Cinsellik ve kadın... Şimdi suç kimde?

Bunu hep merak etmişimdir. Bizim kadınlarımız evlenmeden kimseyle ilişkiye girmedikleri için çoğu cinselliğin aslında ne kadar güzel birşey olduğunu bilemez. Bunu toplumun kadına empoze ettiği tabulara bağlıyorum. Yıllarca ayıplarla büyüyen bir nesil bir anda yatakta kocasına kamaşutralık yapamaz. Türk erkeğininde cinsellikte kadını ne kadar mutlu edebildiği biliniyor... Ve çocukta olduktan sonra cinsellikten tamamen soğuyup anneliği benimserler. Kadınlığı unuturlar. Sevişen ama hiç orgazm olamayan, kadının orgazm olabileceğini bile bilmeyen kadınlar var.

Şimdi, suç kimde? Kadına bakire olmasını mecbur kılan toplumda mı? Sevdiği kızın bakire olmadığını öğrenen, onunla defalarca zevk için yatıp, evlenme vaadiyle kandıran karaktersiz erkekde mi? Yoksa, böyle bir aşağılamayı kabul eden kadında mı?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• valla müdür. çok doğru bi noktaya barnak basmışın. suç evlendiği kadına kadınlığını farkettiremyen erkekte. suç çocuk doğduktan sonra karısını beğenmeyen başkasına giden şerefsizde.suç bakire değil diye defalarca kandırıp kızın günahına giren, kendini adam yerine koyan sağda solda iyi bişey yapmış gibi ballandıra ballandıra anlatan şerefsizde. kadınlarımızın tek suçu saf olmaları. güzel düşünmeleri. nediyim. bende erkeğim ama. yazarken bile hemcinsimden utanıyorum. onların adına bütün kadınlardan özür dilerim...:(

3|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Biz Türklere Ters arkadaşım böyle şeyler.Hem İslamiyette Yasak hem örf adetimizde yok. Nice canlara kıyıldı bu yuzden kıyılmayada devam ediyor. Bizde ana bacı vatan namus kutsal şeylerdir bundan kaynaklanıyo açıkcası. Ben sevdiğimi başkasının altından almak istemem.Yaşadım acısını biliyorum berbat bir şey.zarperest diyin ne diyorsanız deyin. size göre hava hoş olabilir ama bir erkek için çok can acıtıcı bir şey he kabul edilmez mi edilir illa ki ama ben 2.el telefon almıyorum 2.el karı neden alayım. kendi şerefimi yerlere düşüreyim.O adamın benm karımı nasıl beccerdiğini hayal edeyim. Bu acıyla yiyip bitireyim kendimi mahvedeyim. 15 yasında bekaretini kaybetmiş bir kızdan nasıl olurda ilerde çocuklarına anne olmasını istersin.25 30 sene koruyanlar kendini nasıl koruyo. bırakın tanımasın kadınlar cinselliği bırakın yaşamasınlar.Biz iffetli hatunları sevdik.İffetli olan analarımıdan gördük. Yanlış yapmayan babalarımızdan. El Bebek Gül bebek büyüt sonra gitsin dallamanın birine versin. Ayrılsın intikam için başkasına versin. versin dursun. aynı işi kerhanedekilerde yapıyor k.bakmasın. Zevk için birinin altına yatanı ben karı diye almam büyük konusmayayım yinede. Allah bana temiz düzgün bi hatun versin. şimdi verin eksileri bundan sonra böyle bu konudaki tüm fikirlerimi değiştirdim yetti artık. Korumuyorum bekaretini kaybetmiş kadınları. Her şey müstehak lan onlara her şey.

0|2
    3|0
    • Tamam arkadasim buda senin dusuncen saygi duyuyorum. Ama dillerim Allahtan sana oyle bir hatun versinki, bakire olsun, yemedigi elletmedigi, arkadan vermedigi adam kalmasin... Sana ancak boylesi mustahaktir cunku... Sen ve senin gibileri kandiran kizlari da gercekten tebrik ediyorum. En akillilar onlar... Iffet neymis gorursun o zaman...

