AŞK her şeye değer mi ?

Sayın üyeler en baştan biraz olsun kendimden bahsetmek isterim.

Bu aralar başımdaki sıkıntıdan dolayı sığınacak liman,soracak kapılar arıyorum fikir almak için.Bu site denk geldi umarım iyi ki de denk gelmiş derim bu sorumdan sonra.

Ben 25 yaşında bir çok kızın ilgisinii çekmeyecek fiziksel özelliklerde bir erkeğim.kısacası yakışıklı filan değilim.

Nedenini her ne olarak adlandırırsanız adlandırın ama ben bu yaşıma kadar bilerek ve isteyerek hayatıma hiç bir bayanı dahil etmedim.

Olacaksa bir kişi olsun onunla bir ömür paylaşim dedim.

Belki herkes gülüp geçecek ama benim için asıl normal olarak karşılanan yakınlaşmalarım dahil hiç bir yakınlaşmam olmadı kızlara.(tabiki erkeklere karşı da olmadı gay filan değilimyanlış anlama olmasın.gay olanlarıda takdir ederim ama o cesareti göstereerk cesurca hareket ettikleri için.)

Düşüncem ve dualarım hep karşıma kendim gibi düşünen kendisini saklamasını bilen birisinin çıkması içindi.

Çıktı,evet sonunda çıktı fakat çook büyük bir sıkıntı ile çıktı en başlarda anlam veremediğimiz ve herşeyin o kadar doğaçlama geliştiği bir ilişkiydiki bu iki tarafta belki imkan bile vermyordu sonuncunda bu kadar aşık olup uğruna gemiler yakabilecek cesareti göstermeyi.

Gelenek ve göreneklerimize bir çok kesim için aykırı bir durumdu çünkü bu bir çok ailenin çocğuna laik görmeyeği bir durumla karşı karşıyaydım.

Ben hayatımda kızlara hiç yer vermemiş tanımamıştım dolayısı ile aşkın nasıl birşey olduğu ile ilgili en küçük bir bilgim bile yoktu.

Ama anladım,tattım,hissettim ve en önemlisi hala yaşıyor ve yaşatıyorum.Acı bir sonla noktalanacak diye de çok büyük bir korku var ama ben elimden geleni yapacam hayatımı ben bir kiişi için kurduysam o kişiyide bulduysam bu benim son şansım diye düşünüyorum.

Bir erkeğe göre çok duygusal brisiyim bunun da farkındayım kız arkadaşım da farkında ve bribrimizi bu anlamda çok iyi bir şekilde tamamlıyoruz.

Ben kendimi tanıyamuyorum ama şunu çok iyi biliyorum kız arkadaşıma karşı

en ufak bir şüphem yok

sonuna kadar güvendiğim ve her haliyle bana uygun olduğunu düşündüğüm

sadece bugüne kadar kısa süreli bir arkadaşı olduğunu ve bununlada el ele bile tutşmadan ayrıldığını söylemek isterim.

bakımlı güzel ve düzgün bir karakter kısacası eee huylarında birbrni çeknce böle kör kütük aşık oluyrsun

heee kimse sakın bana kandıryodur bir yere kapak atyodur demesin ben o safhayı çoktan geçtim.

bugune kadar insanlarda ne güzelliğe çirknlie ne de para pula önem verdim sadece biraz olsun kendi sağılığını düşünsün biraz da bakımlı olsun diye düşündüm

en basitinden sigara içseydi bu dediğim kişi kesinlikle bu durumlara gelmezdi sprocu gayet düzgün fizikli bir bayan

sorun mu ne

sorun büyük bir fark

ben 25 kız arkadaşım 35 yaşında

ben nasıl üstesinden gelirim bu durumun aileme karşı tek sıkıntım bu çünkü mutlu olacağımdan artık hiç bir şüphem kalmadı 1 yıllık ilişkimizde

Düzgün cevaplar gelmesini temenni ederim

Şimdiden herkese teşekkürler.

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• toplumda şu şekilde bir aldı var eğer erkek kadından 10 yaş büyük olsa nırmaldir derler ama kadın büyük olunca kıyamet kopar aslında gerçekçi konuşmak gerekirse 10 yaş evet biraz büyük bir yaş farkı ama doğru kişiyi bulduğunuza eminseniz bu aşılamayacak bir problem değil önemli olan gerçek aşkı uyumu sevgiyi o kişide yakalamış olmanızdır

0|0
    0|0
    • gerçek aşkı sevgiyi yakaladğımdan şüphem yok ama benim sıkıntım ne biliomsun

gelenek ve görneklerimize göre biz başkalarının mutlu olması için çabalyoruz yanii anneler babalar mutlu olsun diye kaç tane evlat mutsuz oluyor bu bana acı veryo ve bu durumun üstesnden nasıl gelecem hiç bir fikrm yok

• seviyosun belliki yapman gereken tek şey aileni de karşına almadan onları ikna ederek kısa sürede evlenmen. daha fazla uzatmaya gerek yok.

0|0
    0|0
    • ya ailem kesnlkle istemyoruz derse

• ben daha önce 3 sene önce bir ilişki yaşadım ve sevgilim ailesini tercih etti. o şimdi ailesinin ailesinin de kabul ettiği biriyle evli. çok da mutlu anladığım kadarıyla allah daha çok mutlu etsin onları. ben de evlilik planları yaptığım biriyle beraberim 1 seneyi geçkin bir süredir. hayırlısı böyleymiş şimdi çok dua ediyorum iyi ki de böyle olmuş diye her şerde bir hayır her hayırda da gerçekten bir şer oluyo. sizin kaderinizde varsa birbirinize eş olmak olur zaten bu iş.

• çok teşekkürler yorumlarınz için

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...