Kapat

Bu durumda bakire değilsin demesi nasıl olur?

zedelenme olmuş ama kanamam olmadı.

2. ilişkide kana olup olmayacağı belli olmaz yeterince ıslaklık olmazsa kan gelebilir dedi.

ve bikaç yerde zedelenme var bakire değilsin dedi.

bakire olmamam için yırtılması gerekmez mi?

anlamadığım hem bozulmuş ya da yırtılmış demeyip bikaç yerde zedelenmiş dedi hem bakire değilsin demesi nasıl olur?

Güncellemeler:
bende bunu anlamıyorum 30 yaşı geçince bekaret önemsizleşiyor mu?
Soyleyen doktor

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• bu laflar sanırım sevgilinin.

zar zedelenmez. zar yırtılır. kap kalın et değil ki bu. incecik iç deri dokusu. toplasan 1 cm2 alan tutmaz. bu şahıs mikroskopla mı inceledi. zara temas gözle görülemez. yani zedelenme lafı saçmalık.

gelelim bekaret meselesine. anlamı el değmemişliktir zar yırtılmamışlık değil. yani bir erkekle sevişen bir kız bakire değildir. sevişip her haltı yedikten sonra zarı kurtarınca bakireyim demek saçma

mesela vajinada ur çıkması nedeniyle ameliyat olan bir kız bana göre bakiredir. zarı ameliyatta yırtılmak zorundadır ama sevişmemişse bana göre bakiredir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• sanırım kızlgıın gıtmıs vajınanda zedelenme vardır onu demıs olabılır..ama senın dedıgın gıbı kızlık yerınde duruyorsa ole demesı tuhaf bırde su var ılıskıye gırıdıgını anladıgından da demıs olabılır ıllakı kızlgıının gıtmesıne gerek yok ılıskıye gırdın mı kadınsın demektır zar yerınde ıster dursun ıster durmasın..

0|0
    0|0
  • kim dedi ?

0|0
    0|1
    • doktor

• yorumlardan biri bu yaşta bu ne dediği için yazdım. tabiki önemli.

• sen bakma o tiplere sonuçta kızsın yaşın ne önemi var

• kim zedeledi

0|0
    0|0
  • ha yırtılmış ha zedelenmiş ıkısıde aynı şey artık rahatsın yani özgürlüğüne kavuştun.

0|0
    0|0
    • ikiside aynı şey olsaydı doktor neden direk yırtılmış demedi?

• tam yırtılmamış işte onu demek istemiş sana sadece zedelenmiş

• zedelenmiş işte. zar yırtılsada zedelensede aynı şey. pek farkı yok yani. artık bakire değilsin.

0|0
    0|0
  • bunu sana diyen kim doktor mu? sevgilin mi?

0|0
    0|0
    • zedelenme sürtütnme yoluyla ya da masturbasyonlada olabilir ıslaklıkla zarın alakası yok kanka

• Belli yaştan sonra bekareti önemsemez erkekler

0|0
    0|0
  • bu yaşta ne kontrolü bu böyle.

0|0
    0|0
    • bende bunu anlamıyorum 30 yaşı geçince bekaret önemsizleşiyor mu?

• alakası yokta o yaşta seni kim götürebilir ki kontrole.ben bir şey yaşadım ama fazla ileri gittim diyorsan yuh diyorum.hani çocuk değilsin kandırılasın yok illa bir şey yaşamak istiyorsanda bari adabıyla hakkıyla yap şu işi.

• kan gelecekse bakire sayılırsın bence ... ama nasıl bır zedeleme oldukı yırtılmadı onu kestiremedim

0|0
    0|0
    • parmakla zorlama

• hmm anladım bakiresin hala dert etme bence

• link al bakta bılgı al bıraz

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...