Kızları çok seviyorum.Sanırım bir hastalığım var :)

Güzel olmasışart değil bakımlı olan her kıza çok harika bir istek geliyor ya içimden.Erkeklerle arkadaş olmak istemiyorum resmen hep uzak davranıyorum.Kesinlike abaza değilim.Yanlış anlamayın gay/eşcinsel de değilim.Gerekirse tüm dünyadaki kızlar kız kardeşim olsun.Hep kızlarla arkadaş oluyorum.Çok yakın davranıyorum.Sohbetleri çok tatlı.Sanırım çevremden dolayı..Ya benim bir hastalığım var,ya da etrafımdaki erkekler abazalar.Hep mastürbasyonmuş,31'mişte.Ya tamam ben de yapıyorum,yapmıyorum değil.Ama dile getirmiyorum.Kızlara sadece vajinadan oluşan bir varlık olarak görüyorlar..Ama kızlar öylemi.Kitap okuruz,tartışırız.Fikirleri gayet uygun ve her dakika cinselliği düşünmüyorlar.Şöyle sapyoseksüel bir kızla konuşurken nasıl bitiyorum görmeniz gerek.Ya çevremden,ya psikolojimden kaynaklanan bir sorun var ama memnunum diyebilirim.Sizde de yok mu böyle şeyler ya? :)

Güncellemeler:
Konu kişiliğe taşınmalı,yanlış oldu kusura bakmayın

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• bu devirde götü kalkık o kadar çok kız varki kızla konuşmak için tavana çıkmak gerekiyor og*ttavandan hiç inmiyorki buda çok sinir bozucu bişey kızla muhabbet ediyorsun sapık sanıyor yani herşeyi cinselliğe bağlamışlar

0|1
    0|0
    • O tarz kızlardan bahsetmiyorum.Kültürlü,zeki,bilimle içiçe,konuşup tartışabileceğim kızlardan bahsediyorum.Bahsettiğim kız sayısı çok az.Cinsellikten uzak ama yeri geldiğinde bir o kadar yakın olacak yani.Dediğinin farkındayım ben.Çok karşılaşıyorum ne yazık ki :(

• bende dediğini anladım da etrafdaki insanlar cinsellikten başka bişey düşünemez olmuş

• Ya sen bı sıktır gıt en ıyısı

0|0
    0|0
Yükleniyor...