İstediğim hayat bu değil, nasıl kurtulacağım ben?

Bakın benim yasaklarla dolu bir hayatım var ailem çok üstüme düşüyor erkek arkdş yasak şort yasak akşam sekizde sinemaya gitmek yasak oysa ben çocuk değilim gencim üstelik o kadar çılgınım ki ben deliler gibi eğlenmek istiyorum sevdiğim adamla manyaklıklar yapmak ( yanlş anlamayn cinsellik kesinlikle yok ) arkadaşlarmla eğlenmek yani normal bir hayatm olmasn ünlü olaym hollywoodda bollywoodda çalşaym ünlü markaların modelliğini yapıym kendi markamı çıkaraym biliyorm gerçekleşmesi çok zor ama olursa ben normal bir hayat istemiyorm annemi kardeşimi çok seviyorm ama çok sıkıldım artık ne kadar ömrümüz var kş şu anda rihannanın veya katrina kaifin yerinde olmak için son kuruşuna kadar verirdm

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• onlara sorsana bakalım memnunlar mı o hayatlardan ? neyi cazip geliyor sana ? ışıl ışıl giyinmeleri mi ? lüks arabaları mı ? göz önünde olmaları mı ? insanların dış görünüşleri seni yanıltmasın.dışardan bakınca herkes mutlu herkes şanslı.. bilemezsin.. Özenme böyle şeylere. elindekilerin kıymetini bil.. Kurtuluşunun bunlar olmasına üzüldüm.. farklı yollar deneyebilirsin. okuyabilirsin meslek sahibi olup yurt dışına çıkabilirsin çalışabilirsin yani her sey senin elinde. bu kadar şatafata gerek yok.. ailen geri kafalı olabilir.sana yasak koyabilir.. büyüdüğünü bir türlü kabul edemiyor olabilir. Sen kanıtla. ama böyle yaparak değil. saçmasapan manyaklıklar yerine gelişmiş düşüncelerle oyalamalısın kendini.Ağırbaşlı olmalısın. Ayakların yere sağlam basmalı ki ben büyüdüm diyebilesin. yaş ilerledikçe büyümüyor insan. olgun düşün kendini geliştir. kendin ol kimseye özenme :))) iyi şanslar

0|0
    0|0
    • çok haklsn süper maaşlı bir meslek ve kariyer harika olurdu ama yinede hayallerimden vazgeçmek istemiyorm ufak çaplı şeyler yapabilrm modellik olsun oyunclk olsun

• niye sen hemen hayalernden vazgeçr msn

• modellk oyunculuk fasa fiso hayaller kurmam. her şey harcına göre.

Erkekler Ne Diyor 4

• Babana e-mail olarak atcam bunları

O zaman seni arnold şıvartzeneger bile kurtaramayacak.

0_0

1|0
    0|0
  • memnun degilsen evden kac

0|0
    0|0
  • önüne sergilenmiş çeşitli hayatlar var ve sen onlara bakıp keşke bu hayata sahip olsam diyorsun. ama hayatın aslında uzun bir yol olduğunu şimdilik farkında değilsin. bu yaşlarda farkında olmaman normal. hiçbir şey gökten pat diye insanın kucağına düşmüyor. her başarının arkasında uzun bir hikaye, çalışma, emek ve mücadele vardır. zamanla anlarsın.

0|0
    0|0
    • bilmiyorm ama hayat kısa gibi geliyo haklsn emek lazım hayaller için

• yapacağın o manyaklıklara dizgin vurabilcenmi.sonu nereye varcak bide onu düşün.elbet bu kadar yasakta hoş değil ama sanırım ailen senin sonunun nereye varcağını bildiği için bunca yasağı koymuş

0|0
    0|0
    • haklsn biraz manyağım ama bu yasaklar yaptı beni böyle

• biraz fark yarat yani değişim göster güven sağla eminim onlarda belli konularda yumuşucaktır.

Kızlar Ne Diyor 10

• Kimsenin hayatı mükemmel değil ki.

Zengini var anne babası sürekli tartışıyor, belki ayrılar.

Dışarı çıkar her kızın anne babasının izniyle çıktığını mı sanıyosun, sanane karışma deyip kestirip atıyolar.

Kimileri mutlu ama durumları iyi değil.

Kimisi Allah korusun, aiesinden biri engelli...

Daha niceleri, şükret mutlaka bir çıkış yolu gelecektir, belkide evlendiğinde istediğin mutluluğa erişeceksin.

0|0
    0|0
    • yüce papa seni şalgam suyuyla kutsasın

Amen (+)

• sen evli misin :)

• Hayır ama bunları görmüşlüğüm var :)

• Gece yarısı sokağa çiktiğinda tecavüze ugramayacağin

yada bir sapık tarafindan öldürülüp cöp tenekesine atılmayacağin ne malum ?

Garantisi var mı ?

Ailen seni koruyor aklını başına al,seninde çocuklarin oldugunda aynisini sende yapicaksin.

0|0
    0|0
  • bastırılmanın sonuçları

0|0
    0|0
    • aynen bastırılmş duygular hep bunlar

• yaş?

0|0
    0|0
  • dsadasdasdasd

cinsellik olmadan bunlara ulaşamazsın beyb.

o dediğin yıldızların çoğu 15 yaşında başlamış bu işlere.

neyse aklını başına al bence normal istekler değil bunlar.

0|0
    0|0
    • emin misin ayrca biliyorm anormal istekler ama işin eğlencesi bu

• basit insanlar cevap bulamayınca karşıyı kendi gibi olmakla suçlarmış.

beynini açtır bence.

• kendi cevabnı oku ve kendi kendine soktuğn lafı gör

• Seni anlıyorum ama annen ile baban seni korumaya çalışıyor ama sen benim rahat yaşamamı istemiyorlar diye düşünüyorsun evet her genç böyle yaşamak ister ama pek gerçekleşmez...

0|0
    0|0
    • bi gün ölcez zaten yaşayalm sonuna kadar ne bu kurallar

• Ama ailen seni çok sevdiği için yapıyor.., Aynı şey banada oluyo ama işte

• Gece çıkma dışarı ailenin izin vermemesi haklı ben mesela gece 11 de gelirim dışardayken çok sapık kaynıyo etraf

0|0
    0|0
    • ben akşam ezanından sonra çıkamyrm :) :)

• Bunlar yasaklar olmazsada hayallerin gerceklesmesi biraz zor değilmi?

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• Şoyle diyim, yasak lar ve senin hayallerin uyusmuyor. Yani ailen yasaklara izin verse bile eglenmeye gec saatlere kadar cikmana yinede ünlü olmak zor demek istedim

• Onlar gibi olmak istiyorsunda .. en az onlar kadar güzel misin ? hadi bırak güzelliği o konumlara gelmek sadece basarı gerektirmiyor.. namusuna göz dikmeden o konuma getirtmiyorlar seni kusura bakma..

0|0
    0|0
  • benim ailem serbest oluyorda ne oluyor sevgi saygı yok iletişim yok

0|0
    0|0
    • işte o sınırın ayarlnması lazım

Yükleniyor...