Aşık olduğum erkek eşcinsel, zerre kadarcık bile umut yok mu?

hiç farkında olmadan aşık oldum her hareketini dikkatle izledm, neleri sevdiğini öğrendim. 1yıl boyunca hep takip ettm. zerre kadar yakınlığımız yokken ilk önce onun arkadaşlarıyla arkdaş olup, ortak arkadaş vasıtasyla tanışmışız görüntüsü verdim :) sohbeti ilerttik ama onu tanıyalı 2 yıl geçti bile aynı okuldayız. ona deliler gibi aşık olduğumu söyledim. benden hoşlanmadığını söyleyip reddetti. geri adım atmadım yakın davranmaya devam ettm. 2 ay sonra tekrar sordum. bu iş olmaz dedi. günlerce okula gitmedim.kendimi tutamyrm ağlayp duryrm.su bile içecek halim kalmadı. 12 kilo verdim. dün beni arayıp okula çağırdı. herkes desteyken çimlere oturduk. hiç bişey söylemedi,söylemedim.bi saate yakın sessizce oturduk. bi anda belime sarıldı. elini yüzüme koyup beni uzun uzun öptü. heyecandan ölücem sandım. gözleri kapalı alnını alnıma dayayıp " ben eşcinselim bu öpücüğe rağmen sana ilgi duyamıyrm" dedi. daha çaresiz olamam :'(

tek sormak istediğim eşcinsel bi erkek bi kadından hoşlanamaz mı, hiç zerre kadarcık bile bi umut yok mu :'( aktif ya da pasif olmasının bi etkisi olur mu? zamanla geçecek aptal bi gençlik aşkı değil. ilk aşık olduğmda daha çocuk gibiydim onu takip ederken büyüdüm :( son sınıftayım.ayrı şehirlerde yaşyrz. onu bir daha göremeyebilirim :( lütfen gizli saklı nasıl yazıyosanız yazın ama bi akıl verin

1|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• 1. O eş cinsel değil sadece seni kendinden uzaklaştırmak için cesaret verici bir taktik sergiledi bence (çıkmaz durumlarda nadirende olda erkeklerin son başvuracağı oyundur)

2. Diyelim eşcinsel sormuştun ya benden hoşlanma ihtimali yok mu diye maalesef çünkü senin bir kadınla çıkman ve ona aşık olman ne kadar normalse onunda seninle çıkması ve sana aşık olması o kadar normal oluyor bu durumda.

Ama dediğim gibi eşcinsel değil, kendine zarar verdiğini, okulunu astığuını ve çevrenin büyük bir ihtimal ona baskı yaptığından dolayı sana birşey diyeceğim ama aramızda kalsın sadece sana söylüyorum taktiğiyle ben eş cinselim numarası, sende ona söz verdiğin için başkasına söylemeyeceğini biliyor haliyle karizması çizilmeyecek. sence öperken eşcinsel gibimi öptü :) tabiki hayır adam gibi öptü değil mi ;)

0|0
    0|0
    • o öperken ben muhtemelen bitkisel hayattaydım. dudaklarının dudaklarıma değdiğini hatrlıyrm sadece.dostları onun eşcinsel oldğunu biliyomuş. ben onu sevdiğimi kimseye söylemedim,kimsenin gözüne sokmadım. kızlar "böyle olduğunu bilsek seni ondan en başından soğutmaya çalışırdık" dediler ama onun sizin sizinle arkadaş oldum diyemedim :(

• Çocuk harbiden gay yani o zaman bkz.2. Madde

Erkekler Ne Diyor 11

• durumuna çok üzüldüm :( O ana yerime seni koyunca gerçekten acı verici bir durum. Eşcinsellerin kıza ilgi duyma olasılığı yo kdenilecek kadar az. Kişi biseksüelse olabilir, yada daha eşcinsel olup olmadığını beyninde tartışıyorsa olabilir. Ama bu yaşa gelmiş ve eşcinselliği kabul edip '' Ben eşcinselim'' diyen bir bireyde kıza ilgi duyması %2 gibi bir oran. % 2 diyorum o da büyük konuşmayı sevmediğim için. Maalesef zor da olsa unutmanın yollarına bak dost acı söyler :(

0|1
    0|0
  • Ulan dingil, git düzgün birini bul, ''eşcinsel'' diyorsun birde ''beni sever mi?'' sevse dahi utanmayacak mısın, yanında dolaştırırken. Ne aptal kızlar varmış meğer!

