Babam ks'ye üye olduğumu gördü

merhaba arkadaşlar.bugün oturma odasında bütün aile var.2 kardeşiz.herneyse ben de laptop'dan ks'ye bakıyodum.bir soruya cevap yazıyodum.babam da merak etmiş ne yazdığımı.hemen kafasını uzattı baktı ne yaptığıma ve sitenin adını gördü.siteyi de kapatamadım.gülmeye başladı.ben de hiç aldırmadım.sonra da bana diyor ki:

"ula kızlarda bir şey yok" demeye başladı.yaşım 20 olmuş.bizim de flörte ilgi duymamız çok doğal bir şey değil mi?

her neyse yukarda söylediğini tekrar tekrar söyledi.ben de en son dayanamadım ve "GAY MİSİN" dedim.sesini çıkartamadı.annem de "düzgün konuş" dedi.başka da bir şey söyleyen olmadı.

babamın mesleği de öğretmen ama okul dışında öğretmen olduğuna inanmak çok zordur.üniversite sınavından sonra eline hiç kitap almamış.hiç mesleğinde kendini geliştirmeye gitmemiş ve hala da böyle devam ediyor.

ben de sinirimi atmak için buraya yazıyorum.20 yaşındaki birinin flörtle ilgilenmesi ya da en basitinden kız arkadaşının olması çok normal bir şey değil mi?yok ama öyle değil evlenene kadar sap sap gezicez.evden okula okuldan eve gidicez.(üniversiteyi kendi şehrimde okuyorum)

sizce kim haklı arkadaşlar?"gay misin" demek için beni o kadar zorladı ki.zaten sınıfında öğrenciler anlasın diye söylediği şeyi birçok kez tekrarlarmış.bu huy haline gelmiş ve evde de yapıyor."ula kızlarda bir şey yok" cümlesini 6-7 kez tekrarladı ben de dayanamadım bunu söyledim.

haklı olan taraf kim?

Güncellemeler:
tamam arkadaşlar bir anlık oldu sabah da zaten özür diledim :D

0|0
28|37

En İyi Kız Görüşü

• Evet kız arkadasınızın olması doğal bir şey ama babanıza gay misin demeniz çok tuhaf olmuş.

Babanızın git oğlum kızlarla çık demesini de beklemeyin zaten. Ayrıca ne kadar okusalarda onların şu anki düşünceleriyle bizim şu anki düşüncelerimiz ters olabiliyor. Anlayışla karşılamak lazım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Babaya boyle denmez.

Taş olursun ^-^

7|3
    0|0
  • Babaya öyle konuşulmaz ! Bence sen fazla alıngansın..

0|0
    0|0
  • çok şen şakrak bir baban var bence senin için tedirgin olduğu için üniversiteyi kendi şehrinde okumanı istemiş bu yüzden biraz baskın yetişmişsin alıngan olduğun doğru. böyle birşeye alınmak belki bir erkek için ağır bir laf olabilir fakat eminim babanım görüşü eskide kaldığı için sana biraz demode konuşmuş bence ikinizde haklısınız ya da haksız büyütülmiycek bir olay ileride çocuklarına anlatırsın sende onları baban gibi yetiştirmek istersin gibime geliyor. :)

0|0
    0|0
  • Sen haklısın baban biraz üstüne gelmiş hem o ne ki

Yani niçin bakıyo meraklı meraklı hiç sevmem öyle seyleri ...

0|0
    1|0
  • benimde abim sürekli takıldığımı görüyor ama sesini çıkarmıyor çünkü kötü birşey yapmıyorum (sen haklısın ama olur böyle şeyler takma)

0|0
    0|0
  • utanmana gerek yok bence anne babalar öyledir bir sözü defalarca söylerler

1|0
    0|0
  • baban o senin ses çıkartmamalıydın.

0|1
    0|0
  • Babacım buraya üye olduğumu biliyor hatta buradan arkadaşım olan bir kaç kişiyi tanıyor ..

Not ; İkiniz de haklısınız ..

0|1
    0|1
  • öyle dememeliydin haksızsın..

