Bakirelik sorunsali.

Merhabalar.Sevgilimle cinsel iliskiye girmek istiyorum ama bir yandan kendimi kucuk buluyorum.Henuz 19 yasindayim.Daha sonra pismanlik cekme olanagim var guven duyuyorum sevgilime ama evlilikler bile bitiyor.Ilk iliskiniz sonrasinda neler hissettiniz? Lutfen gercekci olun bu bir ihtiyac ve askla yapilacak bir sey yinede yorumlariniz cok onemli lutfen samimi olun :/

0|0
315

En İyi Kız Görüşü

• Size söyleyeceğim en önemli şey: Hayatta her ne yapıyorsanız, kendiniz için olsun. Ne sırf sevgilinizi mutlu etmek için yaşayın, ne de evlenemem korkusu ile yaşamazlık edin. Siz buna ve sonucundaki ruh dünyanıza bedenen olduğu kadar ruhen de hazırsanız yaşayın; değilseniz yaşamayın.

4|1
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Cevap veren kadınları dinle, erkeklerin yorumlarını okuma bile derim..

1|0
    0|1
  • güvendiğin için ya da beklentin için yapacaksan,yapma.güveneceğin yer kendin,beklentin de mutlu olmak ise o zaman düşün cinsellikte sonuna kadar gitmeyi.

0|0
    0|0
  • tatlım yaparken büyük zevk alacaksın adeta bulutların üstüne çıkacaksın sonrasında ise zina yapmış olmanın verdiği bir içhuzursuzluk yaşayacaksın.hani olurki erkek partnerin seni bıraktı malum kızlık da gitti ailene nasıl açıklayacaksın.ama haklısın cinsellik yaşamak bir ihtiyaçtır umarım evlilği beklersin bizim toplumumuz islam topluluğu islamda zina yapmanın büyük günahı vardır.ahirette bunun hesabını sen vereceksin yok günah falan takmam illa yapacağım diyorsan da bari hani belki gülüyorsun belki bunları okurken ama yinede söyleyeceğim arkadaşına kondom taktır

0|1
    0|0
  • SEN UTANMIYORSAN BİZ NİYE UTANALIM HIRBO.

1|1
    1|0
  • sevişiyosunuz diye evlenmeniz mi gerekiyor ? sevişmek istiyorsan seviş bunun evlilikle bir alakası yok. belki hiç ayrılmazsın ondan belki 2 ay sonra ayrılırsın ama bu oktada bunun bir önemi yok

0|0
    0|1
  • Bence yapma gerçekten seni isteyen esin olacak erkeğe en değerli hediyennolur

1|0
    0|0
  • Eğer ikinizde ciddiyseniz sorun yok bence.

0|0
    0|0
  • o sorundan seni kurtArabilirim

0|0
    0|1
  • Şu bakirelik meselesi ne abartılıyor ya altı üstü bir damla kan

Geçen bir kız söylemişti kendime mastürbasyon yaparken bir anda kan geldi ne olduğunu anlamadm,ı farketmeden kızlığımı kendim bozdum dedi

Olay bu kadar basit abartılcak bir şey yok

0|0
    0|0
  • bence sakın kızlığını verme pişman olursun benden sana uyarı ama bir şekilde evlilik önceside bir deneyim kesin yaşamanı öneririm oyüzden arkdan yap bence zaten çoğu kız yapıyo doğru yapılırsa bayada zevk alırsın hani hemde içinde hissetmenin nsl bir duygu olduğunu anlarsın bence iyifikir ;)

1|0
    0|1
  • bir kadın ilki olan erkeğini asla unutmazmış. Daha sonra o erkek ona ne kadara kötülük yapsa bırakıp gitse dahi kalbinin derinliklerinde her zaman ona bir yer ayırırmış. Madem öyle bu yeri neden hayatı boyunca çalışıp didinip tek derdi seni ve çocuklarını mutlu etmek olan bir insana ayıramazsın. Eğer 3 ya da 5 yıl daha beklediğinde manevi bağlarınız daha kuvvetli olan bir aile kuracak olsan buna değmez mi? her şeyden önemli mi bu seks? yapamadan duramıyor musunuz ?

1|0
    0|0
  • bu kararı verecek olan sensin, çünkü pişmanda olan sen olacaksın, mutluda olan sen. bende aynı durumdayım. kız arkadaşımla ilişkiye girmek istiyoruz fakat ya sonra ? hadi birşey oldu ayrıldık diyelim veya ayrılmadık kızlar pişman olabilir. Cinsellik ihtiyaçtır ama bir sonra ki adımıda düşünmek gerekir. bu tarz konuların bence bizim değilde sizin karar vermeniz daha doğru.

0|0
    1|0
  • Benim sevgilim olsan ve bana böyle düşündüğünü söylesen, bu konuda en ufak bir şüphen bile varsa yaşamam ben bunu senle derim..

Kadın kendini hazır hissetmeli, hatta o kadar hazır hissetmeli ki, erkekten bunu talep etmeli. Seni istiyorum demeli.. O zaman bile, emin misin diye sorarım yine..

0|0
    0|0
  • kızlık zarı diktirme ameliyatı var. ve ben 18 yaşındayken sevgilim beni sahroş yapıp yataga attı kendi yaptı biraz kan vardı etrafta bakireligini bozdugum için kendimi kötü hissettim .

0|0
    1|1
  • sonuna kadar güveniyorum demissin b devirde babanın oglu dahi olsa kimseye güvenme derim seninde dedigin gibi daha yasın genc cesitli seylere heves olur bu yaslarda ve tutkuyla duygularınla yasamak istersin hissetiklerini bunu simdiden yapma belki de o senin icin dogru kisi degil bunu bilemezsin

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olaya illa ki evlenmemiz lazım diye bakıyosan hiç yanaşma evlenmeyi bekle pişman olmuycanı düşünüyosan ve gerçekten sevdiğine inanıyosan yaşa... ama öyle ilk seferinde çok zevk falan yok inanma :)

0|0
    0|0
  • bunun kararını sen vereceksin ihtiyaç olarak görüyorsan ve inanıyorsan buna sen karar vereceksin ileride pişman olmam diyorsan sorun yok

0|0
    0|1
Yükleniyor...