Bayanlar aşkta cinsellik istemiyorsunuz fakat... ?

aşkta cinsellik bayanların çoğu istemiyor ama her bayan romantizm süprizler istiyor ama cinsellik olmaz :) madem diyorsunuz ki bayan erkek eşit o zaman cinsellik istemiyorsanız sizde o zaman bize romantiklik yapın süprizler yapın :) ? bizde cinselliği o kadar önemsemiyelim :s eşitlikden bahsedip eşit olmamak bu heralde:)

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• ben romantizm istemiyorum sadece sex istiyorum o ne olacak :D eşit olduğumuzu düşünmüyorum ayrıca erkek üstünlüğü savunucusuyum :D

0|1
    0|0
    • hmm :) herşeyde bi istisna var işte :) sen zaten eşine cinsellik verirsen o mutlulukla romantiklikte yapıyor ki zaten isteğin cinsellik :) ikinizde mutlu oluyorsunuz ;)

• aynen öyle zeki çocuk seni :D

• teşekkür ettim :) zeki hanfendi :P

• Ben yaparım zaten.. :)

romantik olmak illa özel bi günde koca bi orgazinasyon demek değil ki!

Bazen kulagına birsey fısıldamak, bazen bi yerde otururken peceteye not yazıp kahvesinin altına koymak... En önemlisi romantik olcam diye kasmamak içinden gelmesi lazım hayallerinde cinsellik değil duygusal romantik anlar olması lazım :)

0|0
    0|0
    • zaten romantiklikten çok büyük şeyler olarak bahsetmedim ben sevgilime her zaman romantiklik yaparım :) ama bazı özel günlerde çok çok ilgilenirim o süprizlerle ki çok mutlu olsun unutamasın isterim :) onu demek istemedim yani bunları yaşarken çok mutlular ama illa vazgeçemedikleri bir duvar cinsellik :)

• Aferin :P :)

• al sana erkek beyni

1|0
    0|1
    • sace süprizleri romantizmi bekleyip oturmak ? bencillik değilde bu mu erkek beyni ?

• kendine söylenen lafları söylüyon galiba bize al işte kadın mantığı. yalan mı herşeyi bizden bekliyosunuz

• Bunun olabileceğine inanıyorsan romantiklik yapınca biz siz cinsellik istemiyecekseniz biz sabahlara kadar romantik oluruz...merak etmeyin...ama yapınızı değiştireceğinize kafanızı değiştirirseniz..daha iyi sonuçlar elde edersiniz ve Herşeyi kadın erkek eşitliğine bağlamayın

Bu 18 yaşına gelen birinin reşit olması gibi bi durum mu.

0|0
    0|1
    • bak ben sevgilime romantiklik yapınca o gün ve sonrasındaki günlerde özellikle bişey yaşamak istemem ki zaten bişey yaşadığımız yok tam anlamı ile onuda istemiyorum ama o günlerde :) ama sen beni normal gibi yargılıyorsun :)

• sende şu saçma sapan kendinizi değiştirin yorumlarını yazacağına azcık kafanı çalıştırsan hiç böyle şeyler olmaz. yapınızı değiştireceğinize kafanı değiştirin bilmemne yeter artık lan bıktım sizin şu yazılarınızdan bildiğin bizi kız yapmaya çalışıyosunuz artık yok romantik olsun yok aşk sevgiyle yaşasın duygusal olsun gidin kızlarla sevişin rahat bırakın bizi !

• değişmek zorundamıyız git sen değiş ! sanki kendininki çok doğru da gelmiş bize değiştirin diyo

• valla cinsellik aşkı kirletiyor ikisi farklı şeyler

0|0
    1|1
    • cinsellikten kastım masum bir cinsellik neden aşkı kirletsin buda iki tarafı mutlu ediyor :) kirletmez ki ? romantizm süprizler bekleyip karşılığında öylece oturmakta bencillik olmaz mı ? :s

• bence her ilişkide geçerlidir atalar arkadaş diye ayırmamış ya buda benim fikrim:-)

• Yaparız tek taraflı olmaz bu ısler

0|0
    0|0
    • keşke herkez senin gibi düşünse :) kimine göre erkek beyniymiş bu :) ama bence gerçekten aşk her duvarı onun için yıkabilmek :) ama kimisi seviyorum ama cinsellik duvarınıda yıkamam :)

• cinsellikte romantızmde 2 taraflı olmalı ıkı tarafta suprızler yapmalı duygulu ıcten olmalı ne romantızm kesılcek ılıskıden ne cınsellık (tabı bastan berı cıncellık yoksa o ayrı konu)

• tabikide herşeyi iki taraflı fedakarlık la olmalı :) cinsellikte romantizmde süprizlerde herşeyde:)

• Sexsiz olmaz

0|1
    1|0
  • aşık olduğum insanla evlenip cinselliği de onunla yaşamak istiyorum

0|0
    0|0
    • işte aşık olduğun insanla cinsellik için niye evliliği bekliyorsun ?

• olması gereken bu diyorsanız tabi siz bilirsiniz ben karışamam :) saygım sonsuz her fikire

• teşekkürler:)

Erkekler Ne Diyor 2

• bak benim yaşım 32 oldu ..dünyayı gezdim . bir şeyin farkına vardım bizim gibi müslüman toplumlarda ve kültürlerde kadının çinseligi baskı altına alındığı için kadın bunu yaşama fırsatı bulamadığı için kendini romantizimle evlilikle ve güzel sözlerle tatmin ediyor . tabi bu bütün kadınlar için degil ama coğu böyledir...bu onların sucu degil burda kadınları suclamıyorum... diger biraz daha bu ilişkileri yaşayan özgür toplumlarda kadın böyle degil..astığı astık kestigi kestik... öyle aşk masumanesi numarası yok... ve bu toplumlarada erkeklerden çok kadınlar sex istiyor . kadın cinselk düşünüyor diye hor görülmesin..o zaman görürsün dünyanın nasıl tersine döndügünü... bu topumlar gibi kadına bakış açısı olsun ve erkek ve kadın gercek anlamda özgür olsun ... sen bıkaçaksın sex yapmaktan ...

0|0
    0|0
    • söylediklerinin çoğunda haklısın :)

• Kadinlar bu toplumda niye kendini bu kadar tutuyor ben de anlayamiyorum. Hep bi istemem yan cebime koy ve naz durumlar:D bn erkek olsam cok itici gelirdi. Iliskinin de durustlugu kaciyor yahu

• haklısın :)

• herşeyi bizden bekliyorlar. zaten sekstede yatağa uzanıp yan gelip yatıyolar her işi biz yapıyoz

0|1
    0|0
Yükleniyor...