Yanlışım varsa düzeltin!

bekaret temizliğin simgesidir erkekte de kadında da... günümüz koşullarında kendini korumak çok zor, evlenene kadar sabır etmek, sevdiğin insan karşısında kendini tutmak vs... ya evleniriz ya evlenemeyiz korkusuyla kızlık zarına zarar vermeden yapılan sürtünmeler, öpüşmeler, oynaşmalar hatta ileri boyutlarında anallar(çok büyük günahtır), orallar bunları yapan kızların bakirelikleri hakkında çok ağır ithamlarda her daim bulunulmuş peki ya erkekler siz düşünmüyor musunuz bunları yaşadığınız kızın evleneceği insanı, siz düşünmüyor musunuz kendi analarınızı bacılarınızı ve gene siz erkekler bunları yaşayarak nasıl temiz kız aramak gibi bir bencillik içine nasıl giriyorsunuz? o kız ne kadar bakireyse sizde o kadar bakirsiniz! evleneceğiniz kızları nasıl almak istiyorsanız, gezdiğiniz kızları da öyle bırakın! fahiş*liğin cinsiyeti olmaz! haksızsam haksızsın diyebilirsiniz.

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgili kardeşim çok güzel bir noktaya değinmişsin.Tebrik ederim.El değmemişlik başkadır evleneceğimiz kişinin olmak.Ama bunun için öncelikle aklımızın bakir-e olması gereklidir.Herkesle yatıp namuslu taklidi yapan tanıdığım kişilerde var.Fakat ben onlara gereken cevabı hep verdim.Bizim burada yapacağımız kendimize dikkat etmektir.Zina etmekki en büyük günahlardandır.Bu dizilerinde bu yozlaşmaya neden olduğunu düşünüyorum.Brezilya dizisi gibi dizilerimiz var. Öncelikle bu diziler kaldırılmalı. AKLIMA GELEN ÖRNEKLER: Medcezir,Güneşi beklerken

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• birincisi kız almıyoruz bu nasıl bir tabir mal mı alıyoruz.ikincisi kimseye tecavüz etmiyoruz herkesin aklı ve vicdanı var.emin ol şuna erkeklerin büyük kısmı kızlarla beraber olurken seninle evleneceğim gibi bir vaatte bulunmaz.bu kısmında şahsım adına konuşuyorum hayatıma giren hiç kimseyle bir şeye başlarken cinsel ilişki yaşamak için başlamadım ve sosyal (toplum) ve vicdan (din) anlamında bunu taşıyamayacak hiçbir bayanla da yakınlaşmadım. beraber olduğum insanları da yatağa atmak gibi çabaya girişmedim.her iki taraf istediği zaman bir şeyler gerçekleşir.

son olarak bayanlar kendinizin kullanıldığınızı düşünüyorsanız aklınız var bunu hissettiğiniz an arkanıza dahi bakmayın.yok onu üzmemek için yaşıyorum yok karşımda ki kişi istiyor ben onu çok seviyorum o yüzden hayır diyemiyorum gibi aptalca bahanelere sığınmayın.

3|1
    1|2
  • arkadaşım yazdığın bütün kelimelerin hepsine katılıyorum bu siteye bakarak türk milleti sapıtmış diye düşünüyordum senin gibi yani benim gibi düşünen insanların olması beni umutlandırdı.tabiki zina yapmanın erkeği kızı olmaz.hele anal yoldan yapmak zinanın biraz daha kötü olanıdır diyorum kimse anlamak istemiyor hatta bazıları tiye alıyordu.seni tebrik ediyorum arkadaşım yazdıkların noktasına kadar doğru katılıyorum keşke herkes senin gibi düşünse ve hayatta uygulasa yani daha güzel olacak zaten başımıza ne geliyorsa güzel dinimizi yaşamamızdan geliyor

2|1
    0|1
  • Bekaretle temizliğin hiç bir alakası olduğunu düşünmüyorum insanın kalbi temiz olmalı ..temizlik insanın cinsel geçmişiyle ölçülemez... Bırakın artık bu geri kafalı zihniyetleri...

2|0
    2|4
    • ne kadar günah işlersen o kadar pislenirsin! zinayla insanın hem bedeni hem ruhu kirlenir tek temizleyecek şeyde tövbedir

• o zaman onlarla yatarsın kalkarsın, batmış geminin kuru malı olmaz! hristiyansan şuysan buysan zaten ahlak kavramın farklı seninle konuşmanın bir manası yok...

• nereden biliyorsun belki batık gemi sensindir de farkında değilsindir ...

• oooovvv çok sert :) harikasınız

2|0
    0|1
  • ben bakirim temizim yani hiç bir kızın günahına girmedim şimdiye kadar bakire ve temiz bir kızla evlenmek hakkım yani

2|1
    0|1
    • inşallah öylesininide bulursun

• tesekkür ederim sizde öylesinine bulursunuz işallah bu yazdığın şeyde kesinlikle yanlış yok yani baştan sona kadar hepsinde haklısın

• Katılıyorum.

1|1
    0|1
  • Kendisi bakire olupta tecrübeli erkek isteyen kızlarımıza da birşeyler deseydin bari...

