Başımdan geçen ilginç deneyim...

aslında bu mevzuyu burada yazmak gibi bir düşüncem yoktu ama, aşağıda sorulan link

bu soruya istinaden yazmak istedim. arkadaşın bahsettiği şey kısmen başıma geldi ama ben bekarım, ofis arkadaşım eşi ve benim aramda geçti olay, bir kaç futbol maçı izlemek için gittiğim misafirliklerden sonra samimiyet iyice arttı, bundan 1 ay kadar önce ofiste arkadaş yanıma geldi akşam eve davet etti, kırmadım gittim ama bu seferki davet çok farklıymış eve gidince anladım, eşiyle aramız çok iyidi bazen el şakası falanda yapardık ama o gün farklıydı, bunlar konuyu açacaklar ama kıvranıp duruyorlar, sonra ortamı ısıtmak için tabi sonradan anlıyorum konuyu cinselliğe getirdiler, yanımda öpüşmeye başladılar ve bir süre daha geveledikten sonra ikiside bir yanıma oturarark durumu açıkladılar, ama çıklama bittiğinde benim gözler faltaşı:)) eşinin eli bacağımda ve penisime doğru hareketler yapıyor, neyse gecenin sonu yatakta bitti eşiyle birlikteyken ben arkadaşın bizi izlemekten aldığı zevke inanamadım, aynı şekilde kadının arzu ve isteğine:)) bu olay öncesinde böyle şeylere inanmazdım, ama başıma geldikten sonra soruyu soran arkadaşa yapmak istediği şeyin gerçekte yapıldığına inanıyorum var böyle insanlar, soru cümlesi olacaksa illa, var mıbu tür bir ilişkiden haz alacağını sana insanlar? diyip kaptayım konuyu, ama kız arkadaşların yorumlarınıda aslında merak ediyorum...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hikayelerin yer aldığı siteler kapanmamış mıydı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iğrenç iğrenç iğrenç

0|0
    0|0
    • haklı olabilirisn görünen iğrenç ama...

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne pislik insanlar var insan karısını canını sevdigini lan ne midesiz herifler var bee yapanda yaptıranda hepsinin Canı..C..

0|0
    0|0
  • Hayal gucun iyiymis panpa. aynen devam et sallamaya :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...