Çok mu tuhaf düşünüyorum ? :P

Ben bakireyim ve evlenene kadar da bakire kalacağım ama evlendiğim adamın bakir olmasını istemiyorum 2 3 kere deneyimi olsun çünkü onun yardımına ihtiyacım oluck ama evlendiğim kişinin bakireliğe önem vermemesini istiyorum :D tuhaf mı düşünüyorum ? :P

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• yoo aslında mantıklı düşünüyosun ama yine de evleneceğim kadının bakire olmasını isteyeceğim için ben de bakir kalmak için çabalıyorum hala :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• gayet normalsin merak etme karsina cikacak kisi tam istedigin gibi olacaktir.

0|0
    0|0
  • yok tuhaf değilde dillendirebilen pek yok , aslında çoğu bayan böyle düşünüyor bence.

0|0
    0|0
  • olmayacak ne varsa onu düşünüyosun :)

0|0
    0|0
  • insan bilgiye aç :) normal düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • ne güzel işte aynı beni istiyosun

0|0
    0|0
  • harikasın sen yaa.kaldımı senin gibi hatunlar artık.benimle evlenirmisin :)

0|0
    0|0
  • evlenene kadar bakire olacam diye düşünmen dışında bir sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • neden ki ?

• kendini böyle bişeyle kısıtlaman, bunu bir erkeğe aitmiş o da evleneceğin adammış falan gibi algılaman yanlış çünkü. senin biriyle birlikte olup olmaman kimseyi ilgilendirmez. kimse bu konuda sana hesap sorma hakkına sahip değil

• sen bana yazsana bi

0|0
    0|0
  • gayet normal bir istek bence

0|0
    0|0
  • merak etme o dediklerinden kolayca bulabilirsin senin tercihin, tuhaf değil

0|0
    0|0
  • Seni açmak zor olmalı

0|0
    0|0
  • Yazdıkların gayet mantıklı.

0|0
    0|0
  • çok karışık bir durum bence ama haklısın

0|0
    0|0
  • mk sen bakire olsan ne yazar ... senin evleneceğin adam bugün seni yarın evi doldurur .. hadi bakalım şimdiden başarılar..

0|0
    0|0
  • ilginç mantıklı ama nasıl güvenirsin onu bilemem nasılsa tecrübeli :)

0|0
    0|0
  • Son söylediğin oldukça tuhaf :) onun tecrübeli olmasını istemen neyse de bekareti önemsememesi neden ilgini çekiyor merak ettim doğrusu :)

0|0
    0|0
  • evet senin gibiler yüzünden bakir olmaktan vazgeçtim

0|0
    0|0
  • ya bancım bakirlik bakirelik saçma ya ne güzel işte deneyimin oluyo eşinle yatınca daha çok haz alıyorsunuz ama bakirelik bozmakta ayrı bir zevk .

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gayet mantıklı.

0|1
    0|0
  • a.q ne mal kızlar var ya neyin deneyimi bu sanki rent a cardan araba kiralanıyor... erkeklere alenen diyon ki git bir kaç karı s*kte gel. ayıp be ayıp

0|2
    0|0
  • Seninle aynı düşüncelere sahibim. Hatta 2-3 kereden daha fazla deneyimi olmalı. Ama ben bakireliğe önem vermesini istiyorum bakire olmayan birini eş diye alacak kadar midesiz olmamasını tercih ederim.

0|1
    0|1
    • seni seviyorum:)

• bakire olmanayan kişilerle evlenenlere neden hakaret ediyorsun ki

• bakireliğe önem verecek ve deneyimli olacak ? a be gizli kullanıcı sana sormazlar mı bu adam ağaç kovuğuna mı sokupta deneyim kazanacak diye :D Biraz mantık lütfen biraz. Beyin vermişler mantık vermişler parada istemiyorlar bak !

Yükleniyor...