Kırmızı pantolon ya da kırmızı capri giyen erkek...

Görseniz hemen gay mı dersiniz? Yoksa normal mi karşılarsınız? Ben kırmızıyı çok severim ve millet ne der diye düşünmekten bu zamana kadar alamamıştım. Sizce bir mahzuru mu var? :D

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Erkek kırmızı giymez gardaş .

0|0
    0|0
    • Nedenmiş :P

• Gönlünce olsun :)

• teşekkür. oylarınızı bekleriz :)

Kızlar Ne Diyor 6

• herkese değil ama pantolon olarak yakınalar var. ve kırmızının gaylikle alakası yok

0|0
    1|0
  • Erkeklere renkli pantalonu hiç yakıştırmıyorum.

Kupe takmalarınıda, adam gibi giyinsinler.

0|0
    0|0
    • ya adam olmuyo mu küpe takan ne var ki ne güzel işte :D şaka tabi de ille gayferengi ya da siyak mı olacaağımışımış bu bantolong dinen şiey?

• nerden biliyosun? - neyi? -sultanın iyileşir iyileşmez tarhana çorbası istediğini? :D haha. atıl tabi ben de atılcam ztn. ama önce şeyh olacam haydar baş gibi sonra atılacam politikaya. önce milleti uyutmam afyonlamam lazım. sonrası kolay :D sadece müritlerim oy verse yeter :D

• Allah'ım ya

• hayır demem.

0|0
    0|0
  • Yürüyüşüne göre değişir.

1|1
    1|0
    • Ben buna katıldım

• Ooo çok yakışmış güle güle giy. Tersini söylemek yürek ister :)

• ama ben çok güçlü biri değilim ki, 5 kişi bir araya gelse bile dövebilir beni :P

• Renkli pantolon hos degil ama hemen de gay demem.

0|0
    0|0
    • hemen demez misin 5 dk geçsin öyle mi dersin :D niye hoş değilmiş renkli? kızlar cicili bicili giyince güzel, erkekler mecbur mu ille koyu giymeye yani :P ben vazgeçtim kırmızıdan pembe alacam

• vazgeçtim :P

• Karizma bir erkeğe kırmızıyı çok yakıştırırım

0|0
    1|0
    • biraz karizmayımdır ayıptır söylemesi :D

• eksiyi kim verdiyse gelsin para vercem ona koyu renkli pantol alsın diye :)) lan zevke de mi eksi verionuz öküzcük o hangisiyse işte :D

• valla billa ben değilim bak o. ben 2-3 soru sordum hatta bu seri eksici ile ilgili. kim o diye. ruh hastası biri boşver.

Erkekler Ne Diyor 6

• Aynı sorunsalı bende yaşıyordum yakın zamanda kırmızı olmasa da bordo bir pantolon almak istiyorum umarım üzerimdeki bakışları yanlış değerendirip ilk ve son giyişim olmaz

0|0
    0|0
    • sadece belli bir kesim öyle dese neyse ama amerikalılar bile tartışıyor bu konuyu.

• :) Mesela isler güçler'de ki murat cemcir kırmızı, bordo pantolon giyiyor ama hiç gay olarak düşünmedim adamı

• bordo en sevdiğim renktir. bana da herkes murat der şaka bir tarafa. bak cidden güzel tesadüf oldu :D

• Biraz delikanlı olun.

1|0
    0|0
  • Kırmızı pantolonu yakıstırmıyorum erkege ama gay diyede düsünmem kendi secimi der bakarım yoluma..

0|0
    0|0
  • sen kendini biliyorsan ne önemi var

milletin azı torba degilki buzesin

0|0
    0|0
  • Bence senin etrafindaki kisiler fazla onyargili

0|0
    0|0
    • yok ya yabancı forumlarda bile tartışmalarını okudum. bize mahsus bişey değil

• kırmızı değilde biraz daha koyu şöyle bordoya yakın bir renk daha iyi olabilir ama nerde giyeceğinde önemli sonuçta kırmızı pantalon giyip kahvehaneye gidersen olmaz :) gay değil ama biraz entel bir görüntü verir bu sebepten ayakkabını ve pantalonun üzerine giyeceğin şeyide ona göre kombinleyip entel ortamlarda takılırsan sorun olmaz..

0|0
    1|0
Yükleniyor...