18 yasındayım ve değişik planlarım var

18 yasındayım ve anne olmak,hamile kalmak istiyorum çoğu genç kız bunu bu yaşta ister mi bilmiyorum .ama evlenmek te istemiyorum

Güncellemeler:
Sorun da bu iste sevişmek vs istemiyorum.Sadece cocuk
Siz sanırım anlamadınız ben zaten nasıl çocuk bakacağımı biliyorum.sorum bu normalmii

0|0
11|22

En İyi Kız Görüşü

• Ay ben seni çok iyi anlıyorum :) 21 ime giricem ve bu sene o duygu bende de başladı. Çocuklarım olsun ama evlenmeme gerek kalmasın bir erkekle birlikte olmama gerek kalmasın istiyorum. Bu hormonal bir şey. Doğuştan annelik iç güdusune sahibiz :) herkeste farklı yaşlar da ortaya çıkan bir şey sanırım bu. Kimisi 30 unda istiyor kimisi 18 inde kimisi 20 lerinde. O çocuk sevgisi tarif esilemez bir şey yaaa.. ama bence bunun için planlar kurma. Çünkü ileride ne olacağını bilemezsin. Belki çok seveceğin bir adam olacak ve evleneceksiniz. Ondan çocukların olacak. Bunları düşün. Çünkü böyle büyük kararar iyi niyetinin yanında tehlikeli olabilir. Önce ekonomik özgürlüğünü eline al. Oku. Bi meslegin olsun. Eğer istersen şimdiden annelik ve cocuk gelişimi hakkinda ve psikolojik kitaplar okuyabilirsin. Böylece çocuğunu en iyi nasıl yetistirebilecegin hakkında bir çok bilgiye ulasirsin. Bu da ilerde sana kolaylik saglar ve zihnen olsun bedenen olsun sağlıklı çocuklarin olmasını sağlar. Ben ne cok gec ne de cok erken Çocuk dogurulmasina karşıyım. Bence ideali 23-25 yaş. bu benim düşüncem tabi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• birilerinin çocuklarını falan sev, istersen dadılık yapabilirsin, zaten geçici birşeyy bu. O yüzden şeytanın aklını kafanı karıştırmasına izin verem

1|0
    0|0
    • Kardeşim var ikiz.onlara bakıyorum?

• Hayır kardeş başkası gibi olamaz. O yüzden başkalarının çocuklarına bakmayı dene, işe yarayacaktır ;)

• Yav he he, troll işte.

0|0
    1|0
  • Bende 18 yaşındayım ;) nese bak ailen kızar böyle şeylere.Sevişmek istemiyorum demişşin bşde allahım ya:D

1|0
    0|0
    • Evet istemiorm.nesi vr

• :)

• O kadar yazdım mk +1 im neredeeee

• valla bence bir oyuncak bebek al herhalde sana hiç oyuncak bebek almadılar

1|0
    0|0
    • Sorma.kucukken koleksiyon yapardm :)

• Çuş kucukmuyum ben

• 18 yasındaki birisi bana göre bırak cocuğu evlenmek için bile kücük yasta evliliği oyun sanıyorlar senin yasındayken bende evlenecem karım olsun gül gibi bakıyım cocuğu molsun diyodum ama askerden sonra aklım basıma geldi öyle lafla olmuyormus :) işte sana akıl verecek ya da örnek teşkil edecek kimse olmazsa cevrende herşey oyun gelir

• Ne verebileceksin o çocuğa.

0|0
    1|0
  • plan denecek hiç birşey göremedim sen bildiğin sevişmek istiyorum tadında birşeye çevirmişsin

0|0
    1|0
    • ben köpek alırken ne kadar düşündüm yemeği aşısı masrafı ilgilenmesi yapabilirmiyim diye millet çocuk diyor sanki süs eşyası :)

• Hyr sevişmek dğl

• kendine bakabiliyor musun?

0|0
    0|0
  • Sperm bankalari var kibrista bir araştır istersen

1|0
    0|0
    • Sperm bankaları mı .s

• Evet cinsel iliskide bulunmadan yumurtaliklarina sperm.koyuyolar hamile kaliyorsun . Ve istedigin yapida bir cocukta isteyebiliyorshn mesela sarisin renkli gozlu veya kumral zeki felan diye

• Hmm

• o zaman sperm bankasından hamile kalacaksın.. ve buun sorumluluğunu alabileceksen bu işe girişmeni tavsiye ederim

0|0
    1|0
  • Bu değişik planlarını annene, babana bir söyle sonra gel...

0|0
    1|0
  • direkt olarak çocuk sahibi olamazsın evlenmen veya evlenmeden sevişmen gerek yani hayatında birisi olması gerek.. seninki psikolojik birşey bence :) kardeşlerine bak bir tanıdığının çocuklarına bak zaten çocuklar yaramaz ise veya küçük ve çok ağlıyorsa vazgeçersin sanırım :)

0|0
    0|0
    • Bebekleri çok seviyorum yani onları hep abla olarak sevdm ama anne olmk daha güzel gibi

• bence evlenince tadına bak böyle şeylerin :) herşeyin bir zamanı var derler.

• aklını başına devşir

0|0
    1|0
    • Anlamadım ?

• normal değil işte bu. O yüzden aklını başına devşir diyorum. Babası belli olmayan bir çocuk. Töbe töbe

• Kafan mı dumanlı ? Evlenmek istemiyorum , sevişmek istemiyorum , ama anne olmak istiyorum o nasıl bir çelişki anlamadım .

