Cinselliğe olan merakınız ne zaman başladı ?

başlıktada sormuş olduğum gibi merak ettim sizleri. ben biraz geç tanıştım lise 1 di ama her şeyi biliyordum cinsellik hakkında .

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• tuhaftır ama ne zaman elime biyoloji kitapları almaya başladım o zaman merak etmeye başladım 14-15 yaşlarımda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben ilkokula giderken abimin p*rno filmlerini izliyordum onu hatırlıyorum bi :D

1|2
    1|0
  • Lise 1 de :)

0|0
    0|0
  • Ünv. son iki senesinde.

0|0
    0|0
  • Herkesin bi şekilde başlamıştır...

0|0
    0|0
  • Lise

0|0
    0|0
  • 5 6 yaşlarımda.

0|0
    0|0
  • 9-10 yaşlarında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 13 yaşında ilk çıkış yaşandı sanırım temel içgüdü filmi benim cinsellikle tanışmamda çok etkili oldu

0|0
    0|0
  • Heralde tesadufen farketmiş olmalıyım ki guzel geldiğini anladığımdan 4-5 yaşlarında yastık tarzı seylere bastırırdım sonucunda kasılmalar oluyordu ama tabiki o zamanlar sperm falan gelmiyordu :)

0|0
    0|0
  • 6. sınıfa giderken mahmut die bi arkadaşım vardı . bana sabunla masturbasyon yapynmu dedi o ne şen dedim ben eve her gittiğimde yapıyom dedi yapıom yapıom yapıom en sonunda bi titrion ne güzel oluyoooo demişti bende yapmaya başladım ama o zamanlar kamıştan su gelmiodu yavaş yavaş zevk suyu gelmeye başladı ondan sonra artık sperm falan derken kodaman olduk:)

0|0
    0|0
  • ebemi ilk gördüğüm anda

0|0
    0|0
  • çok küçük yaşta bir abla sayesinde başlaı benim çok güzel bi abla vardı her sene gittiğimiz kampta beni gördüğünde eğilir kollarını bana açardı bende koşarak ona sarılırdım o abla yaptı beni böyle:(

0|0
    0|0
  • benım altıncı ve yedıncı sınıfta ılk surtunme olmustu yaaa halen o gun unutulmazz

0|0
    0|0
  • 14 13 yaşlarında başladı ya :)

0|0
    0|0
  • 10 yaşında tanıştım

0|0
    0|0
  • ilk okul

0|0
    0|0
  • 20yaşındanberi