Bakirelik tartışmasında bakire birini istemek, ne zamandır cahillik oldu?

Burada kızlar diyorlarya bakire kızmı geçmişinde ne yasadıgı senı ılgılendırmez bu nasıl cahıllık dıye bu cahıllık falan degıl burada kucaktan kucaga atlayan kızlar kendı yaptıklarına kılıf uydurmak ıcın namusun 2 bacak arasında olmadıgını savunuyorlar ama bız zaten bakıre derken anal oral hıcbır turlu bırsey yasamamıs kızı kastedıyoruz bunları yasayıp bakıre kalanın ... zaten yanı bazı erkeklerde dıyor ıste bakıre kız gecmıste kaldı vs ben bunu örf adet veya toplum baskısından degıl kendı kısılıgım acısından ıstıyorum yanı benım koynuma alıp hergun sarılarak yatıcagım kadın daha önceden bırını ıcıne almıssa baskasının kucagında kendınden gecmısse ben onun olmam zaten bunu kendıme yedıremem sureklı aklıma gelır bunu kabullenen ınsanlarada saygı duyarım bu onların genıslıgıdır.Pekı burada her 2 tarafında görusunu merak edıyorum sızın ıcınde bakırelık ne derece önemlı ? Önemli olan aşk bende onu seversem karakterını severım ama bakıre olması sevgıme sevgı katar acık ve net.sızın dusuncelerınız neler ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi seks ilkokul çağına düşmüş,biz o zamanlarda daha çocuk nasıl olur

aşk nedir onu bile bilmiyorduk.

Şimdi sor herşeyi en ince ayrintisina kadar biliyor çocuklar.

Bana ters böyle şeyler çünkü ben ilk kez bisyler yaşadığım birini unutamam

bu kişi eşim olmaliki psikolojik sorunlar yaşamayayim.

Kendimden tiksinirim !

Benim icin namus iffettir !

Bu yobazliksa evet ben yobazım..

1|6
    1|1
    • En mantıklısıda budur zaten kendını ılerı modern olarak tanımlayan ınsan asagıda kendı kızıyla ılıskıye gerenı tecavuz edenı bekarete önem verenle esdeger tutuyor bukadar beyınsız ınsanlar gelıpte bana benım gıbı dusunenlere modernlıkten yobazlıktan bahsedıyor ıste :) neyse yorumun ıcın tesekkurler

• En iyi cevap için ben teşekkür ederim :)

Benim doğrum bu kim neyi yapmak istiyorsa veya düşünmek istiyorsa düşünsün.

Kötü bir çağda yaşıyoruz Allah bizim ve doğacak çocuklarımızın yardımcısı olsun..

Kızlar Ne Diyor 1

• Almam de ne be, manavdan karpuz mu alıyorsun ? Oda seni almaz dert etme.

Ayrıca kucaktan kucaga atlamak baska bir konu.

Zaten böyle düşünüyorsan bakire olmayan bir kızla da evlenme zaten hayatı zindan edersiniz kendinize

Nıye kendine yediremediğini de anlamıyorum, insanlar birbirlerinden hoşlanırlar aşık olurlar severler vs ve sevişirler ama ilişkileri devam etmeyebilir ayrılırlar bir ay iki sene beş sene farketmez... Ne yapsın şimdi illa onunla sevişti diye evlensin mi ? Evlenemedi diyelim, sonra başkasına aşık oldu onunla da sevişti,sonra bir tane daha bir tane daha...

Taksimetre taktıralım beyler biz siz keyfinizi kaçırmayın yeterki...

Kim ne düşünür bilemem, herkesin ahlakı kendine, kimseyi de ilgilendirmez

4|3
    2|10
    • Kimseyi ilgilendirmediği konusunda haklısın buda seni ilgiendirmez...

• Iste ben de onu diyorum ya o serefsizler genelde hep erkek oluyor namusuna en duskun olanindan hemde ! Daha fazla tartismaya gerek yokk ostedigin kadsr konus sen benden bu kadar, anlayana cok bile

• Sen kendını dogru ıfade etmeyı ogren sonra tartısmaya gel laf carpıtmakla olmuyor bu ısler hadı ıyı geceler

Erkekler Ne Diyor 5

• Saygi duyduktan sonra bu onlarin genisligidir demeniz birbirleriyle celisen seyler. Yazinin orasina kadar size katiliyordum. Belki ayni sekilde dusunmuyorduk ama en azindan kendi mantiginiz icindetutarliydiniz.

Malesef o cumleniz, bekarete onem veren neredeyse tum insanlarin oldugu gibi, iki yuzlu bir insan oldugunuzu gosteriyor.

2|0
    0|2
    • Bişi demedim genişlikten kastım kabullenebiliyorlar demekki dedim sende yeterınce saygılı degılsınkı tek cumleyle herkezı ıkı yuzlu yaptın

• Ayna gibiyimdir ben ;)

Genislikten kastin kabul edebilmekse, oyle deseydin o zaman.

• o genelde her haltı yiyip bakire kalanlar bazı insanlar tarafından öyle algılanıyorki böyle bir şey de var yaniii

cahillik değil kardeşim niye cahillik olsun

0|1
    0|0
    • Şu yukardakı bayan arkadas cahıllık demıstı bırıne onu görunce sınırlendım yanı bu cahıllık degıl herkezın görusu farklıdır

• Onlarıda az cok karakterınden anlayabılıyorsun konusmasından hareketlerınden kımse okadar ıyı rol yapamaz bıraz gözlemle hersey ortaya cıkıyor

• anlaşılıyor tabii konuşma hariç bazende hareketler hariç seçimler ve çok kısa süren ilişkilerden belli oluyor

• Hemen hemen aynı seyleri düşünüyoruz.

0|3
    0|2
    • olması gerekende bu aslında ınsanlar bunu toplum baskısı olarak nıtelendırıyor bense namus.

• Bakirelik önemli tabiki de ama o kızın bakireligini alıp sonra ayrılan kişiye ne demeli ?

1|1
    0|2
    • vermesin* :D

• Onlar ayrı bır serefsız ama kızda kız olsa ona ızın vermez

• tam olarak kastettiğim şey buydu bu adamla kafamız cok pis uyusuyor :D

• yobazın önde gideni parayla başkasının altına yatan kişileri o.pu ilan edip

kendi kevaşeliklerini ise

hoşlantı ve aşık olma safsatalarının altına saklayarak hanımefendi edalarıyla

karşı tarafı yeren kişiler işte onlar

asıl yobazdır.

ben iffetli olmuşum kendimi eşime saklamışım senin gibi onun bunun altında kıvranıp

sonrada zengin bir çakala gtü dayayacak zihniyete sahip olmadığım için mi

yobaz oluyorum. hadi ordan be kevaşeler..

bu aptallara laf anlatamazsın zira bunların ar damarı çatlamıştır.

tükür suratına sana sırıtarak yağmur mu yağıyor ?

derler.

0|1
    0|2
    • Okadar hakarete kadar gıtmem ama yukardakı yorumda gördumkı fazlasıyla dusunmeden konusuyorlar.dıcek bırsey yok onlara kendı yasamları

• valla tokat atan yumruk yer. herkes insanların yaşantısına saygı duysun hiç bişey olmaz..

Yükleniyor...