0|0
    0|0
  • Be olursa olsun insan terbiyesizligi yapmaz

0|0
    0|0
  • Ne kadar uzun ya sonuna gelene kadar yapcgim yorumu unuttum:))

1|0
    0|0
  • Baban kötü birşey söylememiş ki

1|0
    0|0
  • ayip etmishsin babaya oyle soylenilmeez . hem baban kotu bisey soylememishki

0|0
    0|1
  • sen haklısın ama yinede baban o senin. öyle dememeliydin.

0|0
    0|0
  • önemli değil yhaa :D

0|0
    0|0
    • sen bu soruyu nasıl buldun ya 20 gün öncesinin sorusu

• Sen haklısın bu yaşta normal şeyler kız arkadaş vs...

0|0
    0|0
  • öyle denirmi büyüğün o çarpılırsın vallahi.

0|0
    1|0
  • Sonrası çat, pat ve güm.

Finitto, oh yeah yani.

0|0
    3|1
  • ammaaaan ko g.tüne

0|1
    0|0
  • babana Allah sabır versin kim bilir başka neler diyorsun

ah orada olaydım da boğsaydım seni.

böylelerinin çoğalması yasaklanmalı arkadaş

0|1
    0|0
  • çok saçma bir tartışma

komik geldi sen pek olgunlaşamamışsın gibi

0|1
    0|0
  • sen haklısın diyelim de gururun okşansın.

babaya gay demek nedir adama bak bir de övünüyor...

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun sesini cıkartmayacaktın.. saygısızlık etmişsin.. işinden dolayı etkileniyor olabilir.. normaldir.. bu psikolojide olması..

1|0
    0|0
  • haksızsın . artı babanı bu kadar kötülemişsin ya acıdım sana bu kadar iğrenç baban olduğu için.

2|0
    1|0
  • bence sen haklısın bu yaşta flörte ilgi duyman normaldir

2|0
    1|0
  • O üniversiteyi kendi şehrinde okuyanların kaderi

Hala süt ısıtayım mı diyolar feyste ne kadar kuul oldugumdan , fakültenin en havalı kızı oldugumdan bihaber...

2|1
    0|0
    • sana yemin ederim ki babam da bana sütünü ısıtayım mı diyor :(

• Ben o kadar bıkkın değilim çocuk muamelesi dışında

Komik ve eğlenceli bir ailem var onlarla olmak beni mutlu ediyor

• ya yok yine de ailemi seviyorum ama arada saçmalıyorlar

• genciz tabi ki farklı farklı insanlarla tanışacağız bize uygun olmayanları hayatımızdan çıkaracağız böyle böyle doğrusu bulunur. gözünü yumup yaşamakla hiçbir şey olmuyor. etrafa bakmak lazım mesela sevgili olmadan 3-4 kişiyle aynı anda flört edilebilir. sonuçta tanımadan hangisinin daha iyi olduğu bilinemezki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Bu ne demek ya Gay misin ?

Bi tek senin mi üstüne geliyor ailen.

Azıcık azıcık saygın olsun.

Git bir mahaleldeki senden büyük birine de bakalım nasıl tokatlıyor seni.

Ne biçim evlatsınız be

4|1
    0|0
    • aynen hocam cogu ailesinin kıymetini bilmiyor adam sakasına birşey demiş öyle denir mi hiç ben derken bile utanırım . +1

• Babanıza saygısızlık etmişsiniz. Belki sizin üzerinizden annenizle atışmak istedi, belki sizinle bu konuda geyik yaparak konuşmak istedi belki sadece eğlenmek istedi. Keşke sonradan biriktirip gay misin diye soracağınıza ilk başta daha hafif birşeyler söyleseymişsiniz.

0|0
    0|0
  • Bu sefer alttan aldım ama bir daha olmayacak.

3|3
    0|0
  • insan babasına gay der mi takılmıştır sana bunu abartacak buraya bir sayfa yazı yazacak bir durum yok ne olursa olsun saygını bozmayacaktın hayatında babasından bir tebbesüm bile görmemiş insanlar varken sizin bu şımarık tavırlarınızı görünce garipsiyorum

1|0
    0|1
  • Baban gülmüş geçmiş.

