Ülkemizde kadın-erkek ilişkileri

Evet ülkemizde kadın-erkek ilişkileri çok sıkıntılı. Bir erkeğin kadınlara ulaşabilmesi çok zor ve ülkemizdeki gençlerin çoğunun cinsel hayatı yok. Erkeklerin kızlara ulaşabilmesi için ortamı olması, kızların yanında rahat olması(biraz kaşarlanmış olması), parasının olması ve iyi bir işinin olması gerekiyor. Bunlar ne yazık ki insan hayatına geç girebiliyor özellikle ortam ve para eğer kişi utangaçsa ve çok iyi bir aileden gelmiyorsa. Bu yüzden çok temel bir ihtiyaç olan cinsellik acaip ulaşılmaz bir kavram halini alıyor ve p*rno bağımlılığı ile fuhuş alıp başını gidiyor. Ayrıca erkeklerin kızlar bakış açısı da yaşadıkları açlıktan dolayı değişiyor sonra ilkel diye nitelendiriliyorlar. Evet bu konuda yorum bekliyorum bir de niye bizi olduğumuz gibi kabul etmiyorlar illa belli bir sevgili modeli rolünü mü oynamalıyız yalnız kalmamak için? Çok saçma buluyorum bunları bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• ağzı laf yapan her kişinin seks hayatı olur emin ol buna doğru adım atmasını bilsin yeterlidir erkekler uğraşmadan yapmak ister bunu peşinde koşar kadınların kadınlarda vermez kadınlar uyanıktır ama saf varlıklardır erkekler bunları kullanarak amaçlarına ulaşabilirler

0|0
    0|0
    • Açıkçası benim çok anladığım işler değil ama ağzının da düzgün laf yapması lazım orasına katılıyorum.

• tip önemli diyil ama bakım şart sümüklü bir çocuğa ağzı laf yapsa bile kimse bakmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• Aman ne buyuk dert ulkemizin en buyuk derdi. (APTAL ERGENLER)

0|0
    0|1
    • Direk ergen damgasını bastın da bu önemli bir sorun bazı olayların rahat olmaması insanların diğer konulardaki fikirlere de genel olarak kapalılığını gösterir. Dolayısıyla bunlar zaman içinde değişmez nesilden nesle aktarılır ve sonuç dediğin gibi ülkemizin hali .

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen ve senin gibiler erkekle ilişki kuran bir kadına kaşar gözüyle baktığınız sürece olmasında zaten hak ediyorsunuz sonuna kadar ..kadınlara hak veriyorum bu konuda...

0|0
    0|0
    • Bir lafıma bakarak genelleme yaptınız ama kaşar gözüyle bakmıyorum sevgili olan arkadaşlarım da var kız ve erkek

Yükleniyor...