Acaba 3-4 sene içerisinde evlenmek için bakire bir bayan bulabilir miyim?

Artık zaman çok kötü biliyorum ama ancak bu şekilde evlenebilirim.Şansım % kaç.?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar erkeğin düşünce yapısına hayal dünyasına sahip olamadığı için olayı sadece iki bacak arası olarak görüo..Ama eminimki erkek olsalar okadar çok hak vereceklerki yüzde 90nı..En önemli faktör Erkeğin sahiplenici bir yapıda olması...Bu arada şans çok düşük kardş sana öyle diyim bakire bulablirsn ama ellenmemiş kullanılmamış bulamazsn çok çok zor

0|1
    0|0
    • Cevap için çok sağol kardeşim.

• şıracın şahidi bozacı olurmuş.. sizde öyle yapmışsınız kendinizi kandırıyorsunuz başka bişey değil

• bak sana şu kadarını söyliyim benim çok sevdiğim insan vardı bir ara bakireydi ama bir çok şey yapmş duydum kendiside itiraf etti..ben o kızı sahiplendim sevmeye devam ettim çöpe atar gibi atmadm..Benim demek istediğim herşeyiyle bakire olan kız candır öyle olması erkeği okadar çok mutlu ederki her erkek te bu yüzden bakire olmasını ister...Ama çok seven bir erkek asla kadınına sırt çevirmeli onu düştüğü yerden kaldırmalıdır

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne oluyor bakire olunca ? Ahlaklı mı oluyor ? Kadının ahlakı var erkeğin yok tabii dimi ? Sen insanları cinsel organlarıyla ahlaklarını ölçersen işin zor ve önce kendinize bakacaksınız ! Bu kızlar bakireliklerini kendileri bozmuyorlar, sevgiliyken oynaşalım sevişelim ama evleneceksin oynaşmamış olsun... Ayrıca kesinlike dogru bulmuyorum ama sayenizde kızlar her şeyi yapıyorlar ama bir tek o işi yapmıyorlar sonra da bakireyim diye geziyorlar ortada. Önemli olan insanın içinin temiz ve ahlaklı olmasıdır. Sen evlenmeyi düşünmeden önce git bence kendini bir törpüle yonttur...

8|2
    1|12
    • hatırlatırım bunları ben söylemedim sen söyledin madem benim geri kafalı diye nitelendirdiğim şahsın fikrini beğeniyordun neden sabahtan beri tartışıyorsun onunla ..amannnn neyse dengesiz tiplerle konuşmayı sevmiyorum...

• Ben neyi beğenmişim anlamış değilim?Bir kere ben karşıdaki her kim olursa olsun Geri kafalı diye başlayan bir yorumu katiyen beğenmem.

• evlenecğnz kızda arayacağnz tek özellik bakireliği olmamalı..anlaşabilecğnz ve sevebileceğnz biri olması önceliğinz olmalı

4|1
    0|6
  • kendine sadece şunu sor ben bu güne kadar kaç kişiyle oldum .. ondan sonra şansını bulursun

hayır dışarıdan birileriyle oluyorsunuz sonrada diyorsunuz ki ben bakire bulabilirmiyim nasıl bir zihniyet nasıl bir düşünce içindesin siz erkekler anlamak mümkün değil

namus 2 bacak arasında değil arkadaşım . namus dediğin beyinde başlar . ben kendimi gizlemiyorum açık açık herşeyi de yazıyorum

işinize geldiği davranmayın artık yeter

0|1
    0|3
  • bulup napıcaksın ki yani neden özellikle bakire? geçmişinde yapmıştır bir haltlar yani sanane, boşver şimdi geçmişi sen seveceğin birini bul ;)

1|1
    0|14
    • Geçmişi önemli.Banane olur mu sonuçta evleneceğim kişi olacak.

