Cinsellik yaşamış bayanlara çok önemli bir sorum var..

nişanlımla birlikte olmak istiyoruz ancak çok korkuyor sizce çok acı çekermi?kızlık zarı bozulunca sekse devam edebilirmiyiz?Seksten sonra acısı bikaç gün devam edermi?lütfen yardım edin nikahımızda var yakında evlenicez ama ilk geceye bırakmaylım dedik

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• bayan kendını kasarsa acır ve ılıskıye gırmesı zorlasır. on sevısmeyı uzun tut kızı baya bı rahatlat yumusat gevset sonra olur ztn cok fazlada acımazz ama dırek dalarsan acır tabıkı. zar yırtılddıktan sonra bı sure ıcınde bekle sonra cık akan kanı sıl sonra devam et ama yavas yavas devam et bı sure sonra kızın tavırlarından anlar hızlanırsın ztn. =) acısıda bı kac gun falan devam etmez en fazla 1 saat surer kasmasın kendınıı

0|3
    0|0
    • tecrübeli başka oluyor :D

• çok teşekür ederim peki gerç.ekten hızlanma olayı olurmu?

• ne bılım ben oda bırlıkte olcagın kısıyle olan durumunuza baglı :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Kardeş bak ne güzel nişanlısın azıcık daha bekle, ilk geceniz olsun. Niye acele edesiniz? Aciyacak mi korkusunun yanında yakalanırsam, açığa çıkarsa korkusu ile daha zor olacak iş. Hayir sanki evlilik telasesine bir de bu girmesin aradan çıksın diyosunuz. Acir efendim acir, bir yerin yırtılması acitmaz mi hiç. Benim ödüm kopuyor, gerdek gecesi aciyacak da önce yapınca acimayacak mi sanki?

0|2
    0|0
  • 4 ay acıdı benim bünyeden bünyeye değişir bazılarının da hiç acımaz

0|0
    0|0
  • ben ağlamıştım ama 2 gün sonra bişey kalmaz merak etmeyin. ama şöyle bir tavsiyem var anlamadan olsun yoksa o an onun olcağını bileceği için daha çok gerilir sen şimdi yapmıcam de yap sonra :)

0|3
    0|0
    • neden ağlıyorsunuz :)

• evet oldu gizle hemen)

• istek yolladım şimdi gizleyebilirsin

• acıyor tabiki. oyle hemen fılmlerdekı gıbı seks yapamazsınız.

yavas yavas olur bu işler.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Lan evleneceksiniz zaten ne zıkkım var da boşu boşuna günaha giriyosunuz.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım merhaba ;

ben evleneli 1,5 yıl oldu. bizde senin gibi nikaha yakın zamanda yapalım bitsin bu iş dedik ama olmadı. Eşim psikolojik olarak korku ve kasılma yaşadığı için yapamadık. Evlendiğimizden 29 gün sonra oldu ilk gece olayımız. Ama ben sana şunu söliyim korkuyosa hiç ama hiç üstüne gitme bence. Daha sonrası daha acı ve vahim bir hal almaktadır. Sana tavsiyem şu ki ilk gece zıng diye bişi isteme. Bir gün sonrası birkaç gün sonrasına bırak ve sana alıştır. Evliliğe alıştır gevşet ve sonrasında olan oluyor zaten. Şimdiden başarılar. :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...