Kadınların sünnet edilmesi....

Kadın sünneti; kadın cinsel organının bir parçasının veya tamamının kesilmesi anlamını taşımaktadır. Bu operasyon ilkel koşullarda yapıldığı için bazen aşırı kanama, mikrop kapma, travma ve acıyla sonuçlanmaktadır. İleride cinsel ilişki ve çocuk doğurmada zorluklara da neden olmaktadır.Kadın sünneti Avrupa, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda ve ABD’de göçmen gruplar arasında da görülüyor.Ayrıca Mısır, Kuzey Irak, Suriye,Hindistan da buna dahil. ..

Böyle bir mağduriyetin olduğundan haberdar bile olmayanlar var.Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler?


0|0
18|36

En İyi Erkek Görüşü

  • Kadın sünneti insanlığın geldiği iğrençlikteki son noktalardan biridir.. yapanların, yapımına musade edip göz yumanların ağır şekilde cezalandırılması gerekir.. kadın sünnetinde vajina dudaklarıyla birlikte klitoral bölge oyularak çıkartılır.. sonra dikilir,bu işlem sonucunda kadının daha küçücük yaşta bütün cinsel işlevi elinden alınır.. bu durumda olan kadınların %98 i hayatları boyunca orgazm olamayarak , erkeklerin sex kölesi haline getirilir..

    P.İnsanın bunu yapanlara aynısını yapası geliyor içinden , bunu kadınlara yapan erkeklerin hepsini harem ağası yapıcaksın aslında...

    2|0