0|0
    0|0
    • Sadece anne olmak .

• Tek başına mı olucaksın ? :) Elbet bir gün olacaksin ama şimdi senin için çok erken bu sorumluluğu üstlenmek kolay değil bunu anlarsın bir gün .

• Evet

• hormonal bişidir geçer zira çocuk yapmak akıl kârı değil

0|0
    0|0
    • Annelik duygusu yani

• yok o iç güdüsel bişi öyle bir duygu yok heleki doğum yapmamış birinde hiç yok nasıl desem bir kedinin Mart ayı dönemi gibi biraz daha ama bunu cinsel düşünmeden olan hali

• ben iki 3 aylik dogum yapmis birinde 1 haftalik misafir kaldim bna cocuk demeyin gece kac defa kslktgi belli degildi vala aglayinca susmaz istediginde uyumaz seni uyutmaz bnce baska bir hobi bul kendine derim

0|0
    0|0
    • Evet ama o sadece ilk 1 yıl falan oluyo.

• ben sadece ilk aşama yi gordum onu soyledim ama 1 bilemedin iki yil sonrasida ayni devam edecek birde evlenmek istemiyorum demissin ya cocuk buyudugunde babam kim dediginde ne demeyi dusunuyorsun bunu soylemek kolay olmayacagini dusunuyorum kucukken bir cocugu evlat edinenl er bile bu konusmada zorlaniyor bu benim gorusum

• erken biraz..sabret bence.

0|0
    0|0
  • tabiki normal değil.

0|0
    0|0
  • ne diim bende tek başıma denedim ama olmuyoo

0|0
    0|0
  • sperm bankası nedir töbe töbe

0|0
    0|0
  • hayır normal deıl

ztn buyudukce bu ıstegın de gececektır

0|0
    0|0
  • tüh sevişebilseydiik bebişimiz olabilirdi :P kardeşlerin yeter işte napcaksın başka çocuğu

0|0
    0|0
    • Kendi çocuğunu sevmek daha guzel

• öyledir mutlaka ama ben buna hazır değilim :P sen evlenmeyi düşün madem, neden istemiyosun ki?

• gel seni hamile bırakıyım :)

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Bunu düşünmek için bence daha yaşın erken. zaman geçtikçe fikirlerin değişir zaten.

1|0
    0|0
    • İns.doğru kararı vermek benim için çok onemli

• Valla bilemiyorum normal mi? İsteyebilirsin. Belki çevreden falan etkilendin ama ben evlenmek isterimde çocuğu ilerde bile yapmayı düşünmüyorum. Tabiki insan her şeyi isteyebilir.

1|0
    0|0
  • "Evlenmek istemiyorum sevişmek istemiyorum sadece çocuk" Mantıklı bir düşüncemi bu sence? Hadi diyelim şu sperm bankalarından hamile kaldın, babasız çocuk büyütmeyi geçtim hamilelik süreci bile ne kadar zor.Çocuk bakmayı sen düşün artık.

Henüz çok küçüksün bigün karşına sevebileceğin bir adam çıkar ve onun çocuğunu doğurmak istersin bu kadar acele etme.

0|1
    0|0
  • 18 yasında hamile kalmak istiyon o.o bebek bakmak o kdr kolay değil oyuncak bebelere benzemez hasalıgı var gece aglaması var ben bile tırsıyom :D

0|1
    0|0
  • Siz o bebekleri süs sanıyorsunuz sanırım, kıçına vurunca susmuyor öyle.

Geç ilk okulunu oku, eğitimini al, yaratıyorsun en azından sürü ile gönderme.

0|1
    1|0
  • Sevişmeden cocuk istiyorsun ? Modern Meryem mi desek sana ne desek ? Soylediklerinde mantikli hicbisey yok bu kafayla anne olunmaz.

0|0
    1|0
  • Sanirim hayatinda ne yapcagini bilmiyorsun kendini öyle oyalamak istiyor gibisin.

0|0
    0|0
    • Tam olarak sayılmazsınız

• Inan cocuk hic bir rksikligi kapatmiyor. Verdigin kadar sevgi ve ilgi aliniyor. Gecelerin gündüzün karisiyor yani o bir güzel gülümsemeyi fark edecek durumda degilsen o gülsede sen oh bir rahatim diye farl edemezin. Yani anladin mi ne demek istedigimi bilmiyorum. Kuzenin cocuguna vs bakmak gibi degil kendi cocugun

• Biraz karışık ama anladım :)

• Demek ki çocuk bakmak nasıl bir sorumluluk bilmiyorsun.Bilsen istemezsin.

0|0
    0|0
    • Benim zaten ikiz kardeşim var onları ben büyüttüm sayılır.altını falan almıştım çok.biliyorm yani sorumluluğumu

• Ama sonuçta sana yardım eden annen falan vardı çocuk bakmak sadece altını degistirmek, karnını doyurmak, onunla oynamak degil.

• Hayırlısı be gülüm :):)

0|0
    0|0
  • normal bir istek tabi ki...çarşıya çıkıldığında küçük bir kız çocuğuda sadece oyuncak bebek ister ,ekstradan bir koca istemez..yani sadece bebek istenebilir bende 18 yaşndayım koca değil ama evlatlık bir çocuk istiyorum...

koca derken çocuğun babasını kastettim evlenmek zorunda değilsin tabi

1|0
    0|0
Yükleniyor...