Wcye girdim çamaşırımda kıpkırmızı bir kaç damla kan vardı

Adet kanı değil. Anneme söyledim annem bağırdı bana kızlığınımı bozdun dedi tokat attı inanmadı bitürlü hastaneye götürecem seni diye tehtid etti kontrol yaptıracakmış. Nasıl yapıyolar bekaret kontrolünü öyle bişey yok be ben utanırım ya npıcam gitmezsek babana derim dedi

Güncellemeler:
Herhangibişey sokmadım anlamıyosunuz galiba

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu nasıl bir anne bu nasıl bir aile ? bazen inanamıyorum yaaa bir anne için salak bir zar kızından daha değerli nasıl olabilir inanamıyorum inanamıyorum inanamıyorum... nefret ediyorum böyle yobaz ve geri kafalı insanlardan..

2|1
    1|1
  • Kızlar belli yaşa gelince kanama oluyor bişey sokmasanda yaşın kaç tam bilmıyorum ama OLMUŞUN sen demek bu

0|0
    1|0
  • oha yaa peki farz et gittiniz psikolojine ne olcak. etkilenmem diyorsan tabiki git gitki kız olduğun ortaya çıkınca annenle uzun bir süre konuşm. hem adet kanı olmadğını ne biliyorsun düzenlimi adet dönemin

0|0
    1|1
  • Hastaneye gitmekten çekinme. Kazara kızlığını kendin bozduysan diktirirsiniz olur biter. 1 erkekle ilişkiye girerek mi bozuldu kızlığın?

0|0
    1|1
    • hayır bozulmadı neden geldi kan bilmiyorum

• Vajinana 1 şey sokmadıysan ya da sevgilin penisini sokmadıysa korkulacak 1 şey yok.

• Ne dertli organınız var mış

0|1
    1|1
  • kızlığını bozacak bişey yaptınmı ki ?

0|0
    1|1
  • annen anlamıyor galiba demek ki kadın güvenmiyor sana

0|0
    1|0
  • oha ya anaya bak ! masalah

0|0
    1|1
  • belki uyurken parmağınla bozmuşsundur normal bir şey.eğer mecbursan gider diktirirsin basit yani.git kontrol ettir bakıcaklar içeri doğru yırtılmışmı yırtılmamış mı diye.en fazla ne olabilir allasen ya :)

0|0
    0|0
  • yaa annende varya abartmış yapmadım diyorsan yapmadın işte bir de erkek kontrol ederse ne olacak ve kontrol ederken bozarsa? kaş yaparken göz çıkartmasın annen

0|0
    0|0
  • bişi yapmadıysan bekaretin bozulması nerdeyse imkansız korkmana gerek yok o zaman bırak onlar yapacagını yapar bozulmadıgını öğrenınce annen pişman olur zaten

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• öyle kendi kendine bozulmaz, hiçbişey olmadıysa zaten doktora gitmende fayda var. ama kalkıp da ailenin bekaret baskısı yapması çok kötü :( onun yerine normal doktor kontrolüne götürmeleri gerekir, burada yine senin sağlığın yerine önce kızlık zarına kafayı takmışlar.

0|1
    1|0
  • Götürünce yaparlar, yani sözlü bir bilgi verir doktor evet yeni yırtılma olmuş saat 3 yönünde çentik var tam bozulma olmamış tam bozulma olmuş diye sadece sözlü bilgi verir. Tabi zorla kızımı getirdim söyleyin derse doktor böyle bişiyi kabul etmez diye düşünüyorum. Anlamadığım şey neden herşey kızlık zarıyla alakalı sanılıyor ki:) Anladığım kadarıyla sen kendinden eminsin aksi halde annene söylemezdin gibime geldi. Belki bir yara vardır belki başka sorun vardır. Ah anneler ah :) Hepsi aynı tepkiyi verirdi inan bana..

0|0
    1|0
  • arada böyle oluyor madem annen sana güvenmiyor git kontrolünü yaptır ondan sonrada bu güvensizliğini yüzüne vur insan kendi canına nasıl güvenmez

0|1
    1|0
  • Bendede bir defa apansız kan geldi. Annemde kızlık öyle kolay bozulcak bişey değil dedi. Sen git en azindan için rahat eder

0|1
    1|0
  • doktora git annenle belliki laftan anlamayacak bir cahil.belki idrar yollarında iltihap vardır ya da rahminde kist falan.

0|0
    1|0
  • "Anne bekaretimi bozdursam niye sana söyliyim" diyemedin mi

1|2
    0|0
  • Korkulcak bişey yok çok kolay kontrol ediyo doktor annenin içi rahatlar ve bidaha sana böyle bişey diyemez

0|1
    1|0
  • Hadi canım öyle durup dururken bozulmaz kızlık cahilmisiniz?

0|2
    1|0
Yükleniyor...