Kadınlar nasıl düşünür ?

erkek arkadaşınızın sizden önce birisi ile veya birileri ile ilişkiye girmesini bilmeniz hakkında ne düşünürsünüz? sonuçta erkekte kızlık zarı diye birşey yok..kıskanır mısız ?üzülüp içinize mi atarsınız ?aklınıza gelir mi

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben eşime resmen sordum benden önce hiç cinsel ilişkiye girdinmi oda açık ve net evet dedi sonuçta yaşımız kaç oldu ve bu bir istek dedi bende ok deyip kapattım ama bazen aklıma gelmiyor değil benle mutlumu diye yatak ilişkisinde diye düşünüyorum arada...

0|1
    0|0
    • bende demiştim ama erkekler karşılaştırmazlar merek etme

• erkekler realde yasayip kiyaslama yapanlardan.

Ama kadinlarin cogundada düsünerek kiyaslama olayi var.

Örnek:kocamdan partnerimden vs vs bu kisi iyimidir diye.

• Hmm ok anladim sonuçta kiyasliyorsunuz...

Kızlar Ne Diyor 6

• Üzülürüm kırılırım kıskanirim icim icimi yer bu yüzden hiç sormam

0|1
    0|0
  • ben biliyorum mesela . ben bakireyim ama o yasamis biseyler uzulsem kizsam ne benden once yasamis gecmis bitmis degistiremeyecegime gore ? benden oncesi sorun degil benden sonra yapmasin da . beklesin adam gibi.

0|0
    0|0
  • Gervekten asiksam eger baska biriyle yattgini bana soylerse uzulurum tabiki benden baska birisine dokunma hissi onu opmus olmasini dusunmek ondanzevk almis olmasini dusunmek beni mahvederdi ama eger okadar asiksamda gecmisiyle yargilayip iliskimi cope atmam onemli olan benimle birlikteyken ne yaptigidir

0|0
    0|0
  • Gecmis gecmiste kalmistir bence. Eger erkek arkadasim surekli gun yuzune cikarip onlardan bahsetmiyorsa hicbir sorun teskil etmez benim icin

0|1
    0|0
  • eskiden çok önem verirdim böyle meselelere sonra hiç kimseyle bişi yaşamamış bir tane andavallı tanıdım birşeyler yaşadık ilişkiye girmesekte, yani artık ne temizim ne temiz erkeğe inanıyorum ben nasılsam öylesi çıksın karşıma haketmediğim ve beni haketmeyen birini istemem ha bu arada pişmansa önceden yaşadığı şeylerin bir önemi yok

0|1
    0|0
  • Yani soylemesse aklima gelmez beni ilgilendirmez onun geçmiş hayati.benleyken olduğu donem ilgilendirir sormamda zaten. Aynı sey onun içinde geçerli gecmisim bende Saklı olmali

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kadınlar pek düşünmez.

1|1
    0|0
  • kadın erkek ayrımının maddelerinden biride bu...

kızların kendi düşünceleri

-ben erkek olacaktım varyaa ooooooooo

0|0
    0|0
  • erkekler pek sölemez böle şeyleri kadınları mutlu ettirmek ve özel hissettirmek için yokmuş gibi davranır

0|1
    0|0
  • hic iyi düsünmez orasi kesin

en iyisi sorsada iliskinin sarsilmamasi icin yalan söylemek

cünki bir ömür kafansida kalacak

Dikkat: kadinlar hic bir seyi unutmaz...

0|0
    0|0
  • bende kızlar takmamalı bulamazlar öyle birisni

0|0
    0|0
  • onu bilmem ama erkeklerde beyin üst tarafı penis alt tarafı yönetir

0|0
    0|0
Yükleniyor...