0|1
    0|1
    • aptal diyorum ne tecrübesi yahu, neyin tecrübesi! birileriyle zina etmenin tecrübesi olmaz olsa olsa günahı olur!

• bakire kalacağım diye her tarafını dağıttıran kızla, bakire diye her tarafı dağılmış kızla evlenen erkek kuzendir...

0|0
    0|1
  • yanlışın yok

1|0
    0|1
  • Hallowing canim sonuna kadar

0|0
    0|1
  • Doğru söylediklerin.

0|0
    0|0
  • Eline sağlık kardeş. Sonuna kadar haklısın. Sorun ve çözümü aile terbiyesinde diye düşünüyorum ben. Erkeğin rahat yetiştirilmesi ve bu konuda terbiye verilmemesi ciddi bir eksiklik. Toplum da normal görünce o da terbiyesi eksik bir kız buluyor işte. Gerisi insafdan saygıdan sevgiden uzaklaşan bir yaşam şekli..

0|0
    0|0
  • Kimse kimseye zorla bişe yapmıyo kız veriyo mikiyosun elliyosun azına veriyosun v.s ne kızlar var hayır dedimi kesip atıyo her şeyi elini bile tutturtmuyor adama beni tanıyacaksan konuşalım tanışalım diyor günümüz insanı çıkma sevgili olma olayını yçok yanlış algılamış çıkarsın konuşursun bir kafede ileriye dönük sevgili olursun biz bunla birbirimize gönül verdik gönüldek bağlandık ne bana yabancı bir kız yaklaşsın ne ona yabancı bir erkek hayel kursun diyedir ama şimdi öyle oo aşkım cicim 2 gün sonra göte parmak yani

0|0
    0|0
    • benim bahsettiğim olay zorla veya isteyerek değil zaten zorla olanına zina değil tecavüz deniyor, kız istedi yaptım demek; patron istedi çaldım demekle aynı şey! günaha kılıf uydurmayın, kız istesede yapmayacaksın, istemese de nokta. yapıyorsan da kıza çamur atmayacaksın o or*spuysa sende or*spusun o zaman

• bende sana sonuna kadar katılıyorum. hep söylüyorum eğer bir erkek cinsellik yaşadığı kıza arkasını dönüp gitmese ona sahip çıksa,bu konuda kimse sorun yaşamaz . bu kadar zor mu ya bekaretini aldığın kızla evlen yani. kız istemiyorsa bile en az 3 defa teklif et ısrar et. eğer genede kız istemiyorsa senle evlenmeyi, evlenme ama en azından adam gibi sahip çıkın yattığınız kıza.

2|0
    0|1
  • Bence de çok haklısın bende bu düşüncedeyim ve bugüne kadar hiç çizginin ötesine geçmedim bu yüzden. Hiç öpüşmedim, hatta elini bile tutmadım hiç bir kızın. Elini tutmak ve sarılmayı sadece sevdiğimle yaparım. evlenince sanırım çok iyi vakit geçireceğiz eşimle :)

1|2
    0|1
  • Ben sana katılıyorum ama çevremde öyle bayanlar vardi ki onlara her şey müstehaktır eğer bir bayan iffetliyse zaten bir erkek tecavüze etmedikçe ona kötü bir hareket yapamaz. Yapan erkeklerinde adamlığı sorgulanmalı açıkçası. Ben suçu bayanlarda buluyorum kusuruma bakma ama dost acı söylermiş. Ben bir erkeğim ve bu yaşa kadar hayatıma giren arkadaşlarım için bile kötü düşünmedim. Zaten insan sevdiğine evlenmeden bu kötülüğü yapamaz, yapmamalı da. İnsan sevdiğine gerçekten sevdiğine böyle insanlık dışı uygulamayı reva görmez. Ben bakirim ve ,ilk sevdiğimle, öyle bir bayanla da yakında evleneceğim. 29 yaşa kadar bakir kalan erkek sayısı da bir elin parmaklarının sayısını da geçmez.

1|0
    1|1
    • züleyhaya da hz. yusuf yanaşsa müstehaktı o zaman kusura bakma arkadaşım ama kimse kimsenin üzerine 7 kapı kilitlemiyor! bir kız istese bile erkek gene meyil etmeyecek şehveti veren Allah, sabırıda vermiş burada mesele kime ne müstehak değil!

• Ben 28 yaşında evimde 3 gece yalnız başıma evde kaldım isteseydim evi tavuk kümesine çevirirdim. İmkanım vardı yapmadım. Öyle bir bayan beni tahrik etseydi de yapmazdım. Nefsime hakimimdir çok şükür.

• bekaret temizliğin simgesi değildir o konuda yanlışsın. İlerde bacak arasını korumuş ama beyni zehirlenmiş insanları tanıdıkca anlarsın.

1|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Cok cok haklisin. Her kelimene kadar katiliyorum . 5☆☆☆☆☆

2|2
    0|3
  • valla herkes hakettiğini buluyo o konuda ayetlerde var o yüzden ben temizsem banada temiz bir erkek gelicektir diye düşünüyorum

2|1
    0|1
  • Helal olsun.

2|1
    0|3
Yükleniyor...