Eşimin sevgisini nasıl geri kazanırım?

12 Yıldır evliyim ve 2 çocuğumuz var. 12 yıl boyunca eşimi çok sevmeme rağmen hiçbir şekilde bu sevgimi ona belli edemedim, ne zaman bana yaklaşsa, öpüp koklamak istese hiçbir zaman ona yanıt vermedim. Elimi tutmak istediğinde "burada olmaz" diye geri çeviriyordum. Neden mi? Bilmiyorum, bu durum beni çok mutlu ediyordu belkide.. Yaklaşık 1 ay önce eşim artık benden soğuduğunu, bana karşı birşey hissetmediğini, kafasında beni bitirdiğini falan söyledi, tabi ben şok oldum. İnsanın sevdiği ve sevildiği birisi tarafından bunları duymak çok acı.. (Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın) Bundan sonra benden bir beklentin olmasın, ya bana zaman ver, ya da karşılıksız sevgi ile devam edebileceğini düşünüyorsan sen bilirsin dedi.. Ben de ona beni sevmediğine inanmıyorum, hatalarım için çok özür dilerim, bundan sonra herşey çok farklı olacak ve birbirimize zaman verelim dedim... Artık tamamen farklı biri olarak karşısına çıkmaya karar verdim ve içimden nasıl geliyorsa eşime o şekilde davranmaya başladım ama o bu durumdan hiç hoşnut değil. Yani hareketlerimin yapmacık olduğunu, bana asla güvenmediğini falan söylüyor. Onu öpmek istediğimde öpme diyor, elini tutmak istediğimde seni istemiyorum diyor, yatakta ona sıkı sıkı sarılmak istediğimde "beni rahatsız ediyorsun bırak" diyor.. Yani bana karşılık vermediği gibi, beni kendinden de uzaklaştırıyor. Yanına yaklaşmama izin vermiyor. Cinsellik konusunda da keza öyle, benimle birlikte olmak istemiyor. Ben ısrar ettiğimde ısrarımı kırmıyor ama, ilişki sırasında robot gibi duruyor. Ne zevk alıyor, ne de bana karşılık veriyor.. Eşimin bana olan sevgisini geri kazanabilmem, onu bana geri döndürebilmem için ne yapmam gerekiyor? Beni artık gerçekten sevmiyor mu? Bana dönme şansı yok mu? Lütfen, yorumlarınız benim için çok önemli!

Güncellemeler:
Ayrıca, sevgililer gününde kendimi affettirebilmem için ona nasıl bir hediye almam gerekir? Onu ne mutlu edebilir bu aşamada?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• O istedi diye yaptığınız müddetçe tavırlarınızı yapmacık bulmaya devam edecektir. Yapmacık bulması ne demektir?, samimi bulmaması demektir. Demek ki bunu içselleştirmenizi istiyor. Bu da "hatanızı ve bunu anladığınızı" en gerçekçi hali ile dile getirmenizle olacaktır. Ayrıca kadınlar, kendilerine muhtaç ve güçsüz erkekten hoşlanmazlar. Kadına tapan, fakat bunun ardında o güçlü kişiliğini asla kaybetmeyen, bu üstünlüğünü ise kadının zarafetinden ötürü gizleyen erkekten hazzederler. Ondan affını istediğiniz gibi, onun zihninde "ona muhtaç olduğunuz için değil, o bunu hak ettiği için özür dilediğiniz"i hissettirmelisiniz.

0|1
    0|0
    • Tespit ve yönlendirmeleriniz için çok teşekkürler. Cevaplarınız bir harika..

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni kafasında gerçekten bitirmiş gibi görünüyor. Keskeler hic bir zaman fayda etmez. İnşallah aranız düzelir ona sürprizler yap basbasa yemeğe çıkın ya da sen evde kendin hazırlayıp onu şaşırt ve sevgini ondan vazgecemeyecegini anlat. Umarım tekrar mutlu olursunuz.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, şu aşamada ona herşeyi yapmak istiyorum ama hiçbir şey yapmamı istemiyor, ondan uzak durmamı istiyor..

• Çok yorulmus yipranmistir üzüldüm sizin adınıza fakat yipraninca yorulunca malesef hicbir sey yoluna girmiyor

• eşiniz çok yıpranmış biraz katı olucak belki ama siz bunu haketmişsiniz ve zamanında ona yakın davranmayarak bu acı sonu kendiniz hazırlamışsınız. ben okuyunca gerçekten üzüldüm umarım herşey düzelir ve çok mutlu olursunuz..

0|0
    0|0
    • Çok haklısınız, böyle bir hatayı nasıl düzeltebilirim inanın bilemiyorum..

Erkekler Ne Diyor 5

• bence bir evlilik terapistine gitmeniz sart birlikte. en mantikli cözümleri ve yolu size o gösterecektir.Biz buradan ne dersek bos abicim

1|0
    0|0
    • Haklısınız. Kendisine söyledim gidelim diye, o da ben seni kafamda bitirdim bundan sonra birşey düzelmez, ama sırf sen istiyorsun diye 1 kere gelirim. sen araştır randevu al gidelim diyor.

• gidin bence bir orda konusun duruma cözüm bulursunuz umarim..

• Haklısınız, teşekkür ederim.

• çok teklikeli bir davranış alldatıldığını düşünüyor olabilirr

0|0
    0|0
  • hepsini telafi edin ona hiç olmadığı kadar özel hissettirin kendini vakit kaybetmeden

0|0
    0|0
  • Sen şuan ne kadar çabalarsan o kadar yapmacık görünüceksin amca onun için direk terapiye gidin...

0|0
    0|0
  • dostum bu konuda tek değilsin bizim jenerasyon böyle .bizden öncekiler çocuklarına bile sevgisini belli edemezdi biz en azından onu çözdük bizden sonrakilerde bu sorunu çözüyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...