Askerde tacize uğradım...

askerde şakadan birbirimizi okşardık bazen popomu okşuyolardı çok hoşuma gidiyodu şimdi o aklımdan çıkmıyo hep popomu okşadıklarını hayal ediyom beni gay mı yaptılar neden böyle olmuş olabilirim

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

• Okşanası popo candır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O ne sevıyesızlık oyle.ben olsam baş çavuşa falan şikayet ederdım, herkese pembe tezkere verırlerdı :D ben olsam bır tokat yapıstırırdım.asker arkadası dıye oyle sevıyesız davranamaz kı.tekme tokat dalardım.

0|0
    0|0
    • oluyo öyle arada ya :D

• Olmaz ıste.aradakı sevıyeyı korumak zorunda herkes.onlar bırbırıne ne yaparsa yapsın, ama kımse gelıp bana karsı bır sevıyesızlık, saygısızlık yapamaz.hem de o sekılde sevıyenı korursan korkarlar senden, ıyı olur ;)

• Bence hemen git bir kadin bul ve bir gece onunla yat baktin olmadi hala isteklisin o zaman hayirli olsun.

0|0
    0|0
  • 0 ney ya böğkk.

0|0
    0|0
  • gay yapılmaz doğulur

1|1
    1|0
  • askerlik nasıl bir yermiş böyle :/ başka şeyler de yapıyor muydunuz

0|0
    0|0
  • Gay egilimi var . Daha baslarda ama . Git bir kadin bul oksat kendini .s

0|0
    0|0
    • gel beni okşa mı dicem :D

• :) oyle değil . Bi kadin bul birlikte olmak icin . Hic olmadi genel eve git oksat ellet kendini baktin zevk almiyosun arkadaslarin da dedigi gibi hayirli olsun

• iyk bir kez gittim bidaha gitmem mide bulandırıcı :D

• Kari kiz bulamadiniz miii.

0|0
    0|0
  • naptın arkadaş sen ya zaten biraz içinde varmış bence. yoksa bir erkek sanmamki izin versin başka erkeklerin poposunu oksamalarına :D

0|0
    0|0
    • ilk zamanlar kavga ediyodum sonra onlar okşadıkça hoşuma gitmeye başladı sesimi çıkarmaz oldum şimdide canım çok istiyo

Erkekler Ne Diyor 10

• Sapık insanlarda sapık ilişki doğar. Daha yaşın genç ortalık erkek arayan kızlarla dolu, git birini bul veya bir şekilde kadın bul o becer zevkin doruklarına çık o duygular kalmaz herhalde.

0|0
    0|0
    • af buyur gay de değilim ama bir söyle sana nerde bu erkek arayan kızlar bir zahmet söyle de paramız boşa gitmesin :P

• Ne şakacı arkadaşların varmış mk :D

0|1
    0|0
  • asker harbiden azgın yeri o yüzden yemeklere şap atıyolar ya

0|0
    0|0
  • okşatacaksan kız arkadaşına okşat, ben kadın partnerlerimi becerirken popomdan tutuyorlar zaten, hoş bir tat vermiyor değil ;)

0|1
    0|0
  • askeriye de el ense göte parmak o da iyiymiş.. şakadan dayamadıklarına emin misin?

0|0
    0|0
  • arkadaşlarla birbirimize aşkım bebeğim bitanem vs. diyoruz ama testis geçtiğimiz için sorun olmuyoda elltetmedik hiç birbirimiz :D

0|0
    0|0
  • Sende eğilim var . Yadirgamiyor san gay olabilirsin . Hoşuna da gitmiş baksana :)

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun ozaman

0|0
    0|0
  • o anı yaşadıktan sonra hislerinin daha yoğun olması ve seninde bir erkekle birlikte olmak istemeni anlıyorum .gerçekten farklı güzel olabilir .bir erkeğün ellerinini bizim bedenimizde olması sevilmek güzel bir duygu olabilir .

1|0
    0|0
  • Tecavüze uğrayanda var ne diyosun sen ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...