Neden her telefonda cinsellik konuşuyor?

2 yıldan beri konuştugum biri var cok seviyorum onunda sevdiginden eminim ailelermiz felan tanıstırıldı iş ciddiye bindi anlıyacagınız ama askere gidecek gelincede dügün olucak merak ettiğim konu sadece benle telefonda konuşurken ama her telefonda cinsel bişeyler sölüyor neden merak edıyorum seni ölesiye sevıyorum diyor karım olcaksın yakında felan filan sonra cinselliğe dalıyo neden her telefonda cinsel konusuyor yani normal mi bu

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• balatalar yanmış veya akünün suyu boşalmış olabilir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• gayet normal. özellikle 20li yaşların ortalarındaysa. tabi bu durumda sen direk adamla beraber ol demiyoruz ama en azından bunun anormal olduğunu düşünme, evlenince bir anda konuşmaya mı başlayacaksınız sanki. en azından bu şekilde de bir nebze olsun birbirinizi tanıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • İsteklerini tatmin edemediği için hepsini sende biriktiriyordur.))

Bu kişiye güvenebilrsin.Sorun yok.Herşey düzgün işliyor.

0|0
    0|0
  • arkadaşa daha milli olmamış sanırım ilk deneyimi senle yaşamak istiyor ve bunu evlenmeden önce istiyor

0|0
    0|0
  • napsın çocuk telde işlevsel takılıyo karışmayın adamıma her ne kadar akllı s*kişsede delikanlı çocuktur o yamuk yapmaz

sen sevgili olarak hiç bozuntuya vermiceksin o türküsünü çığırıcak ...

0|0
    0|0
  • telefonda cinsellik çok saçma ya

0|0
    0|0
  • bahar geldi, üreme mevsimi ;)

0|1
    0|0
  • NE VAR BUNDA?

senle konuşamazsa gider başkalarıyla konuşur

1|0
    0|0
  • E seninle birşeyler yaşamak istiyor artık belki de.

0|0
    0|0
  • azdırmışsın, ses tonun da seksi.

0|0
    0|0
  • yaşınız ve yaşadığınız dönem itibari ile çok normal. relaksssss!...

0|0
    0|0
  • sanırım cinsellik yaşanmamı aranızda, birden uzak tutma kendinden verene gider mazallah.

0|0
    0|0
  • normal değil.nede olsa evleneceğiz deyip seninle erkeden cinsellik yaşamak istiyor olabilir

0|0
    0|0
  • pek normal değil kan aşağıda toplanıyorsa iki beyin yer değiştiriyor

0|0
    0|0
    • anlıyamadm ama

• ne yapmm gerekiyo peki

• seni bu çoçuk havada karada götürür yazdığımdan bir şey anlamadıysan sen böyle takılmaya devam et askere gidicek ya sevgilin o yüzden dolayı böyle davranıyor sana

Kızlar Ne Diyor 4

• e şimdi konuşmayacaksınız ne zaman konuşacaksınız.Bence sende onun hızına yetiş sor paylaş.Bunun zararını değil yararını görürsün.Normal merak etme..

0|1
    0|0
    • +1

Bence de evlendiğin zaman zaten yapacaksınız. Ama şimdi konuşmanın tadı ayrı olur. Bu tadı alman lazım altına yat demiyorum ama en azından tahrik et sende. Evlilik tarihini geriye almaktan başka bişey yapmaz :)

• Sen onun bu düşüncelerini düzeltirsin yavaş yavaş :)

0|1
    0|0
  • Psikolojisi bozulmuş kalbi çükünde atıyor işte. Bi süre böyle devam eder.

1|0
    0|0
    • hemen kalbi çükünde atıyor dersinz zaten. Bende konuşuyorum sürekli ama o da geri kalmıyor. Benimde mi kalbim şeyimde. Keyfimize bakıyoruz öyle şeyler düşünmek yerine. o da düşünmüyor. dur heralde. yoksa düşünüyo mu ln. aha aklıma takıldı :S :D

• Sanırım ilişkiye girmediniz ve birşeyler ima etmeye çalışıyor bir yerden başlamak lzım gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...