• Erkek olmadığın için bilemiyorsun bu ince detayı.Normalden öneme haiz bu olay bizim için. Tabi evliliğin diğer aşamalarında seveceksin ilgi göstereceksin eşine saygı sadakat ama başta bu kriter çok önemli benm için

• bravo valla senin gibi ileri görüşlü haklarına sonuna kadar sahip çıkan bu geri kafalılara prim vermeyen bayanları gördükçe guru duyuyorum tüm +lar senin için gelsin +1

• Bakire araman saçmalık.

0|0
    0|1
  • Cok düsük degil aslinda :) mesela ben bakireyim ve elime daha hic erkek eli değmedi simdiye kadar insALLAH da evlenene kadar öyle kalir :) ama evlenecegim erkekde ayni benim gibi olsun isterim. Sende istedigin bakire el degmemis kiz gibiysen insALLAH bulursun sayet degilsen fazla birsey bekleme kizdan yani :/

0|0
    0|1
  • bilmiyorum kardesim ama elbet vardir temiz kizlar. allah gönlüne göre versin

0|1
    0|0
  • Bakire kız çokta hic el değmemiş bulma sansin %10

2|2
    0|1
  • Yüzde 90. Çoğu kız bakire zaten. Burda yazılanların çoğuda uydurma.

0|5
    1|7
    • Emin misin? Peki bakire olup diğer bir çok yolla ilişkiye girenler %kaçtır?

• üniversiteliyim ve daha öpüşmedim bile benim gibide çok kız var :) durumu tipede bağlama güzel kızımdır

• O zaman gerçekten harikasın işte.İradeli olmaya devam et evlenene kadar

• Bakire kız bulursun da şimdi oral,anal yapanı elletenide var onun tespitini nasıl yapıcaksın ? Bi söz var tokmağın değmediği yer kalmamış ama davul patlamamış diye. :)) %10 Şansın var saf iyi aile kızı bulmak için onlarda sana gelir mi bilmem :D

0|2
    0|7
    • Neden bu oran bu kadar az peki?

• Teknoloji ilerledi,kızlarımız eskiye oranla çok özgürler. Artık çok baskı disiplin yok. Cinsellik ön planda toplumda ayıp oranı azaldı. En çokta teknoloji neden oldu bunlara.

Erkekler Ne Diyor 12

• benim gibi sende bunumu dusnuyorsun,bende bakire kiz isterim,zaten doktora goturup anlarim

0|3
    2|1
    • böyle cehalet görmedim,evlenceğin kadına doktora gidip bakıcam mı diceksin? ne iğrençsin ya direk bir tokat patlatır ayrılırdım senden ben olsam.

• ben boyleyi iste,benden baskasiyla olamaz ,bunu kabullenemem

• aynen ben de kabullenemiyorum

• arayan mevlasını da bulur belasını da

0|1
    0|1
  • bulamazsın kalmadı yani en azından öyle tahmin ediyorum ...

0|0
    0|0
  • Arkadaşım sen iki damla kanın peşindemisin? Bu ne cahilliktir yaaa?

3|0
    0|5
  • Bul köyden bir hatun veya annen bulsun sana birini onlar herşeyi düşünür

0|0
    0|2
    • Onu da düşünüyorum kanka acaba onlar nerden anlayacak çok temiz olduğunu?

• Anlar onlar anlar rahat ol sen soy ağacını bile çıkartırlar kızın :)

• kolay gelsin

0|0
    0|1
  • Az kullanilmiş bulursun bence

0|0
    0|2
  • evlenene kadar eline erkek eli değmemiş kızlar var,ama bunu haketmelisin o bakire kızda evleneceği kişinin kendisi gibi biri olmasını ister

0|2
    0|1
  • bence pek önemi yok hatta hiç

0|1
    0|2
  • az sakso atmış bulursun

0|0
    0|2
  • genelleme gibi olacak ama anadolu illerinde ihtimal çok yüksek galiba..

0|1
    0|0
  • bakire kız ne demek yaaa o nasıl bir şey anlamadım ki ?

0|0
    0|1
Yükleniyor...