Kan testi hamilelik için ne kadar doğru?

ben bir kaç aydır adet olmuyorum bu nedenle baya bi idrar testi yapdim eczaneden hep negatif çıkdi içim rahat etmedi gittim kan testide yapdirdim oda negatif ama yinede emin olamıyorum kan testi yüzde yüz doğru olurmu yoksa yanlış olma pahi varmı

ben bir kaç ay önce doğum kontrol hapını çok düzensiz kullandım ama hiç bir şekilde ilişkim olmamışdi bu dönemde yinede içim rahat etmiyor adet olmiyinca

0|0
68

En İyi Erkek Görüşü

• İdrar testi yapmışsın defalarca zaten sonuç negatif çıkmış.Kan testi pek önerilmiyor zaten.Nedeni link

Zaten oda negatif çıkmış.senin sorunun adet düzenliğine çözüm bulunması.Onun içinde jinekoloğa git ve orda ultrasonla zaten belli olur gebe olmadığın.Ona göre doğum kontrolünü hapını düzenli kullanarak adet olursun normal.Ultrasonla gebelik nasıl tespit edilir link

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 ay sonra bi daha dene. bazen kendini çok iyi gizleyebiliyor hamilelik.

mesela benim kız arkadaşım da adet görüyordu, bi sorun yoktu düzenliydi adetleri, ama sonra bi baktık ki 4 aylık hamileymiş.

yani her türlü kendini gizleyebilir. sen 1 ay daha bekle bi daha test yap.

eşeği sağlam kazığa bağla ;)

0|0
    0|0
  • prenses nur var sağlıkçı ona sor

0|0
    0|0
  • kan testi her hastalığa sonuçtur.

0|0
    0|0
  • %100 sonuc verır.

0|0
    0|0
  • ? tuhaf

0|0
    0|0
  • İdrar testi yanlış olabilir ama kan tahlili yanlış çıkmaz..bide ikisde negatif çıkmış no problem kaldıgın yerden devam et

0|0
    0|0
  • %100 hamile değilsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• doğum kontrol hapını düzensiz kullandığın için vucudun dengesi bozulmuş bu yüzdende adetin şaşmıştır. ilişki yaşadıktan 15gün geçtikten sonra kan testi yaptırdıysan zaten sonuç %100doğrudur.

0|0
    0|0
  • %100 doğrudur.

0|0
    0|0
  • Tabiki hamile değilsn... Hormon testi yaptır ve adet söktürücü kullan mesela Farlutali iyidir

0|0
    0|0
  • En kesin ve doğru sonucu kan testi verir, negatif çıkmışsa hamile değilsin.Adetin gecikmiş olması başka nedenlerden olabilir.

0|0
    0|0
  • dogru merak etme ama yıne de tavsıyem dıkkatlı olman

0|0
    0|0
  • Kesin sonuç verir başka bir nedeni vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...