• ben senden de uzaklarda yasiyorum. Avrupa neki... Avrupa benim icin tr demek. Sen onu cok mu onemli saniyorsunn... Senin isin yok mu bu arada orada saat gec degilmi esinin yanina gitsene isin gucun yok mu

• teşekkürler REDMAN fikirlere saygı duyduğun için seni canı gönülden kutluyorum. Allah gönlüne göre versin.

• Ben yazdiklainizi cok gereksiz buldum ben yeni evlendim esimlede evlenmeden önce bes sene beraberdim hic iliskimiz olmadi ama simdi ise beni yatakda deli ediyor :) cokda mutluyum :) onun iin yazdiklariniz sacmalikdan baska bisey degil... Sanki onunla bununla yatan kadin tercrübe edinince erkegini daha mutlu edebiliyor öylemi ? Inan bana baskalariyla yatmadanda tecrübe ediniyor insan !

0|0
    1|0
    • Iyide tek siz ve esiniz yoksunuz. Ona bakarsaniz bende esimle cok mutluyum. Ama biz kadinlar kendi aramizda cinsellikten cok bahsederiz ve benim gordugum cogu seksden anlamayan, zevk almayan kadinlar.

• Tek yildizida yemissin ztn dur bide benden ye ;)

• no problemm thxx...

• kuran var orada açın okuyun. zina ne demekmiş? tabu değil bizi yaratanın emridir.

0|3
    1|0
    • aynen bu konu Nur Suresi'nde açık açık beyan ediliyor ..:)

• Bu adamin yazdiginidami eksiliyosun be kadin artik daha ne deyim ! Artiladim seni dostum allah islah eylesin nedeyim

• ben onune gelen kizla yatan sonrada bunu zinedan saymayan kizin yaptiginada zina diyen butun zihniyetleri eksileriyorum bee adammm...

• hem kandıran karaktersiz erkeklerde, hemde ne olursa olsun kanmaması gereken karaktersiz kızlarda suç ;)

0|0
    2|0
  • soru biraz zor olmuş.

hiç bitarafı suclayamazsın. bi gerdekte çarşaf gercegı var turkıyede.

ne olursa olsun erkek gerdek gecesı o kanı gorecek . sevıyorum dıyenler keske bunu gormemezlıkten gelse. kırsalda 16-18 gıbı evlendırılır ve erkek ogretır. hedef sende gozunu acsın, cocukla buyusun gıtsın. nereden bakarsan bak bı baska bakıs acısı gorebılırsın.

0|0
    0|0
  • Başlığa göre yorum yapıyorum Cinsellik Kadında sonradan gelir yani ilk başta kişiiği değil uyum önemlidir sonralarda cinsellik yşanır roplumumuz bunu pek benimsiyemedi

0|0
    0|0
  • sevişmeyi öğrenemsi için evlenmede önce birileri ile yatmasımı gerekiyor peki

0|0
    0|0
    • burada konu sevismeyi ogrenmesi degil... Tekrar okuyun...

• konu sevismeyi ogrenmek degil. Konu yillarda tabularla buyuyen bir neslin, bir anda o senin kocan ondan utanmana gerek yok bir zihniyete nasil inanacagi. Benim teyzem 40 yillik evli hala esini yaninda soyunamaz. Utanir. Onuda gectim, kadin hayati boyunca cinselligi tatmamistir, bunu ilk esiyle tadar, eside bir ise yaramayan biriyse uzerine cikip 2 dakikada isini goren biri ise, kadina cinsellik sadece isgence gibi gelir. Simdi bu kadina yazik degil mi? Yani durustce bunu soyleyin?

• evet yazık peki neler yapılmalı kadına yazık olmaması için

• bu bir suçsa iki taraflı yapılıyor zaten... iki taraf da suçlu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...