Bekaret testi yaptırmak istiyorum yardım

nereye nasıl başvurmam gerekiyor acaba? Ankara'da yaşıyorum. Konu hakkında bilgisi olan var mı?

Güncellemeler:
dalga geçilecek bir konu değil. çocukken yaşadığım bişey var ve çocukluğumdan beri aklımda ama kendimi hep bakire olduğuma inandırdım. ama son erkek arkadaşımla yakınlaşmamızda bakire olduğum için istemediğimi söyledim o da bakire değilsin dedi. emin olmak istiyorum.
Ankara'da şu hastaneye git diyecek biri yok mu?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• hanimefendi devlet hastaneleri savcilik karariylabbakar eger bir rahatsizliginiz yoksa ozel kadin hast polikliniklerinde baktira bilirsiniz partneriniz tamamen sacmalamis biz biile stajda uygulama yaparken bazilarininkinden emin olamiyoruz detaya girmeyince bilginz olsun

0|1
    0|0
    • özel hastanede kadın doğum uzmanı bakabilir mi?

• yaptırdım ve zedelenme olduğunu bakire olmadığımı söyledi ama hala anlamadım nasıl zedelenme ve bozulma nasıl aynı şey olabiliyor.

• nasil bakti dr tam olarak anlatirmisin birde uzmanmiydi gittiginiz kisi

Erkekler Ne Diyor 11

• herhangi bir jinekolog bunu söyleyebilir.illede hastane olması gerekmez.git bir kadın doğumcunun muayenehanesine yeter.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın nerden biliyor anlayabiliyormuymuş

0|0
    0|0
  • her hangi bir kadın doğum doktoruna başvura bilirsin.

0|0
    0|0
  • Ankarada olmadığım için bişey diyemiyorum.

0|0
    0|0
  • Devlet hastanesinden uzak dur.Herhangi bir özel hastane olabilir.

0|0
    0|0
  • Ben yaparim

0|0
    0|0
  • NEDEN BÖYLE BİRŞEYE İHTİYAÇ DUYDUN

0|0
    0|0
  • Kadın hastalıkları uzmanlarının muayenehanelerine gidebilirsiniz. Erkek arkadaşınız jinekolog değilse çok iyi niyetli değil.

0|0
    0|0
  • orta parmağını yarım sok eğer parmağını bir şey yalıyor gibi hissedersen bakiresin .. ama erkek arkdasın seni kullanmak istiyor söylemesi benden...

0|0
    0|0
  • Yalçın abinin yalan makinesine sokupta alacağım kızı ya bune bakire olsan bile erkek arkadaşına parmak sokturacak kadar bakiresin yani.

0|0
    0|0
    • beynimde bakire değilim zaten ben fiziksel olarak bilmek isteme sebebim farklı.

• git öğren ama bakireyim diye övünçle söyleme bari

• niye yaptırmak istiyorsun bunu? ne yaşadın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Devlet hastanesine bile gidebilirsin.Kan testi gibi birşey değil ki bu doktor bakacak bakire olup olmadığını söyleyecek o kadar.

0|0
    0|0
  • kadın doguma gıdıceksın canım bende baktırdım ama ben farlı sebepten hastalıgımdan dolayı baktırdım. ogrenmek ıstıyorum kız mıyım dıye de kötu hıssedersen kendını nısnalıyım bıseyler yasadım de bakıyor 2 dk da soyluyor sana

0|0
    0|0
  • ÖSYM'ye başvuru yapman lazım :)

1|0
    0|0
  • herhangi bir kadın doğum doktoruna görünebilirsin.. ne yaşadığını bilmiyor musun da teste gerek duyuyorsun anlamadım ama..

0|0
    0|0
  • 30yaşında mı bekaret testi yaptırcan ?

1|0
    0|0
    • o ne anlamış hemen bakire değilsin demiş .. tövbe yaaa şu erkekler harbi saf.. canım sen bir kadın doğum uzmanına git ona anlat durumu orda neler yapman gerektiğini anlatırlar sana zaten..

• hayır canım yok öyle bişey.. ya sen çocukluğunda bişey geçirmişsin sonuçta içine bişey girdi mi ? yani ilişki yaşasaydın belki dediği doğru olabilir ama küçükken geçirdiğin bir kaza ile bekaretin zarar görse bile vajinanın genişlemesi söz konusu olamaz.. sen en iyisi git kadın doğum uzmanına için rahatlasın yani bakire değilsen bile parmağıyla zorlayarak erkek arkadaşının bunu anlaması çok güç.. en güvenilir olan doktor emin ol..

• ben ankaradayım ama hangi hastaneye gidilir hiç bilmiyorum..

Yükleniyor...