Vajina iç dudak estetiğiyle kızlığın bir alakası var mı?

kızlığın bir alakası var mıben estetik düşünüyorum çünkü bu durumdan rahatsız oluyorum bekarım internetten araştırdım bir alakası yokmuş baktığıma göre sizce bir alakası varmıdır iç dudak estetiğyle kızlık zarının ? :((

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• alakası yok ama neden estetik yapıyorsunki anormali yoksa ve daha bakireysen karışma derim

0|0
    0|0
    • bi kaç sene sonra evlenicem :( o yüzden böyle bişey istedim üzülüyorum sakıncasıda yokmuş

• link verdim ona bak.geçmiş olsun arkadaşım.ozaman yapabilirsin kızlığınada bişi olmaz kısa bir süre peltek yürürsün ama ameliyat oldugun belli olmaz eşine söylemezsen ruhu bile duymaz

Erkekler Ne Diyor 9

• Hiç alakası yok...

0|0
    0|0
  • Ne gerek varki böyle bir operasyona

0|0
    0|0
  • pek bişey anlamadım

0|0
    0|0
  • fazla mı asılıyorsun ?

0|0
    0|0
  • İç dudakta problemmi var?

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı ile bir alakası yok.

0|0
    0|0
  • zarla alakası yok kanka zar vajinanın bir kaç santim içinde hem neden iç dudaklara estetik yaptıracaksın ki? doğal kalsın bence

0|0
    0|0
  • çokmu çıkık dudakaların

0|0
    0|0
    • link :( böyle

• demek çok açık ve sarkık dudakların... pede yapışıyorsa durum zor... aksa bile yapışır öyleyse.. ama oralda güzel olur sadece

• töbe töbe ne oralı ! saçmalıyosunuz susun tm

• yyaaa bir oranızda doğal olsun

0|0
    0|0
    • :( olmaz beni rahatsız ediyor

• nasıl ki şekli bu kadar bozuk mu

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır hymene zararı olmayan basit bir operasyonla halledilebiliyor. Yalnız evlenmeden karar verme derim doğum sırasında yırtılmalar söz konusu olabiliyor.

0|0
    0|0
    • okudum öyle bişey olmazmış yırtılma flan

• Yinede evlendikten sonra yaptırmanı öneriyorum eşinin de düşüncesini almış olursun

• Kızlık zarı vajinanın içinde olur iç dudaklar ile alakası yok .

0|0
    0|0
    • bi sorun olmaz diyorsun sende yani .s

Yükleniyor...