Hamilelik testi kac gün sonra yapılmalıdır?

Eşimle korunmadan birlikte olduk ancak icime bosalmadı. Yalnız zevk suyu olayı falan öyle gebelik olma durumu varmıs dogru mu ya hamile kalmak istemiyorum suan. Hamilelik testini ne zaman yapmalym ve ertesi gün hapı ne zaman kullanılmalı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• ertesi gün hapı ilk iki gün içinde alınmalı. yanlız bu ilaç ayda bir kezz kullanılır zararlı

gebelik testi ise 1 hafta sonra sonuç verir. idrar testi yanıltabilir. en doğru sonuç kan testi ile olur.

0|0
    0|0
    • dün girdik ilişkiye yarın kan testi yaptsam cıkar mı

• 10 dakikadır "esim yokşu anamaşu ancıkamam ki" ne demek diye düşündüm. sonra anlayabildim :))

• adet dönemime görede yorum yapamıyorum duzensiz cünkü. of valla berbat hissediyorum

• boşalmadığına emin misin boşalmış olabilir çünkü zevke geldikten sonra dışarı çekmesi çok zor

0|0
    0|0
    • yok dışarı bosaldı gördüm

• engel mi diyosun. evet duzensiz ya

• aynen engel, sen uygun görürsen ekle beni

• Bende kız arkadaşımla ilişkiye korunmadan girdim 2 defa diğerlerinde korunduk ama hiçbir sıkıntı çıkmadı için rahat olsun ihtimali düşük ;)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ertesi günü hapı : ilişkiden 72 saat sonra alınmalıdır.

Gebelik testi : ilişkiden 2-3 hafta sonra yapılır.

Ama bunlar kesin bir sonuç veremeyebilir hamileliğin ilk beliertisi adet gecikmesidir adet zamanını bekle. zevk suyu ile hamile kalmak nadirdir.

0|0
    0|0
  • adı üstünde ertesi günü hapı bide soruyo musun ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...