Sevgilimin bana dedikleri

İlk başta herşeyimi beni güzel görürdü sonra zaman geçti 4 senedir birlikteyiz aramızda cinsellik de var. Yaklaşık 1 senedir de iyice kusur bulmaya başladı. Memelerin çok küçük nerdeyse yok kafan götün kocaman boyun kısa gözün şaşı gibi kulağın kepçe gibi dişlerin kötü sanki bacakların fazla kalın sürekli böyle diyo ben biraz bozulunca da beğeniyorm ki senleyim ben seni her halinle severim şaka yapıyorm diyo ama ne biliyim zoruma gidiyor:/ öyle çirkin bir kız değilim de güzelim yani herkes öyle görür boyum 167 kilom 53

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• sıkılmış da. bırakamıyor da. galiba seni bu sekilde doldurup ilk adımı senin atmanı bekleyecek. sonuçta sucu sana atacak. kendine saygısı olan insan bir bayana bu tür seyleri söylemez. heleki sevgilisi olana hiç söylememesi lazım. aranızdaki saygı yitip gitmiş sizi birbirinize bağlayan sey galiba onun cesaretsizliği.. bunları bir daha söylemesine müsaade etmende senin ona bağımlı bağlı hale geldiğini gösteriyor. bir anlam da aslında köleden farkın yok kendi özgür kararlarını alacak ve sana bu seyleri söyleyene izin vererek bunu sağlamış oluyorsun. uzaktan gördüklerim bunlar. kusura bakma daha iyi seyler yazmak isterdim.

1|0
    0|0
    • Yoo niye kusura bakıyım teşekkür ederim. Böyle konuşuyor sonra da üff bozulma bak uzatma şaka yapıyorum beğeniyorum değerini biliyorum ki senleyim diyo. İlk başlarda çok iyi olduğu için sonradan değişince insan kabullenemiyor hele bir de zaman geçince yakın arkadaş gibi oluyosun biraz da alışkanlığın verdiği etkiyle bırakılmıyor zor oluyor. Samimi olduğundan mı öyle konuşuyor diycem de yok dedikleri doğru olabilir ama öyle çok da göze batcak şekilde bişey yok hatta ona göre çok daha iyiyim

• bu iş ciddi. sen hafife alıyorsun ve hala kendin de kusur arıyorsun. bunlar bırak sevgiliye söylenmeyi sıradan insana bile saka yollu söylenecek seyler değil. daha fazla seni yıpratmasına izin vermeden hayatından çıkar ve bu tiplerden uzak dur.

Erkekler Ne Diyor 5

• sevgilin elde edemediklerini arzulamaya başlamış.bunun senin çirkinliğinle alakası yok psikolojik bir durum.

1|0
    0|0
    • E o zaman bu böyle sürer gider herşey elde edene kadar mı o zaman tek biriyle ömür geçmez demek

• Hmm anladım teşekkürler

• elde edilemeyen değerli gelirken insanlara elde edince kıymetini bilemez çoğu zaman ve anca ayrılınca kıymetini anlar ki bu tarz insanlara da yapacak pek bişey yok malesef

1|0
    0|0
  • sıkılmış beyefendi

0|0
    0|0
  • Çak kafayı gitsin :) :D

1|0
    0|0
  • Zaman geçtikçe demekte aşklarda eskiyormuş, inşaallah bende öyle olmaz dikkat etmeye çalışıyorum, sevgilim ile konusu açılınca konuşuyoruz o da biliyor kendini ve dikkat ediyor ondan sıkıntı yok, her şakanın altında bir gerçek yatarmış öyle derler ne kadar doğru bilinmez. Eğer bu şekilde konuşmaya devam edersen sıkıntılar büyür ve ileride ne olur bilmem diyebilirsin seven adam katlanır, tabii ki güzellikte önemli de ruh güzeliğini hiç birşeye değişmem açık açık konuş. Şimdi konuşan evlenince neler der Allah bilir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendini böyle erken kullandırırsan çabuk bıkar güzelliğinden, tiksinir hep aynı şeylerden ): Oysa zorlasan sıksan dişini evlenince varsa istediği edefe gözünde daha bir farklı zor, istenilen olursun :) Böle değer bilinmez işte

1|0
    0|0
  • sıkılmış demekki..

1|0
    0|0
  • Ayrılıga hazırla kendini derim işin içine cinsellik girince heveside otomatik olarak gidiyo

1|0
    0|0
    • Yok ayrılmayız ben hep senleyim evlencez falan diyor ama belli olmaz tabi haklısın

• Bukadar kusur buluyo canını acıtıyo evlilik hayal derim işallah ben yanılıyorumdur

Yükleniyor...