Öyle bir anlatıyorsun ki, baban sitenin adını gördükten sonra seni evire çevire dövmüş sanacaklar.

İnsan babasına Gay misin? der mi?!

Baban haklı.

2|0
    0|0
  • Bana bir oğlum bu cevabı verse yerdi dayağı ne demek gaymısın baban sana espri olarak demiş bunu ula kızlarda bişey yok derken hemen kötü anlama bağlama bunu babanın hayat tecrübesine bak birde iyi tarafından düşün olgun düşünemiyon daha baban sana onu söylerken belki kızlarla uğraşma boş işler peşinde koşma bunlar heves sadece derslerini çalış okulunu oku ondan sonra hayatına bak bunu bir düşün.

0|0
    0|0
  • Taş olursun kızlar ilgi duyar tam gaz devam :D şakayla karışık uslubun iyiymiş iyi olmuş :)

0|0
    0|0
  • Sen utangaçlık yapıp tavır alıyorsun baban takılır sana aldırış etme ayrıca bu sitenin ayıp bir yanı yok hamile kalmamak isteyen kızları oral seks yapıp soru açanları tecavüze uğrayanları komşusunun oğlunun yiğenine verip soru açanları motorlu sevgilisiyle tur atıp soru açanları ha birde fantezi iç çamaşırı arayanları saymazsak tertemiz site.

0|0
    0|0
  • sakin olmalıydın

0|0
    0|0
  • Tek derdiniz bu olsun pampa, Allah bugünlerini aratmasın :D

0|0
    0|0
  • Babaya öyle denir mi lan hayvan evlat

0|0
    0|0
  • oğlum olsan islak hotumlan döverdum seni :)

0|0
    0|0
  • Babaya öyle bir laf demişsin büyük ayıp

0|1
    0|0
  • babaya dememiylin yinede

0|0
    0|0
  • Sensin tabi ki :) belki baban küçükken kızlarla olan bir anısı yoktur ve öyle büyümüştür. o yüzden böyle olmanı isteyebilir :)

0|0
    0|0
  • ''hemen kafasını uzattı baktı ne yaptığıma ve sitenin adını gördü.siteyi de kapatamadım.'' neden kapatmayı düşündün (: bunu düşündün için baban haklı, sen haksızsın.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun babaya oyle denmez dememeliydin bence. Duzgunce ifade edebilirdin 6-7kere sordurtana kadar.

0|0
    0|0
  • haklı taraf kim demen sacma

önce babaya kötu söz söylemek ayıbını gectim gay demişsin

bence adama bir özur borclusun

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun babana öyle dememeliydin yargılama hareketlerinle örnek ol kendi düşünsün bir yanlışlık var ise

0|0
    0|0
  • Babanın da senin sözünü pek kafaya taktığını düşünmüyorum ama sen bayağı takmışsın.Görsün ne olacak ,gelip de burada peşine düşmez ,seni takip etmez ..

0|0
    0|0
  • oğlum bana gaydese önce karımı sonra oğlumu vururum :S

0|0
    0|0
  • Ben öyle bir kelime kullansam herhalde arkamdan ağıt yakarlar. :D

0|0
    0|0
  • ulan ben babama öyle desem çırıl çıplak evden atar beni :(

0|0
    0|0
  • kızım bana gay dicek yatırır ıslatıp sopayla döverim.

0|0
    0|0
  • Ben babama gay misin diyeceğim ERROR

1|0
    0|0
  • Belki sadece takılmıştır. Niye büyüttün ki bu kadar olayı...

1|0
    0|0
  • baban keşke korunsaydım demedimi :)

0|0
    0|0
  • baban gay olsa annenle evlenmezdi dostum yanlış yapmışın babana :D

0|0
    0|0
  • Babandan özür dile

0|0
    0|0
  • haklısın kızlarda 250 gram var oda dünyanın akışını değiştirdi Sultan Süleyman zamanında.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...