Nedir bazı erkeklerdeki strapon merakı ?

Ne bilim kullandırtanlarda var ha erkek ha onu kullanan bayan ne yani bayan yaptımı gay olmuyormusunuz ?

Ben aşırı homofobiğim öyle bir durum resmen benim için yaşamın sonu yani nasıl onurunuzu alıştırıyorsunuz bu duruma merak ettim

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• abi millet normal ilişkiden sıkılmış değişik bişiler arıyor kafayı yemişler miss gibi kızlar varken kendine vurduruyorlar yazık ya ayrıca mide bulandırıcı

0|0
    0|0
  • bunu bir kadınla yaşayan bir erkek bana göre gay falan olmaz gay demek sadece erkeklerden hoşlanan erkeklerle mutlu bir yuva kurmak isteyen beyleri kapsıyor.

bunu bir ara merak ettim araştırdım erkekde prostat orgazmı diye bir olay var yani analdan zevk almak doğru bişey zaten biraz okşamayla falan penisten kaygan bir sıvı çıkıyor(zevk suyu) yani bedenimiz bunu bizden çok istiyor. neyse fazla uzatmıyım bir ara farklı bir fantezi olarak düşündüm ama sonrasında bunun beni psikolojik yaralayacığını ilerde karımın çocuklarımın yanında aklıma geliciğini hayal ettim vaz geçtim. bunu yapana direkten gay demem yani herkesin farklı bir fantezi dünyası var zevki farklı ne diyelim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...