Erken boşalma sorunu... Ne yapabilirim?

Merhabalar

Kız arkadaşımla uzun süredir birlikteyiz ve birbirimizi istedigimizde birlikte oluyoruz fakat ben çok çabuk boşalıyorum o da bunu istemiyor hemen boşalma diyor. ne yapabilirim bende hemen olsun istemiyorum bu konuda yardım edebilirseniz sevinirim

Teşekkür ederim şimdiden

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar zamandır ilişki yaşıyorsunuz ortalama süresi 3-6 ay arası erken boşalma için

0|0
    0|0
    • 3 yıldır birlikteyiz fakat cinselliğe başlayalı çok olmadı. çokta sık birlikte olmuyoruz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Boşalma refleksini kontrol etmeyi öğrenmen gerekiyor.Bu da geciktirici sprey ,prezervatif kullanımı gibi yöntemlerle olmuyor.Konu ile ilgili cinsel terapi alarak boşalma kontrolü refleksini öğrenmen lazım.Bunun için de partnerinle beraber bir cinsel terapiste gitmen gerekiyor.Tedavi olarak link

0|0
    0|0
  • cinsel ilişki esnasında uzun süre boşalmayı engelleyen sprey var kullanmanı tercih ederim ben kullandım pişmanda değilim pişman olan kız arkadaşım oldu :)

0|0
    0|0
    • kız arakadaşım istemiyo bunu zararı olur diye düşünüyor

• hiç bir zararı yok yeterki kullanman gerektiği kadarını kullan al kız arkadaşından habersiz kullan

• en ucuzu anestol pomad. git eczaneye ver 2 tl. sür.30 dk sonra yıka ve sunum yap

0|0
    0|0
  • Önsevişmeyi uzun tut ve onun senin üstünde olduğu bir poziyonu deneyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...