Acaba lezbiyen miyimdir?

Arkadaşlar mesela video izleyeceksem lezbiyen videoları izliyorum. Bu arada hiç boşalam olmadı. Sadece güzel bir his oluyor ve geçiyor. Küçük bir ıslaklık oluyor. Bazen bir lezbiyenle nasıl olur diye düşünüyorum sonra tiksiniyorum,saçma geliyor. Bu arada 2 yıldır bir erkek arkadaşım var. Sürtünme yoluyla beraber oluyoruz yani daha doğrusu olamıyoruz. Bazen hoşuma gitmiyor gitmesi için kendimi adapte ediyorum. Ama onda da boşalma işlemini gerçekleştiremiyorum. Ama bazende çok hoşuma gidiyor.

1|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Lez değilsin dert etme :) kızlar da lez videolarına ilgi duyabilir. Estetik sonuçta, ama fazla izleme lez yerine amatör gibi normal doğala yakın şeyler hayal gücünü saptırmadan o heyecanı yaşamanı sağlar

0|0
    0|0
    • Evet estetik ve masum geliyor

• Sanmıyorum

• çocuk p*rnosu filan tamam da, erotik herşeyi yasaklasalar ve adalet buysa, bizdeki kalkınmayı ne yapacaklar afedersin.. bu sefer dışarda insanlara sarkıntılık edenler olur. kızı da olur erkeği de.. benim sevgilim yok ve bakirim mesela nası yapıcaz

Erkekler Ne Diyor 9

• Ah bir de beni bulsanız. :)

0|0
    0|0
  • Durumun karmaşık sanki karar aşamasında gibisin

0|0
    0|0
  • bunu denemeden göremezsin. korkuların da seni erkeklerden uzaklaştırıyo olabilir

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle biseks sin sen.

0|0
    0|0
  • bence sen bisexsin

0|0
    0|0
  • sen kararını verememişin

0|0
    0|0
  • Sevgilinin fiziği seni cezbbetmtıyo olabilir mi ?

0|0
    0|0
    • Ediyor. Omuzlarının genişliği ve adonisleri...

• Hayır ugraşmıyor

• Hmm bilemiyorum

• kendini tedavi et bacım bu bir sapkınlık şimdiki ufak hislerin eşcinsellige dönebilir gazetede okumuştum allah korusun bunun öbür dünyası var araştır tedavi yolllarını bence .

0|0
    0|0
  • lezbiyen olman çok hoş herhangi bir arkadaşınla bir anlık zevklede yaparsın sıkıntı olmaz biseks olduğun kesin

0|0
    0|0
    • Kesin mi

• erkek arkadaşında var tabikide kötü birşey değil tabi ama dikkat etmen husur çevre baskısı

Kızlar Ne Diyor 1

• hissiyat olarak hangisine yakınsın kızlaramı erkekleremi belkide biseksüelsindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...