Gökhan'ın vedası hakkında ne düşünüyorsunuz?

vedasında çok şey söylemişte özellikle bişey dikkatimi çekti

Bazı erkekler ise, çeşitli cinsel pozisyonlar öneriyor ve anal seksin faydalarından (!) bahsediyordu...

açıkça cinsellik sorularını okumadığım için cevaplarıda bilmiyorum bu konuda ne düşünüyorsunuz ve gökhanın söylediği diğer konularda

ben terketmesine üzüldüm haklı sebepleri vardır mutlaka

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru söylüyor. İyide yapmış. Pislik kirletmeye başladığı zaman gitmeyi bilmek gerek...

Ne sorular var. E: Erkek K:Kadın olarak alırsak

K:Göğüslerim kocaman ne yapayım... Meali: erkekler buyrun açık büfe, saldırın...

E:Anal yapan var mı, ben çok severim... Meali: analcı geldi hanııım, analciee...

K:Erkek arkadaşımla ayrıldık çiviyi çivi söker... Meali: erkek yok mu erkek...

E:Kız aradaşım yok hani niye yok...Meali: ümitsiz erkek kız arıyor...

K:Erkek arkadaşım çok hayvan ama...

...

...

...

Hani bazılarına iyi niyetle yaklaşsam da niyetlerini okuyabiliyorsun 1.-2. sorudan sonra... Evlilik dışı cinsel ilişki için zaten "sevdiğinle yaparsan çok normal" gibi aptal aptal yorum yapabilen insanlar var. Hemde bunlar bayan. O bayanlara tepki göstermeyen kızlarda başka ırklar hakkında onların alayı ***pu demekde pek sakınca görmüyorlar...

Ben elimden geldiğince normali, doğruyu savunuyorum. Bakıp fikir alan alır. Almayan almaz. Öbür tarafta "ben onlara söyledim beni dinlemediler" der geçerim...

Uzun süredir bayanlar hakkında gözlem yapıp algoritmalarını büyük oranda çözdüğüme inansam da, son zamanlardaki eğilimleri/değişimleri takip etmek için, yeni psikolojik problemlerini incelemek için güzel bir site aslında. 1-2 yıldır incelemelerim azalmıştı, baktım, bir kaç nokta daha yakaladım, iyi oldu. Zaten fazla bişey değişmemiş...

2|1
    0|0
    • e. k. olarak verdiğin bilgiler gerçekten amaçsız şeylermiş bu konuda bilgim yoktu bende bu sitenin faydalı olduğunu düşünüyorum değerlendirmeyi bilenler için fikir alış verişini bu kadar kötüye kullanmak iyi niyetlilerinde yaklaşımını değiştirir benim siteden bilgi açısından faydalandığım noktalar var en azından eşimin davranışlarıyla ilgili benzer konularda bilgi oluyor bana ve daha anlayışlı olmaya itiyor bu bilgileri herkez kullanabilse keşke

• Dün bir başlık vardı, yorum yapmadım ama başlığı sevdim. Tüm dünya bir dakika dursa da herkes bi düşünse diye... Düşünmezler ki...

Erkekler Ne Diyor 6

• Açıkçası beğenmediğim soruyu cevaplamam, ilgilenmem. Kimliği ile ilgili sıkıntı olduğunu düşündüğüm üye ile muhattap olmam. Sorun olduğunu düşündüğüm soru ve üyeler hakkında şikayetimi yapar ve beklemeye geçerim, gerisi beni ilgilendirmez, ben kendime bakarım.

Görmezden gelmek bu kadar zor değil bence. Yok şu kişi bunu soruyor, yok şu tip sorular arttı diyerek gitmek saçma bana kalırsa. O tarz sorulara cevap verenler oldukça, o soruların kökü kurumaz. Beğenmediğiniz soru ile ilgilenmeyin ve cevap yazdığımız pencerenin altındaki "Soruyu Şikayet et" butonunu kullanın.

Gidenler eğer sevdiğim arkadaşlar ise (Gökhan gibi) üzülür ve dönmelerini isterim tabii ki. Ama yukarıda belirttiğim gibi soru ve cevapları beğenmemek bence gitmenin tek sebebi değildir ve olmamalı. Bana kalırsa bu sadece ortaya sürülebilecek olan bir bahanedir ve altında başka sebepler vardır.

2|2
    0|0
  • Şimdi okudum konusmasını. Haklı buldum. Sitede bazı kurnaz bayanlar erkeklere 2. sınıf muamelesi yapıyor. bazı erkeklerde bunu yaptırmayı seviyor...

