Bakirelik sizce onemli mi?

Erkek ya da bayan olsun sizce bekaret onemli mi? Benim sahsi fikrim bakir olan bir erkegin bakire bir kizla olmak istemesi cok normal diger taraftan bakir olmayan bir erkegin bakire kiz istemesi cok sacma.

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• kız da erkekte bakir olmalıdır. evlilik dışı ilişkiler çirkindir, hayvancadır. bir genelev deki kadınla ben asla yatmam.eşim olacak kişinin de böyle iğrençlikler yapmış olmasını istemem. mesele zarın yapısı değil. soğan zarından ince bir zar deyip geçiştiremezsiniz. taşıdığı anlam önemlidir. evet bakireliğe önem veririm. istisnalar hariç. eğer kız veya erkek bir hata yapmışsa ve yaptığı hatanın farkındaysa ve tövbe ettiyse. o kız için bakire olup olmasının önemi yoktur.yada tecavüz v.b olay yaşamışsa da bakireliğin önemi yoktur.

0|0
    0|1
    • insan sevdiğinin bir saçının telini bile kıskanırken orasına başka erkeklerin girdiğine nasıl tahammül etsin.yapmayın işte yapıp yapmamak sizin elinizde. eğer yapmış olsanızda sizi kabul edecez evlenicez elbette ama asla bakire halinizle bize geldiğiniz gibi olmayacak.

Erkekler Ne Diyor 32

• esnektir yoktur sorun olacak bir durum değil bence, erkek bakirmiymiş onuda sormak gerekir :) ama dışarıda kanlı çarşaf bekleyen varsa hafif yırtarsın parmağını oldu bitti derde gerek yok. bakir olmadan bekaret armasıda dediğin gibi saçma erkek egemenliği bir erkek olarak bana saçma geliyor.

0|0
    0|1
  • bakirelik olayı tamamen bizim kültürümüzle alaalı yani namus kavramı bir nevi o yüzden bu topraklar içinde büyük önemi ve değeri var bakirelik önemli diyen şahıslara gerici gözüyle bakmamak lazım zelden gelen bir sorumlulktur bu bayanlar için ne önemi var onuda anlamış değilim kardeşim her insan hürdür özgürdür nasıl bir erkek 18 yaşına geldimi genel eve gidip o işi görüyosa bir kızında cinsel anlamda ihtiacları vardır haksa 2 cins içinde olmalı yok kötüyse erkekte evlenene kadar yapmamalıdır dediğim gibi bu ülkenin bir kültürü olmuş artık bakirelik çok ama çok önemli bir konumda

0|0
    0|2
  • bakire olması önemli değil bu devirde kendilerini bozdurmadan hertürlü ilişkiye giriyorlar anal-oral-sürtünme vs. bu ilişkilein hiçbirini yaşamamış olmasını isterim aksi halde evlenince rahat edemem kafamda sürekli bu sorular dönüp dolaşır ve intaar etmeye kadar sürükler.

0|0
    0|1
  • kiz malsa ne fark ederki :) ,onemli olan karsimdaki insanin gonul guzelligi birbirimizi anlayabilmek onemli benim icin bunun icin onceki ozel hayatina baska insan karismaz taki onla olana kadar kimse bundanda hesap sorma hakkina sahip degil diye dusunuyorum,

aslinda bazi kizlar kendilerini baskalrindan ustun gostermek icin bunu kullaniyor cogu heryerden aliyor kizligi bozmadan,kendi ozgurluklerini kendileri kisitliyor eger erkek gercekten seviyorsa amdan kan gormeye pek merak degil bence

0|0
    0|1
  • bakir değilim. müslümanda değilim. ama eli erkek eline değmemiş gayet hanım hanımcık dini bütün bı kızla evlencem :)

0|1
    0|1
  • Hiç kale aldığım bir konu değil. Cocuk değiliz herkes bugune kadar birşeyler yasıyor. Olmustur bir deneyim yaşamıştır bundaabartacak bişey yok. ÖÖnüne gelen herkesin altına yatmış biriyle tabi işim olmaz ama Bakire olacak diye bir takıntım asla olmaz

1|0
    0|1
  • kadın bakire değilse bir hata yapıp kandıysa birisine sorun yokta önüne gelenede verdiyse önemli tabiki...

1|1
    0|1
  • Amaaaaan bıkmadınız şu bakir/bakire sorularından. Neyse yinede cevap veriym ruhu ırıspı olmasın yeter. Bedeni bakir/bakire olmuş kaç yazar ruhu kirlenmişse...

1|0
    0|2
    • yanlış anlaşılmasın eksiyi basmışsın ama evlendiğimde 26 yaşımda bakirdim ve karımda bakire. Dediklerine de katılıyorum. Bakir ancak bakire olanı isteyebilir. Bende hakkım olarak öyle istedim tabi...

