Şu kızlık zarı meselesi...

Biz erkeklerde zar diye bir kavram olmadığı için rahat bir şekilde evlilik öncesi cinsellik yaşayabiliyoruz. peki ya kızlarda da böyle bir zar bozulma diye bir şey olmasaydı, siz de evlilik öncesi cinsellik yaşamak ister miydiniz? veya kızlık bozulma diye bir şeyin olmaması sizin hayatınızda ne değiştirirdi?

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadım, yaşardım. Keşkegünah olmasaydı.tek kişi ile yine birlikte olurdum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kızlık zarını sorun etmeyenler birşey farketmezdi .

0|2
    0|0
  • Zaten yaşıyorum. Bakir değilsen bakire aramıycaksın. link

0|0
    0|0
  • çok beğendiğim biri var ve eğer bu kızlık meselesi olmasaydı sadece cinsellik için onunla birlikte olurdum. o zevki yaşamak isterdim. zaten cinsel yönden başka beni çeken bir yönü de yok :D

0|0
    0|0
    • Ben kızların sadece duygusal olarak çekici gelen biri ile birlikte olma isteği duyduklarını sanıyordum...

• Benim de merak ettiğim buydu... Teşekkür ederim...

• rica ederim.

• Ben erkek arkadaşımla geçen yaz birlikte oldum.İkimizinde ilk birlikteliğiydi.Benim tek endişem günah işlemiş olmam.Yoksa arkadan yapıpda bakireyim diye gezen kızlardan daha masum olduğumu düşünüyorum.Ben ona güvendim ve birlikte oldum.Bilmiyorum tabii ki evlenip de o gün yapmayı isterdim.Günah işlememek isterdim ama işte..Tek pişmanlığım budur.İleride de Allah da izin verirse tek erkeğim olarak kalacak adamla evleneceğim.

1|1
    0|0
  • Zar diye bir şey olmasaydi millet din min dinlemez herkes mikişirdi.

1|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir erkek bakir değilse bakir kadın beklemesin evlenirken !

9|1
    0|1
  • hee erkek erkekle yapıyor demi kızla yapıyor zaten hem zina günah kızda erkekde bakir olmuyor ama yapıp yapıpda bakir kız istiyorum diyenlerde var onlarında evliliği fazla sürmüyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...