Diyelim ki bakire değilsiniz ama diktirdiniz?

Anlar mısınız bakire olmadıgını peki nasıl anlarsınız?

Hal hareketinden anlarım demeyin lütfen ben fiziksel soruyorum?

Güncellemeler:
Ben bakireyim sadece konuşmaları duydum die yazmak istedim sordum

Yoksa 22 yaşındayım sevgili bile edinmem

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• walla canım aslında tek bir yöntemi var . onuda burada söylemeyim . malum buradaki erkekler atlar allah korusun way bizim halimize sonra :))

bu arada erkekler çok şey biliyorsun gibi de yorum yapmayın ya

1|0
    1|0
    • Üstündeki eleman yazmış zaten yolunu strese girme...

• bilgiyi paylaşmak tabiki güzel ama bilgiyi art niyetli kullanmamak daha güzel. onun için bazen saklamak daha dogru

ayrıca teşekkür ederim canım sectiğin için

• tek yöntem neymiş özelden yazsana bana ben daha önce ilişkim olmadığı için bilmiyom hiç bir şey ya

Erkekler Ne Diyor 14

• konunun uzmanı dişinda kimse tarafından anlaşılmaz sen burada anlaşılır diyenlerein sallamalarına bakma . yanlız şu var iyi bir uzmanın yapması lazım yoksa tutmayabilir .

En iyi cevap seçtiğin pemcanın söylediği diğer yöntemse evet oda kolay anlaşılmıyor ama diktirme gibi değil anlaışlma rsiki var tabii çok deneyim yaşamış biri tarafından haliyle bir erkek bek çok kere seks yapmış olabilir ama bir erkek kaç defa bakire biriyle birlikte olma şansını yakalamış olabiilrki bu acıdan onuda anlamak zorlaşıyor .

çok seks yapmakla kızlık konusunda deneyim kazanılmaz ...

1|0
    0|0
  • doktor muayenesi olmadan ancak anladığını iddia eder

1|0
    0|0
  • Bakire olmayan birisinin bakire olup olmadığı dikilsede biliniyor,fakat deneyimsiz erkek bilemiyebilir,gerçek bakireyle,sonradan dikililen arasında çok fark var.

0|0
    1|0
  • tecrübeli erkek anlar

0|0
    1|0
    • Uzman olmuş erkeğe de bakire kız olmaz

• yani bulacan bir hiç ilişki yaşamamış birisini o zaman olur :)

• Anlaşılır tabi kardeşim . yalamasından tepkisineden her şeyinde 720 P BLURAY HD ANLAŞIILIRR o kadar sanmayın kendinizi avareler

0|0
    1|1
  • doktor anlar ancak

1|0
    0|0
  • dikdirmede cok kan akar ve dar olmaz içi salakmıyız yahuuu

0|0
    1|1
  • anlanır herhalde ya neden anlanmasınki

0|0
    1|0
  • sıcak suda atma yapar :)

0|0
    1|0
  • konuşurken kendisinden

kadın diye bahsediyorsa

kız kelimesini kullanmıyorsa

0|0
    0|0
  • anlaşılsa dikim işleri bu kadar tutmazdı bence . hiç şey görmedim ondan bilemiyorum ama mantık yürüttüm

1|0
    0|0
    • bende 23 üm sevgilim yok senin gibi bakire bulmak zor ama dikim biçim işleriyle uğraşman tereddüt ettiriyor insanı

• Terettut etsem banane arkadas ben kendimi bilirim yeterlidir bana meraktan sordum

• sanki düşünüyor gibi geldin böyle şeyleri bilemiycem yani :))

• anlamamak için eşek olmak gerek gözle bakınca bile belli oluyor

0|0
    1|0
  • Sen diktirmeyi mi düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • Hayır annemler bir kızın yaptırdığını konuşurken bende kulak misafiri oldum dinlediğim icin sordum

• O nasil oluyor yahu

• Senin aklına yattı sanırım diktirmek bakire değilsen

• Bakirelik dikimindeki dikişler sıcak suda çözülüyor eve geldıgım gıbı gel bır dus alalım rahatlayalım önce derim seyıne sıcak suyu tutarım anlarım bukadar basit.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Komiktir ki, geneli anladığını söyler. Fakat hiçbiri nerdeyse zara bakarak, doğal olduğunu ya da dikim olduğunu %100 anlamaz. Sanırım kızlar bu işlere başvurmasın diye baştan anlarız diye korkutuyolarrr hahahahah ayoll geçin bunları, zaten yorumlarda da akıllı mantıklı olan erkekler anlaşılamayacağını yazmış. diğerleri bol keseden sallıyor.

0|0
    1|0
  • Bunlara gerek var mı ki; az biraz dürüstlüğü, karakteri ve özbilinci olsun insanın; yaşamışsa arkasında dursun "yaşadım" desin, duramayacaksa da yaşamasın, hiçbirine ihtiyacı kalmaz...

0|1
    0|0
  • Dar olmaz, kan renginden,miktarından anlaşılır

0|0
    0|0
  • anlasilmaz bence !

1|0
    0|0
Yükleniyor...