Her şey cinsellik mi oldu bizim için?

senelerce beni sevdiğine inandım yıllardır süren bi ilişkimiz var gel-gitlerle olasada beraberken sürdürülemeyeninden,ayrılınca başka şans aramadan başkası olmaz bu saatten sonra geri dönüleninden..ne aşk ne sevgi en başında da aşk yoktu sadece zamanla alışkanlık bağlılık falan filan..ama biyerden sonra o kadar cinselliğe döndükki tek istediği adeta bu.evet çok ciddi evlenicez falanlar filanlar..salak değilim,küçük bi yaştada değilim ama bütün hayatımız cinsellik üzerine kurulu özlediği ben bile değilim aslında..sizce ne kadar sağlıklı ne kadar mantıklı bi ilişkim var,neden bitiremiyorum..neden kendi ayaklarım üstünde durup yeni bi hayat kurmaktan bu kadar korkuyorum..bu kadar cinselliğe bağlıyken beni seviyo değildir herhalde gerçektende ki istemediğimi bile bile

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• bak bana ve iyi dinle, bu tarz insanları hayatına sokupda merkezine alma bir, ikincisi herşey ortada bize sorma madem o kadar akıllısın da neden anlayamıyorsun bunun mantıksız oldugunu,fazla dusunme canını da sıkma klasık erkek ıste ,cıddıyete bınınce kacıyorsa bıl kı o adamda ıs yok, baska kapıya de,sen yoluna ben yoluma de,fazla konusmasın uzasın ve sende bır daha onu arama ,anladın umarım,kımseye bu kadar tolerans tanıma be yerı gelınce sılmeyı de bıl,terketmeyı de yoksa sen sılınır ve terkedılınce cok aglarsın cok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• evlenmeden sex bır sure sonra sıradanlasıyor. dogal olarak erkekte bazı alt benlık mekanızmaları harekete gecıyor. adam zaten ben bununla evlenmeden her seyı yasıyorum o halde bu basıttır dıyor alttan alttan. bunun sonucunda sevgısı de bıtıyor. kadın artık onun gozunde sevılecek degıl s...lecek kız olmaya baslıyor. hıssettıgın sey buyuk ıhtımalle bu.

1|0
    0|0
  • Sanırım siz çoğu şeyi hoyratça tüketmişsiniz ve elde kalan Cinsellik olmuş...ve şimdi de bir tembellik söz konusu..hazır tanışmış ve belli şeyleri paylaşmış biri varkem kim uğraşacak yeni birini bul, güvenirliğini denetle, kur yap, naz yap, flört dönemi yaşa vs..vs.. zor ve zahmetli işler gibi geliyor artık size ondan kalmışsınız baş başa...Kararlı olmalısın, Hayatına dair Sağlam hedefler koymalısın önüne ve bu hedefleri gerçekleştirme gayretinde olmalısın...

1|0
    0|0
  • seni sevmiyor . .seviyor anladın?

ayrıca cinsellik düşkünü olmakla suçluyorsunuz bizi. Acaba bizi teşvik eden kim?

0|0
    0|0
  • seviyoda olabilir insan sevdiğini arzular ama yaşımda küçük değil demişsin birtakım şeyleri gerçekleştirin mesela aileler arası nişan söz veya evlenin bunları yapmaktan kaçıyosa bilki seni kullanıyo ayrıl bir an evvel ;)

0|0
    0|0
    • yok evlenelim desem evlencez zaten de ben sevgimden emin değilim 1.si,2.olarakta bu kadar cinsellik düşkünlüğü beni korkutuyor sanki beni sevmiyor gibi geliyor

• cinsellik düşkünlüğü gayet normal seni seviyor sende yaşıyor demekki bir takım şeyleri :) sevgimden emin değilim demişsin o konuda yapacak bişe yok sevmediğin kişiylede zorla beraber olmazsın ;)

• Cinselliğin önüne ket vur türlü bahaneyle belirli süre için o zaman seni sevip sevmediğini net şekilde anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Her yerde cinsellik olunca insanlar da abazlaştı cinsellik ister oldular. Filmler, diziler, magazin, müzik, reklam, internet, sokak hep seks dolu olunca insanlar da azdı kız erkek fark etmiyor. :D

0|0
    0|0
  • kızların ihtiyacı önce sevgi sonra aşk eğer kız istese. Kızlar herşeyin özel olmasını islerler delicesine sevgiyi verdikten sonra gerisi kolay :)

0|0
    0|0
  • kendi açımdan bakarsam cinsellik aşkı güçlendirir.Ama başkasını bilemem

0|0
    0|0
  • Kaç yıl oldu ilişkiniz ayrı şehirlerdemisiniz ?

0|0
    0|0
  • musluğu birden açma, yavaş yavaş açki kudurmasın.

0|0
    0|0
  • Cinsellik olmadan olmaaaz .d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şöyle bişey var bizde tam birleşme hariç sevgilimle herşeyi yaşıyoruz ama aynı zamanda birlikte konuşup vakit geçirmekte çok önemli bizim için .sadece iyi vakit geçirip anlaşmakta yetmiyor cinsel olarak uyum sağlayamadığında ilişkinin bi tarafı yarım kalıyor.. yani dengeyi yakalaman lazım haftada 4 gün görüşüyosan bunun hepsinde cinsellik ön plana çıkıyosa olmaz hepsinde arkadaşlık muhabbet ön plana çıkıyorsa yine olmaz dengeyi sağlamalısın . ilişkini gözlemle kendine karşı dürüst ol böylece sorunu çözebilirsin

1|0
    0|0
  • Uzun süren ilişkilerde böyle çıkmazlar olabilir.. Seks olmasa bile olabilir.. Alışkanlık mı gerçekten seviyor mu, seviyormuyum vs gel gitleri..

Yalnız kalma korkusu bence saglıklı karar vermeni engelliyor olabilir..

Bu kararı ancak sen verirsin..

0|0
    0|0
  • bir gün bitecek o günde seni terkettiği gün olucak başka hatuna. En iyisimi kararlı ol bitir. Sonu yok. Zaman geçirmek. Bazı şeylerin farkındasın ama sevdiğinden gerçek olmayacağına inandırıyorsun kendini. O olmadanda yaşayacaksın . Gerçekten sevgi var mı yook mu anlamak için ara ver. cinsel birlikteliği kes. Bakalım zmaan sana ne göstericek.

0|0
    0|0
  • cinsellk grince sevilmedgnı hissetmen garip..kimse sevmedgyle uzun süre cınsellık yasamaz.yaşasada evlılık düşünmez.bence o senı seviyor.sadece bıraz birlıkte olmaya ara verın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...