• tabiki önemli sevgilimin başkasının altına yatığını düşünmek delirtir beni başkasının altında acı çektiğini kıvrandığını zevk aldığını düşündükçe ona olan ilgim azalır hatta biter

0|0
    0|1
  • Hem de çok önemli

0|1
    1|1
  • bakirsem bakirelik önemli olur değilsem önemli olmaz. herşey kaşlıklı erkeğim diye vur patlasın çal oynasın yaşa sonra adamın kızında bakirelik ara yok öyle bir dünya

0|1
    0|1
  • adam gider bakireyle birlikte oldum der ama karısı her türlü işi çevirmiştir

bence dürüst olsun beni sevsin cinsellik onun da hakkı ben erkek olarak her şeyi yaşayabilşiyorsam kadın da yaşayabilir

kadınlar kendi özgürlüklerine sahip çıkmalı önce

1|0
    0|0
  • evet canım dınen de oyle bır ayet war. hak hukuk adelet acısından da haklısın

0|1
    0|1
  • kim ne derse desin, her erkek evleneceği kızın ilki olmak ister

0|1
    0|2
  • benim için farketmiyor

1|0
    0|1
  • Niye saçma olsun sen arkadan ilişkiye girilmiş bir erkek arkadaşın olsun istermisin?

0|0
    0|0
  • sacma derken sebeb?

0|1
    1|1
  • soğan zarı ne kadar önemliyse o kadar önemli olabilir

0|1
    0|1
  • bakire olmasini isterim.cunku yirtik parasutle ucaktan atlamam

0|1
    2|2
  • bence önmli değil önmli olan sevgi saygı cinsel uyum gerisi yalan

1|0
    0|1
  • BAKİRE OLMASIN AMA OROSPUDA OLMASIN

0|0
    0|1
  • Benim için en önemli şeydir onun ilki ve sonu olmak isterim kim nederse desin..

0|1
    1|1
  • evet benim için bakirelik önemli

0|1
    1|2
  • sen kendini düzel elelam zaten bitmiş . KOYUN OLMA KOÇ OL.

0|0
    0|1
  • sen anlamazsın. Türk Erkeği için önemlidir benim fikrim. el degmemıs olacak.

0|1
    2|0
  • O kadarda çok önemli değil bence.

1|0
    0|2
  • Sana sonuna kadar hak veriyorum, ben bakirim ve bir kizla beraber olursam oda benim gibi bakir olmali..

1|1
    0|1
  • Aynı sorular ve aynı cevaplar; hayır.

0|0
    0|2
  • Keşke bakirler bakireleri, bakir olmayanlar da bakire olmayanları bulsa. Buna katılıyorum. Ama saçma denmesine katılmıyorum. Bakire olmayan bir kız da bakir erkek isteyebilir. Bulursa ve anlaşırlarsa da evlenebilir. Fakir bir kız zengin eş isteyebilir. Neden istiyorsun çok saçma diyemeyiz.

0|0
    0|1
  • Kerhanelerde türlü kadınlarla yatmış bir şerefsizin evlenirken bakire istemesinin tek nedeni : ona göre zarı olmayan bir kadın kendi gibi şerefsiz erkeklerle yatmıştır

2|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• evlenmede önce 100 kadinla yatiyorlar

evlendikte sonrda 200 kadinla karisini aldatiyorlar bu erkeklerin bir kismi

1|1
    0|5
  • Bayanlar için önemli. Erkekler için değil

0|3
    0|1
  • Bakir erkek istemem.

0|1
    1|6
  • sana katılıyorum tamamenn

0|0
    0|2
  • Aynen bencede çok saçma ve çok adaletsiz o gidip herşeyi yapıyor ama kadın bakire olmayınca kötü gözle bakıyor ne biçim bir dünya bu asla öyle biri ile evlenmeyeceğim

1|1
    0|3
    • ya benim gibi 27 yaşına kadar hiç bir kadınla yatmayan bir erkek olursan ne olcak ben istemem bakire olmayan kız ben dayanmışım oda dayansın

• bakir erkek isterim ben

0|3
    0|2
  • ben bile bakir istiyorum kız oldugum halde:)

0|1
    0|2
  • Ben bakireyim ama sirf bakire oldugum icin benimle evlenmek isteyecek bir adamla asla evlenmem.

0|1
    0|2
    • büyük konuşma !

• ;) kimsenin bedenin üzerinde hakimiyet kurmasına izin vermemen aslında olması gereken bişey fakat malesef türkiye için takdir edilmesi gereken bişey

• insan olarak onlarca özelliğimiz var iken sadece bakirelik ya da bakirlik ön plana alınırsa seni sen oldugun için seçmiyor olacak

Yükleniyor...