Erkek arkadaşım beni seviyor mudur?

Sevdigim cocuga ilk basta yalan söyledim bekaret konusunda, gercek cünkü su ki kücükken blu cagindayken yanlislikla kendi kendimu bozmusum. Ona daha en basindayken sonra itiraf ettim böyle birsey oldugunu.. aslinda beni seviyor güveniyor ve seviyor (ben öyle düsünüyorum) niye yalan söyledin diye sordu, inanmassin diye söyleyemedim dedim..

sonra bir kac gün benle konusmadi..

gecen gün aradi tekrar dayanamiyorum seni özlüyorum seni cok seviyorum dedi olabilir öyle seyler dedi senin sucun yok diye seyler söyledi...

sizce beni gercekten seviyormu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• seni seviyor ama durumu kabullenemiyor.kendi içinde savaşıp duruyor seni haklı çıkartmak için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba arkadaşım,

Genelde bu tür durumlarda erkekler için gün doğar... Çünkü bakire değilsin ve seninle sevişmek isteyecektir...

Eğer ilk bir kaç görüşmenizde sevişmek isterse bil ki amacı sadece seks yapmak... Sonrasında bir süre daha devam eder ama eninde sonunda ayrılırsınız...

0|0
    0|0
  • senden ayrıldıkdan sonra başka biri bulamıyacağını düşünen bir kişi ile karşı karşıyasın. bence senden soğudu ama yalnızda kalamıyor. bizler tıpkı maymun gibiyiz bir dalı bırakmadan öteki dalı asla tutmayız.

0|0
    0|0
    • ayrilmadi sadece düsünmek icin zaman istedi

• yanliz baskasiyla birlikte olmadim öyle demen tuhaf

• bunu düşünecek sen değil , erkek arkadaşın düşünür, yani senden faydalanmak isteyebilir diyorum anlamadın sen beni

• yok seni becemek istiyor hazır bakirede değilsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bekarete önem veren biriyse sen ne dersen de yüzde yüz inanmaz. hep aklında bir başkasıyla yapmış olduğun düşüncesi kalır. sen söyledikten sonraki tavrı da bunu dert ettiğini gösteriyor. zaten dayanamadım özledim demiş, yani senin bu falsona rağmen dayanamadım demek istemiş. sonuçta hala sana inanmıyor, bundan sonra da inanmaz. yine denersin ve zamanla gerçekten sevip sevmediğini görürsün ancak. ama bunu takıntı yaparsa yine ilk bahanesi bu olur ve sıkılınca bırakır seni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...