Erkekler neden cinselliğe önem verip duygularımızı görmezden geliyor?

ben bi bayan olarak cinsellik yaşamak isterim tabiki ama erkeklerin sürekli cinsellik ile iç iç.e olması sadece hayatlarının seks olmasından nefret ediyorum erkerkler neden bizlerin duygularına önem vermiyorlar? neden duygularımızı okşamıyorlar? hemen azgın teke gibi seks seks seks ben dygusal ve beni okşayan daha sonra kalbimin yollarını açan bi erkek istiyorum

Güncellemeler:
mesela ben sürekli cinsellik isteyen birinden nefret ederim ama yavaş yavaş duygularıyla beni ısıtsa kalbimin yollarını açsa ben ondan önce yapmak isterim seks !iişte benim seks hayatım budur!

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hım bence nadir olan bi insan profili sergiliyorsun ki insan dedim bayan demedim. yani bu demek oluyo tüm erkekler böle değil . kadınların da ole olanları var yani .. bana kalırsa asıl ask ve sevgi ile beraber olmak da bu yoldan geciyo ... ve izlediin yolda tamamen seninleyim :) yanisana katılıyorum yanlış anlasılmasın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kızlar öyle lansettiği için böyle oluyor olabilir mi ? dikkat çekmek için yapmadığınız kalmıyor sonra da erkek neden cinsellik düşünür. Tabi düşünür erkeğin kabahati ne ?

0|1
    0|0
  • İşte erkeklerin bazıları abazan tipler ve bu nedenle bazıları sadece sex sex sex diyorlar ama hepsi gerçekten aynı değil, senin de karşına doğru kişi çıkacaktır.

0|1
    0|0
  • duygulardan önce gelir cinsellik erkeklerde de ondan. hormonlar illa boşal diyor ve o anda başka bir şey düşünemiyor boşalınca normale dönüyor.

0|1
    0|0
  • Her erkek aynı değildir.

1|1
    0|0
  • Genel kız tanımı kapsamındasın..

YAratılışş..Alışın artık şunu (=

0|0
    0|0
  • adamın yetişme tarzı öyle de ondan neden olacak

0|0
    0|0
  • hayatında fena değilmiş vayyyy, seksi kesttt :)

0|0
    0|0
  • Madem öyle Özelden Arra Benni Tarra Beni Gizli Bebek! :DD

0|0
    0|0
    • ee yani?

• Yani demem o ki Asıl Sorun Siz Kızlarda problem var. Gidip serserilerle yüz göz olmanızın sonucu bunlar hep!

• Kızlar neden cinselliğe önem verip duyguları görmezden gelen erkeklerle birlikte olurlar? Ya da neden erkeğin ilgisini çekmek için dişiliğini kullanıp daha sonra erkeğin sürekli dişiliğiyle ilgilendiğini iddia ediyor?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• romantizmden bir haber tabi hepsi degil bircogu :D

0|1
    0|1
  • Duygusuz yaratiklar olduklari icin!

1|0
    0|2
Yükleniyor...