Lezbiyen değilim ama bir kadınla sevişmek istiyorum..

Erkek arkadaşımla düzenli bir seks hayatı yaşamamıza rağmen kızlara karşı olan sevişme iç güdümü bir türlü durduramıyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Biseksüelsin işte..

Yakında grup falan da istersin sen.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• özellikle arzuladığın bir kadın var mı?

0|0
    0|0
  • kadın kendisi gibi güzel fiziğe sahip estetik birşyi arzular. dik ve dolgun göğüsler yumuşacık bir ten ve dolgun tertemiz bir vajina... görünce insanın canı çeker... lezbiyen p*rnolarımı izliyosun

0|0
    0|0
  • sebep ne neden bir kadın neden iki değil

0|0
    0|0
  • madem arzuluyorsun bir kere denemeki ve tadına varmılısın :D

0|0
    0|0
  • çok p*rno izleyip aklını bulandırma.

1|0
    0|1
  • denemelısın ozaman bir kere

0|0
    0|1
  • cinsellikte olabilir bu tip çekim alanları...kadınlar daha seksy ve estetik normaldir...

0|0
    0|0
  • kendine lez arayisina cikmisin anlasilan

0|0
    0|0
  • Bende de var hatunlara karşı sevişme güdusu

0|0
    0|0
  • böyle bir resim ne hissettiriyor sana... link

0|0
    0|1
    • aşk

• adamlara aşık olup kadınları arzuluyorum. of:/

• aşk dememelisin seks daha iyi açıklar sanırım senin adına durumu. var mıhiç bir girişimin bu durum için...

• toplumdaki erkeklerden dolayı bu duruma geldik bacım sizin bir suçunuz yok aslında .. :/

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayatım ben bir lezbiyen olarak sana şunu söyleyebilirim bunu gerçekten istiyormusu? Çünkü biz lezbiyenler veya bîsexler kola kolay vazgeçemiyoru hemcinslerimi den inanılmaz bir zevk çünkü. Kafana birşey takılırsa sor lütfen

0|0
    0|0
  • Hayat kisa bence denemekten bir zarar cikmaz zaten hosuna gitmezse devam etmezsin bende de var aynisindan :)

0|0
    0|0
  • bende çok arzuluyorum ama gercek hayatta denebılcek cesaretım yok

1|1
    0|0
    • ben bir lezim bu gibi durumlarda cesaret önemli canım bir sorun olursa yardımcı olurum

• Bende de var o durum.

0|1
    0|1
    • önüne geçebiliyor musun ?

• Yani başka çaren yok ki zaten. Ben onu bir fantazi olarak kabul ediyorum. Sevgilim varken gerek duymuyorum.

Yükleniyor...