Hamilelik hakkında..

vajina dudaklarına bulaşan sperm hamile bırakır mmı ve parmak ile kızlık zarı bozulur mu

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• dudaklarında dursa hiçbişey olmak içine girerse spermleri öyle olursun ancak hamle olmak istemiyorsan doğum kontrol hapları kullan

0|0
    0|0
    • peki mastürbasyon yaparken adetin son günü parmağımı soktum biraz 1 saat sonra kan geldi kızlık zarım bozulmuş olabilir mi

• link burada bir takım bişeyler var bakarsan iyi olur

• teşekkür ederim bakıyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• bırakma ihtimali var

0|0
    0|0
  • hanimefendi parmak bozar evet ama bu zar yapiniza bagli vagina uzerine bosalan spermler hamile birakma ihtimal vardir bilginize

0|0
    0|0
  • dudakların ordaki sperm hamile bırakmaz..

parmaklada kızlıgını bozabilirsin sok 2 parmagını bir dene istiyosan

0|0
    0|0
  • vajina kenarına bulaşan spermlerle hamile kalamazsın parmak ile kızlık zarı bozulur

0|0
    0|0
  • bozulur tabi

0|0
    0|0
  • iyice temizle emin ol

0|0
    0|0
  • bozlmuştur bence..artık özgürsün ;)

0|0
    0|0
  • hamilede kalırsın kızlıkta oyle bozulur rahatladınmı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kizlik zari bozulmuş olabilir olmayadabilir şansa bagli daha cok ilişkiyle bozulur. Hamilelik icinse % 1 ihtimal var sonucta boşalma gerceklesmis icine bosalmaya oranla cok daha zor hamilelik gerçekleşmesi ama hamilelik olmaz diyemeyiz ertesi gün hapi almanı öneririm.

0|0
    0|0
    • Sürekli kullansin demiyorum zaten ben de biliyorum çok sakincali olduğunu.

• anlamıyorsunuz galibe beyefendi? sürekli kullansın diye bir tavsiyede bulunmadım ben zaten tek seferlik acil bir şey varsa kullansın sonra korunsun korunması gerektiğini kendisi de anlar zaten ilacı biraz araştırırsa sürekli kullanmaması gerektiğini kendide görebilir.

• kalınır. bozulur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...