Sizce Bakirelik önemli mi ?

Bakirelik sizce önemlimi ? nedenini yazarsaniz sevinirim

0|0
4|31

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Kişiyle sınırlı bir olaydır. Buna bakış açısıyla doğru orantılı olarak benim bakış açımda şekillenir.

Karşımdaki "-AMAANNN YAPTIM GİTTİ" tafrasındaysa olmaz o iş.

Kişilik, kişi ile sınırlıdır.

cut.

0|0
    1|0
  • 2. el sevmiyorum ..

Her haltı yememiş olsun; benim gibi biri olsun ..

1|1
    0|0
  • önemli tabiki ama şöyle bir durum var bakire olmayan bir bayanla evlenmem diye bir şart yok herkes hayatında hata yapabilir ya da o an yapar sonra hata olarak görebilir bunu farkedecek olgunlukta sadakatteyse hiçbir sıkıntıda olmaz sonuçta namus en başta iki bacak arasında değil kafada biter.Yürekten sevgiyle başlar her şey gerisi teferruatlarıdır...

0|0
    0|0
  • hayir önemli deyil.

cünki bende bakir deyilim :):)

1|0
    0|0
  • bir kız arkadaşım bir yıl para biriktirip çok istediği sony marka 3000tl lik laptobu alır. eve gidip kullanmak için klavyeni üzerindeki koruma jelatinini açar. yorumu işte o an erkeklerin neden bakire eş istediklerini anladım :))))))

0|0
    0|0
  • önemli benle birlikte olurken kızlıgını verdiği lavuk aklına gelirse o düşünceyle duramam ben

0|0
    0|0
  • bakiire olmayan bir kızla evlenirim pek tabi ama bir şartım var sevişirken ahmet böyle düzüyordu gibi karşılaştırmalara girmesin :D:D:D

0|0
    0|2
  • Hayır değildir. Tamam kabul herkes ilk olmak ister. Bakirelik, namus falan bir zara bağlı değil benim için. Bakirelik beyindedir... Zar korumadan başka birşey değildir.

0|1
    0|0
  • Bana kalırsa önemli değil çünkü kadınlarda erkekler kadar özgürdür sen gidip başkasıyla birlikte olursun sonra kızı bakire beklersin çok saçma bir düşünce. Ayrıca Kız seninle evlenmeden önce özgürdür yani birisiyle yatmış olabilir aynı şekilde sende özgürsün başkasıya yatmış olabilirsin.

0|0
    0|3
    • Ulan kendinize pay çıkarmak için burada belki biri düşer modundan bir çıkamadınız ha sie lan siteden.

• Ben sadece kendi düşüncemi burada paylaşıyorum , burasıda benim bildiğim kadarıyla oldukça özgür bir site benim ayzdığıma kimse karışamaz sonuçta herkesin görüşü farklıdır.

• önemli, ben bakirim ve bakire olmasını beklerim

1|1
    0|0
  • Erkekte de kadinda da onemlidir bana gore. Ama, biz erkekler bekaretimize kadinlar kadar onem vermiyoruz nedense.

0|0
    0|0
  • bakire olup olmadığını bilmeden sevip aşık oldu isem önemli değil .kabulümdür .

1|0
    0|1
  • Ben bir bakirim ve bakireliğe de önem veririm. gerçekten fırsatım olduğu halde o işlere girmedim fakat bakire olanı da olmayanı da tanımak bilmek lazım

0|0
    0|0
  • Okuyan bilir önemini

0|0
    0|0
  • Hayır benim için değil. Bunu istemem için benimde o durumda olmam lazım.

0|0
    0|0
  • Beyni ruhu o* olmasında. Gerisi hiç önemli değil. Sonuçta ihtiyaç.

0|0
    0|0
  • önemli fazlasıyla

0|0
    0|0
  • açık kapıya dedem de girer. ilk ben açacağim tabikide

0|0
    1|1
  • benim için önemli her yeri bakire olacak bedeni ruhu kalbi heryeri

0|0
    1|0
  • kafası bakire olsun önemli olan bu ;)

0|0
    0|0
  • önemli. Bu arada karsın neresinden hemşeriyizde

0|0
    0|0
  • bence değil ben yapıyorsam o yapanda insan

0|0
    0|1
  • yerine yurduna kültürüne göre değişir bizde önemli ama

0|0
    0|1
    • sen bakirmisin peki ? bu her iki taraf icin mi gecerli yoksa sadece kizlar icin mi ?

• erkek yapar birsey olmaz . kiz yapar namussuzluk olur. ..

ama bence haksizlik neyse

• kadınlarında üstün olduğu yerler var bırak burada erkek üstün olsun

• bakirelik önemlidir

çünkü ilişkiye girmemiştir

hayatına kimse girmemiştir

sana bağlanma durumu vardır

ailesine saygı duyuyor

ve bu saygı sana ve çocuklarına geçicektir

0|0
    0|0
  • önemli tabiki

0|0
    0|0
  • bakireysen kimse kullanmamış bakire değilsen tüm şehir üstünden geçmiştir

0|0
    0|0
  • Namusunu korumak önemli. Evli namuslu bakire namuslardan daha iyidir mesela :)

0|0
    0|0
  • önemli...

umarım gayrimeşru yaşamayı sorun etmeyen kadınlar

bu yolda kendini sakınmış erkeklere musallat olmazlar.

0|2
    0|0
  • yok canım değil ne olursan ol yine gel

0|0
    0|0
  • önemli değil eğer severek evleneceksen aşık olduktan sonra hükümsüzdür bedenler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• iki tarafta el değmemiştir,ilk kez sevişmeyi kutsallaştırmıştır orası ayrı. o zaman kadın için de erkek için de önemlidir,değeri vardır.

ama kadına mal gibi bakıp "ilk kez kullanmak" tarzında düşünen adamlar kendilerini becersinler

1|2
    0|1
  • önemli tabi

0|2
    1|3
  • Önemli

0|2
    1|3
  • Önemli.

0|2
    1|3
Yükleniyor...