Sevdiğim bakire değilmiş..

Sevdiğim kız bakire değilmiş bu gün söyledi.. ciddi düşünüyodum, sarsıldım.. çok mutsuzum

ne yapsam? kafam çok karışık..

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• gözlerimden yaşlar süzülerek bir abi tavsiyesi vereyim sana kardeşim bir kız sana bunu söyleyebilecek kadar güvendiyse o sana kalbini çoktan mühürlemiştir senden saklamaktan huzursuzluk vicdan azabı duyan seni cidden seven birii var karşında şimdi iyi dinle ne yaparsan yap onu terketme hor görme insanlar yanlışlar yapar doğamız gereği normaldir ama sevdiğin insanı yargılama bil ki o seni seviyor ve derin bir teslimiyetle sana herşeyi anlatıyor eğer şimdi gidersen pişman olursun tıpkı benim gibi kal ve sımsıkı tut onun ellerini ve sakın ha sakın yargılama onun yaşadıklarını

4|0
    0|0
    • Sen oyle mi yaptin? Soran kisiden once cevap verdim ama cok uzuldum bee yazik oluyo hep boyle :(

• işin aslı evet bir hataya düştüm ve terk ettim onu kaldıramadım sözde delikanlıydım ya sanki kendim hiç hata yapmamış gibi yargılamaya bile tenezzül etmeden infaz ettim aramızdaki tüm o güzel şeyleri ve şimdi çok pişmanım pişmanım çünkü kalbini bana dürüstlükle açan bir kızı yarı yolda bıraktım pişmanım çünkü onun verdiği huzur ve mutluluğu başka kollarda bulamadım

Kızlar Ne Diyor 8

• Ee ne olmus? Onemseyip her anlamda bekaretini koruyanlara saygim sonsuz ama anal oral her seyi yapip bir zarla masum olsaydi daha mi iyiydi. Kandirmamis da seni.

2|4
    0|1
  • ayrıl gitsin

0|1
    0|0
  • kızı tebrik etmek lazım dürüstmüş

1|1
    0|1
  • senın bılıcgn bısı bu konularda geniş davranırım sorun yok dysan devam ama namus bu olmaz dysn bitsin

0|0
    0|0
  • Öncelikle şunu sölıyım, sen veya başka bır erkek daha once gırdığı ilişkileri kızlara soylemezken ya da soylerken nasıl olsa benden gıden bısey yokun gururunu yaşarken. şimdi sevdiğin kızdan vazmıgecıceksın. dürüst bı kız bak boşuna sevmemışsın. :)

1|0
    0|0
  • evlenmezdim.

0|1
    1|1
  • ileride sorun olacağını düşünüyorsan ayrılman lazım yoksa ikiniz içinde hayat çekilmez olur

1|1
    0|0
  • kaldıracak olan sensın.bız ne desek boş.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bakire olmasını mı sevdin kızı mı sevdin?otur konuş ne olmuş nasıl olmuş aklında kalmasın.sevişmiş kız or.spu değildir.hangisi olduğuna karar ver ona göre hareket et.sevişmek için mi bir penise dokunmuş yoksa penise dokunmak için mi sevişmiş bu önemli.sevişmek or.spuluk değildir.

1|0
    0|0
  • Sevdiğini bacak arasıyla sevdiğin çok aşikar birader, biraz kafaya bakta öyle sev.

yoksa , iş koflaşır..

1|0
    0|0
  • İnsanlar yanlış ilişkilerde bulunabilir, hata edebilir olmaz diye bir şey yok. Kız bunu sana söylediyse güvendiği için söylemiştir, bence bırakma kızı.

2|1
    0|0
  • Senin yerine olmak istemezdim. Bırakmak kolay olur. Kabul etmek zor. Sana şimdi söylemesi iyi, sana yutturmaya çalışmamış, Karar senin. ama sen bakir misin?

1|0
    0|0
  • Her kızın ilki olamassın Hem onunda kendi düşünceleri yaratılışı var Ayrıca erkekler önüne gelenle sevişcekte kızlar yapamazmı Hem yapmış olması seni sevemiyceği anlamına gelmez

2|0
    0|0
  • seviyorsan devam et. şöyle düşün kız arkadaşın gidipte zarını dıktırse yine kan akacak sen bakire olduğunu sanacaksın ama değil. en azından dürüstçe sana söylemiş seviyorsanız birbirinizi ayrılma sakın.

1|0
    0|0
  • Yaralara tuz olma merhem ol ki iyileşip mutlu olasın

2|0
    0|0
  • bunu sorun ettiğin belli ayrıl gitsin. zaten bu soru kafandayken cevabı belli.

0|1
    0|0
  • İlişkiye girmiş mi yoksa kaza eseri mi olmuş kardeş çok zor gerçekren iyi düşün içini kemirir bu olay ileride kavgalarınıza bile etki edervkötü bir durum sabırlar dilerim kardeş

0|0
    0|0
  • kendinden bahsetmeliydin.. Bekaretini nasıl korudun sen mesela, çok zorlandın mı? Eğer bunları düşündükten sonra hala rahatsız hissediyorsan tercih sana kalmış.. Bakire olmayanla evlenilmez diye bir kural yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...