Şu gözlem bendede vardı. Bayan arkadasların sorularına almak istediği cevaplardan çok ne yazdıklarına bakıldı , buna göre cevap verildi , bazısının hosuna gitti, bazısının egosunu tatmin etti.

Özellikle soru cevaptan çok ikili münasebetler bas gösterdi.. Ben de sitedeki ömrümü pek uzun bulmuyorum.

1|1
    0|0
  • sebebini bilen?

cinsellik konularında çakma kişilerin sordukları hariç pek bi sorun görmüyorum. 15 yaşındaki kızımızda girmesin , sormasın. cinsellik bölümünde ne işi var.

1|0
    0|0
    • evet sormasın doğru söylüyorsun ama bi hata olasılığına karşı doğru yönlendirme yapmak daha doğru olmazmı 15 yaşındaki bi kız ne kadar mantıklı düşünebilirki

• evet @gizli aşk haklı, bir de kişilerin site içinde yaptıkları yorumlarla perde arkasındaki halleri var..

• Erkeklerin daha çok kadın rolüne girdikleri sanal dünyada bu olayların biraz daha azalması için bayanlara daha çok iş düşüyor.

Aklıma ilk gelen örneği vermek istiyorum: Bayan olmadıklarını anladığınız bu kişilere bayanlara özel sorular sorun en azından bazılarında bu işe yarayacaktır.Basit bir örnek gibi dursada buna benzer çözümler üretilebilir.

• gidene dur, kalana git demeyüz :) elbette haklı sebepleri vardır, herkesin cinsel tercihlerine saygı görtermek lazım ;)

0|0
    0|1
  • pardon o da kim kuzum...

2|0
    0|0
    • eskilerden bir arkadaş dün gece aniden veda edip ayrıldı siteden

• üç aylar girdi ya umre filan olmasın...gelir gene ne olacak...kedinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı...

• İlk girdiğimde ilk sorum kaprissiz bayan varmı? Kaprissiz bayanın olup olmadığı bu olayla out oldu.Yeni soru şu kapris erkeğe yakışır mı?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Burası soru ve cevap sitesi.

İsteyen istediğine cevap verir.

Orda şikayet yeri var.

Siteleyi karalayarak kendine çıkar sağlamaktan başka amacı yok. Kalanları da siz de bunlardan rahatsız olmuyor musunuz demek istemiş.

Giden gider. Yazdıklarında insanları karalamak ve siteyi harcamak niye ki.

Birileri ona gel gel diyecek o da gelecek. Egosu kabarak.

ucuz numaralar.

yazdıklarını okudum kendısı de o kadar her konuda saygılı değilmiş.

Ucuz sanal nurmaralar blöf.

gelirse ne mal olduğu belli olur.

İnsanlar rahatsızlıklarını yazıyorsa size ne herkes bir şeye mesaj veriyor gibi saçma bağnaz yorumlar var altta.

Herşeyden nem kapan kendi düşüncelerini dayatmaya çalışan kadar insanlık düşmanı kadar itici ne var bu dünyada beğenmeyen çeker gider. Ve sözünün arkasında durur. Adam gibi.

Siteye ve kalanlara siz böylesiniz der gibi laf sokulmaz.

3|1
    0|0
  • sitenin, sitedeki gizliliqin amacı zaten normalde soramadıqın ama merak ettiqin şeyleri sorup öğrenebilmek (cinsellikde dahil). İleriye kaçan şeylerinde sorulmasının amacı bu. Böyle bi isyanın gereği yoktu gider ayak. Kapatırsın biter altı üstü bi site. Bu kadar duyqusala bağlamak saçma, gereksiz. Ki bunca zaman burda bişeyler paylaşmışsın o zaman farkında deqilmiydin şimdi kötü oldu. her neyse herkesin kendi kararı.

1|0
    0|0
  • iyi etmiş.eger cevaplar ona yardmcı olmucaksa silsn daha iyi.benimde moralimi çok bozan oldu.yaknda bi veda konuşmasıda ben yapcam.

0|1
    1|0
    • bence sen gitme:D şaka değil açık sözlü kızlara ihtiyacı var bu sitenin

• çok iyi olmuş gittiği zaten gıcık gıcık konuşuyodu bende derdime derman bulayım çıkıcam bu siteden

2|0
    1|1
    • gökhanın yazdıklarına pek bakmadım ama senin kadar "gıcık gıcık" konuşan görmedim ben bu sitede.

• ben internet ortamında öyle davranıyorum salak olmaktan iyidir

• kim ayrilmis nereye gitmsi nolmus anlamadim

1|0
    0|0
Yükleniyor...