Lez değilim ama lezbiyenle ilişkiye girmek istiyorum

Merhaba ben lezbiyen değilim ama lez p*rnoları hep hoşuma gitmiştir. Kuzenimle eskiden hep öpüşür birbirimizi ellerdik tabi küçüktük. O zamadan beri böyle bir şey var. Aranızda lezbiyen olan var mı? Ben ilişkiye girmek istiyorum! Nasıl hissettiriyor?

1|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Biseksüel olma ihtimalin var. Dolayısı ile lezbiyen ilişki yaşadığın zaman lezbiyen, normal ilişki yaşadığın zaman da heteroseksüel oluyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Biseksüel bulun bence,

Eğer gerçek bir lezbiyen le olursaniz,

Kendini erkek hiseden biri oluvaktir,

Ve bu pek hoşunuza gitmiyebilir yani,

Bu yüzden bir Biseksüel le bir deneyim en yumuşak en softu olur.

Lezbiyen size Hard kaçar ;)

0|0
    0|0
  • mutlaka arkadaş olarak ekleyen ve teklifini kabul eden vardir. ama dikkat et, içinden erkek cikmasin onlarin :) bu arada bu isteğin gayet normal. oral seks sevdiğin anlamina gelir aslinda bu. veya soft seks yapmak istiyorsundur. olay bu.

0|0
    0|0
  • gel bulim sana

0|0
    1|0
  • bakiremisin peki

0|0
    0|0
  • lezbiyenle ilişkiye girmek nasıl oluyor kız. giren çıkan bir şey yok ki.

0|0
    0|0
    • Zevk veriyo ama yinede denemek istiyorum

• zevk veriyor deyince sanki yaşamışsın da biliyorsun gibi. seyretmekten mi zevk alıyorsun onu mu demek istedin.

• ben lez ,p*rnoları ızlıyorum sende kı baska bıse :D

0|0
    0|0
  • bisexsin ozaman normaldir.

0|0
    0|0
  • Lezbiyenle ilişkiye girmek? Acaba ne zannediyorsun sen bunu bilemedim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tuhafsin. Birsey ya evettir ya da hayirdir.

1|0
    0|0
  • ben bir lezim sana nasıl yardımcı olabilirim

2|1
    0|0
  • sitede yeniyim , lez iliski demissin buldun mu? yapabildin mi?

0|0
    0|0
  • Eğer ciddi ve fake değilsen buluşalım. Çok güzel bir kızım göğüslerim dolgun büyük, kalçam dolgun incecik belim yağsız dümdüz karnım var. Öpüşmek yalamak istiyorum...

0|1
    0|0
  • ben lezim canım. ama fakesen bulaşma. ispatsız olmaz

0|0
    0|0
  • ben de istiyorum ama etrafımda yok. ve sevgilim var sanırım hiçbir zaman tadamayacağım.

2|0
    0|0
  • lezbiyen değilim ama göğüsler her zaman çekici gelmiştir bana ufağıda büyüğüde

2|2
    0|0
    • Hiç ilişkiye girmedim lez ilişkiden zarar gelmez diye düşünüyorum benimde ilgimi çekiyor

• bende bir bayanla öpüştüm ama erkek kadar zevk vermiyorlar ama lezlerin çoğunluğu erkeksi oluyor biseksüellere bak

• Ulan ne salaksiniz :))

Yükleniyor...