Sevgilim niye böyle yapıyor olabilir?

Kız arkadaşım penisim ereksiyon halindeyken hep bana sarılmak istiyor bir iki kez sürtündüğünü farkettim ama ne yapıyorsun diye sorup utandırmak istemedim daha önce hiç birliktelik yaşamadık kız arkadaşım bakire evlenene kadar düşünmüyoruz 1 yıldır birlikteyiz. daha önce kendisi hiç masturbasyon yapmadığını söyledi bana bende bir daha sormadım sizce bana yalan mı söyledi ve niye böyle yapıyor ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Cinselliğini yeni keşfediyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• niye yalan söylesin ki? en ufak bi şeyde yalan mı söyledin diye yapışıyosunuz yakamıza. hem mastürbasyon yaptıysa ne olacak sanki? sen yapmıyo musun? onun da istekleri arzuları var bilmem farkında mısın?

2|0
    0|0
  • seni istiyor olabilir , bilincalti yapiyor olabilir, sen öyle hissetmis olabilirsin, bunlarla hicbir ilgisi yoktur bu sorunun cevabini ancak sevgilin verebilir :)

0|0
    0|0
  • Seni istediği için yapıyor

0|0
    0|0
  • eger kız arkadasın böyle bi harekete bulunuyorsa mutlaka seni istedgi içindir. birazcık daha ileri gtmekten ceknme bnce. yotumlarda ufak seyler denemek istiyorum yazmışsın yanlış anlamasından korkma. yanlış anladgnı yüzünden anlarsın zaten. eminim oda istiyodur.

0|0
    0|0
  • yapsın ne olur ki senin için sorun mu var?

1|0
    0|0
  • Ya anlamadim brn.bak bunu bilmiyodum.ereksiyon hqlindeyken yani ne bileyim bakinca belli oluyomu her erkekte?(pantolonla)

0|0
    0|0
    • dikkatli bakarsan belli olur. benim ki gibiyse direk belli olur . kız arkadaşım akıpta sarılmıyor sert mi diyor öyle sarılıyor .s

• Ohaaa bide soruyomu;))ve bir yakinlik olmadi.ben utanirim oyle sormaya;))

• e bakıyo sende bişiy yok o yapıyo...

0|0
    0|0
    • bende istiyorum tabi onunla yeni yenufak şeyler yaşamak ama yanlış anlamasından korkuyorum.

• bence o yapıyosa yap sende yanlış falan anlamaz

• hmm teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 1

• oha o duvarları delmediyse ben neyimm... bak eve kesin fare yuvası gibi delikler vardır:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...