Bayanların vücut yapısı ile cinsel organı alakalı mıdır?

Arkadaslar biraz tuhaf bir soru olabilir. Ama aklima geldi bir sorayim dedim. Bir kizin vajinasi dar olup olmadigini vücut yapisindan anlasilir mi? Her kizin bakire olanin vajinasi dar midir? Ve tek bir kisi ile iliski yasadiginda var sayalim (hani evlendi ve ömür boyu esiyle beraber) hep o penise uyum saglarmi? Erkek icin vajinasi hep dar gelirmi (olurmu) ? ya da zamanla genislermi?

Niye sorduguma gelince. Ben bakirim ve evlendigimde esimi tatmin edemem ve kendimde tatmin olamam diye endise ediyorum. Nedeni hep söylenir ya uzunlugu degil kalinligi önemli diye. Kalinligi önemli olmasi bencede dogrudur, sünkü ne kadar kalin ise o kadar sürtünme fazla olur ve buda daha fazla zevk almak demektir. Benim Penisim bana göre fazla kalin degil ve genis bir vajinasi olan kizda sorun olur diye düsünüyorum. Penisim 15 cm uzunlugunda ve 4 cm (capi) , cevresi (12-12,5 cm) genisliginde.

Evlenmek istedigim kizin vücut yapsindan (zarif, zayif, balik etli, ... vs.) vajinasin dar veya genis olmasini anliyabilirmiyiz? Hani cogunlukla böyle olan kizlar söyledir diye bilirmiyiz?

Tecrübeniz nasil dir? Hani bakir olarak bir bakire ile evlendigimde pensin kalin olup olmadi önemli degilmi? Hani vajina penise uyum sagladigindan kiz icin her penis yeterlimidir?

Burada yanlis anlasilmasin, ben nasil tatmin olmak istiyorsam esiminde fazlasiyla tatmin olmasini isterim. Bence esinin tatmin oldugunu görmek insana daha cok zevk verir diye düsünüyorum.

Ciddi cevaplar bekliyorum. Tesekkürler!

0|1
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• arkadasim. tecrübe edinmelisin biraz fazla...

ben o kadar hatunla birlikte oldum ki, sayamam... 3 hanelerde sayisi ve hepsi farkli kişiler.

yuruyusunden bile anlayabiliyorum hatunun tecrübeli olup olmadigini. ne desem anlamazsiniz. bakmak var, bakmak var. anlatabildim mi? tecrübelenmen gerek. goz goze bile bakinca kac kişiyle seks yaptigini cikartirim o derece yani.

0|0
    0|0
    • Sen neymissin be playboymusun

• pehh.. dalga gec sen anca.tam sayi tabi ki veremem ama mesela sana baksam goz göze atiyorum 2-5 kisiyla yatmis diyebilirim en azindan. tecrübe konuşuyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Empati kurmanız ve ilerideki eşinizi şimdiden düşünmeniz çok güzel.. Sadece bunu söylemek istedim.

0|0
    0|0
  • bir kızın dış görünüşünden anlayamazsın. ama çıtı pıtı tatlı kızlarınkı guzel oluyor tabıkı. artı boyunu kalınlıgını boşver. performans onemlı kızın ne ıstedıgını bılmek onemlı boyle seylere takılma bence..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çok zayıfsa dar oluyor genelde şişko balık etlilerinki ne kafam bile girebiliyor şaka bir yana sevdiğini sen sev cinsellik düşünmeden onu evlendikden sonra ayarlarsınız penisin ne kadar küçük olursa olsun kadın zevk alsın yeterlidir

0|0
    0|0
  • hayır anlaşılmaz vajina darlıgı

0|0
    0|0
  • bu yazıyı yazana kadar icraata girip kendin bir şeyleri çözseydin keşke.

0|0
    0|0
Yükleniyor...