0|0
    3|2
  • İşin çoooook zor hiç umut yok Alışmış kudurmuştan beterdir.Kendini üzmeyi bırak onu hatırlatcak herşeyden uzaklaş sosyal çevrelere gir seni gerçekten mutlu edebilicek birini bul çivi çiviyi söker.

0|1
    0|0
  • gaylık çok fazla türkiye de. kızlar her erkeği erkek sanmasınlar :)

0|0
    2|1
    • "Gay" ayrı bir cinsiyet mi? Cehalet çok fazla Türkiye'de. İnsanlar her dili olanı akıllı sanmasınlar.

• nasıl yani sana karşı bişey hissetse bile arka tarafını kullandırmış bi erkeklemi olcaksın ? :S

1|0
    4|2
    • onun kaç kişiyle nasıl birlikte olduğu zerre kadar umrumda değil :'(

• durumun vahim Allah yardımcın olsun

• Durumuna üzüldüm zor bir durum :( inş unutursun başka yapacak bir şey yok gibi .s

0|0
    0|0
  • of çok zor durum ya nerden bulursunuz böyle tuhaf durumlara düşersiniz yaaa.. memlekette adammı kalmadı kızım... bir araştırmaya göre en ağır aşk acısı 2 yıl sonra geçiyormuş. yani maksimum 2 yıl sonra tamamen unutucaksın onu... zerre umut yokmu diyorsun hadi eşcinsel halde evlendiniz diyelim... olurmu bu evlilik sürermi ele güne rezil olursunuz ondan sonra... boşver sen yoluna devam et... sana layık birini bulursun inş...

0|0
    2|1
    • hiç erkeklere asılmadı, cıvık muhabbetlere girmedi. herkesten daha terbiyeli davranırdı. zerre kadar aklımın ucundan geçmedi. biraz olsun şüphelensem başta kendimi geri çekmeye çalışırdım ama şimdi her şeyin ortasındayım. 46 kilo olmuşum gebermem yakındır :(

• kızım git yemek ye... kendine niye ceza veriyorsun... tamam sevmişsin olablir de herşeyin bir çaresi vardır

• bacım sen ne diyon?

de ve ayrıl ortamdan :-)

0|0
    4|2
  • sana benim gibi bir erkek lazım gel bana :)

0|0
    0|0
  • 0 umut.

0|0
    0|0
  • h... kızım sen g... gelmişsin ondan sana yar olmaz salla gitsin

0|0
    4|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Ayy kıyamam ya öpüyo bi de buna rağmen bişe hissetmiyorum diyo benim gaylere karşı sempatim vardır da :) Ama kızlardan hoşlanmasını sağlayabilirsin ne biliyim yardım almasını sağlayabilirsin ama kesinlikle onun bu seçimine karşı çıkma o zaman soğuyabilir senden kabul et böyle olduğunu ama yine de uğraş.

0|0
    0|0
  • Anca kanka olabilirsin ..

0|0
    0|0
  • Çocuk ne saçmaymış ya.

0|1
    5|2
  • sırf bu yazı için üye oldum bu siteye. şunu söylemek isterim ki sen sana karşı çıkanları boşver. ben de aynı durumdayım ve ben de hiç umudumun olup olmadığına bakıyodum. cidden ne yapılabilir bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • senin başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiş arkadaş

1|0
    0|0
  • Senin bir kadına aşık olman kadar umut var.

0|0
    0|0
  • nasıl derler?dumur geçirmek bu olsa gerek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...