Penis boyutu ve bakire olmak

kizlar , bakire olan her kiz icin penis kalinligi ve uzunlugu fark etmez mi? Hani diyelim kiz evlenene kadar bakire ve esi ile ilk kez cinsel iliski yasamakta. Bu durumda vajina hic birsey girmediginden dar dir. Buna göre her türlü penise vajina uyum sagliyacaktir. Benim merak ettim konu bu kiz normalde ömür boyu esi ile beraber olacak ozaman esinin penis uzunlugu ve kalinligi onu tatmin eder, yada?

Hani kiz birkac erkekle beraber olursa ozman tabiki en kalin olanini tercih eder diye düsünüyorum. Sünkü penis ne kadar kalin olursa o kadar kiz zevk alir.

Burada düsüncem yanlis mi? Hani bakire olupda evlenen ve baska kimseyle tecrübe edinmemis arkadaslara sormak istiyorum. Sizce dogrumu düsünüyorum ya da aranizda esimin penisi yeterli degil diye düsüneniz var mi?

Bu arada ben bakirim ve esimi evlendigimde mutlu etmek isterim ve bundan dolayi merak ediyorum. Benimki 15 cm uzunlugunda ve 4 cm (capi), cevresi 12-12,5 cm kalinliginda. Bu bakire olan kiz icin sürtünme bakimindan yeterlimi ve ömür boyu o kizi mutlu etmem mümkünmü?

Ciddi cevaplar lütfen. Tesekkürler!

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bi bitmediniz. Ayni soru defalarca soruldu. Kizlari kendiniz gibi düşünmeyin öyle çok azgın değilse boyunu kalınlığını düşünmez bile. Kendini adam gibi seven güvenilir birini bulduğunda onu nasıl kaybetmem diye düşünürken senin o tatlı canını sıkan 2 santimin yokluğunu aklına bile getirmez. Rica ediyorum beyler, yeter. Kizlar da benim göğsüm ufak boyum kisa göbeğim büyük dertlerine giriyo bak siz bu iki santimi bu kadar dert ettikçe

1|0
    0|0
    • Girsinler tabi ...girmeleri de gerek..

• Tesekkürler: Öylese niye her yerde erkeklerin penisi hakkinda konusulur. Kadinlara soruldugunda, uzun ve kalin olsun derler. Biz erkeklerde bundan etkileniyoruz ve gercekten uzun ve kalin mi olmasi gerekiyor diye endise veya merak ediyoruz. Kizlar ve erkekler ayni düsüncede olmadigindan buradan sizlerin gercek fikrinizi almak istedim. Benim icin önemli olan evlendigimde esimin tatmin olmasi. Ve bundan dolayi soruyorum, baska bir nedeni yok. Malum kizlar orgazm bile tahlit edebiliyorlar.

• Benim tezim ne biliyor musun? Zaten kizlar bu konuları pek konusamazlar. Konusabilen kısım biraz daha görmüş geçirmiş ya da bu konularda çok rahat ortamlarda büyümüş olabilir. Belki ayip olcak ama follos olmussa tabi en kalini daha iyi diye bir karsilastirma yapması normal. Bilemiyorum bence bu konuları rahatça erkeklerle konusabiliyorsa kiz ki çok az sayidadir, bu muhabbet erkekler arasındabi tabu olarak kkalmış gibi düşünüyorum. Ben sahsen çok iri olmasını istemem sonuçta maksat aci çekmek degl

Kızlar Ne Diyor 1

• evleninceye kadar bakireliğini korumuş bir kız sadece eşinin penisini görmüştür. karşılaştırma şansı yok. ayrıca birden fazla erkekle deneyip en kalınını tercihler arasına koymuşsun, kızlar o kadar basitmi, umumi malmıki önüne gelenle yatsın. düşüncelerinin doğruluğunu yanlışlığını soruyorsun. bence sen birkaç gün okşizeni bol bir yere git belki faydası olur sana.

0|0
    0|0
    • Tesekkürler! Benim tercihim veya normal gördügüm bakir veya bakire olarak evlenmek ve ömür boyu mutlu olmak. Ama bazi arkadaslar evlilik disi hayatlari oldugundan ben "fazla erkekle deyeyip..." diye yazdim. Sünkü uzmanlar veya saglik programlarinda kadinlar Pe. kalinligi cok önemli oldugunu söylediklerinden merak ettim. Kizlar basit degil. Ben deger verdigim icin, ileride esimi tatmin etmek istedigimden sormak istedim. Burada yanlis anlasilmasin. Anatomik olarak kalin pe. daha cok uyarir.

Erkekler Ne Diyor 2

• vajinanin sadece agzi genişler kalin alet ile sürekli yapiyorsa. hepsi bu sacmalamayin. skmesini bilirsen 10 cm bile yeter bence

0|0
    0|0
  • son paragraf olmayaydı iyiydi müdür.oraya kadar güzel geldin ama sonra resmen sçtn

0|0
    0|0
Yükleniyor...