Hamilelik ve kızlık zarı

Kızlar hamile kalmayacağınızı ve kızlığınızın bozulmayacağını bilseniz eğer, bu şartlar oluştuğu icin deli gibi mikişirmiydiniz

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç alakası yok kızlık zarıyla ve ya hamilelikle. Bakireyim ama biriyle yatmıyor olmamın sebebi kızlık zarı korkum hamilelik korkum değil. Biliyorum ki, herşeyin bir çaresi var bu zamanda. Ama benim yetişme tarzım bu değil, belki yeterince laik olamadık bu konularda ama olmayıda istemiyorum. Ailem beni bu şekilde yetiştirmedi, sürekli sürekli onunla bununla yatıp 'huhuuv ben özgürüm ben bireyim ben kadınım' diyebilenlerden değilim. Özgür olmak,birey olmak,kadın olmak veya büyümek bir insanla seks yapmaktan geçmez. Benim bir insanla cinsel anlamda birleşme yaşamam için bana okadar yakın olması, onu okadar çok sevmem gerekiyor ki.. 1 ay sonra ya da 1 sene sonra 'bu adamla sonum ne olur' diye düşünmemem gerekir. Bu adam belli, benim bununla geleceğim şu ölçüde güzel gidebilir o bana yeterince yakın olabilir demeliyim. Böyle adamlada zaten evlenmemem için bir sebebim olmaz. Diyeceğim o ki, ben cinsel birlikteliğin çok fazla yakınlık olduğunun idrakında bir bayanım. Bu yüzden kendime okadar yakınlaştırmam kimseyi.. Kimse erkeklikten kadınsızlıktan ölmez. İlla dediğiniz tabirle olayı götürmeye gerek yok.

3|12
    0|2
    • muhteşem bir yorum söylenecek en güzel sözler +1

• Helal olsun sana

• Güzel yorum demek ki hanımefendi kızlar varmış bu dünyada. Sokak köpeği gibi ona buna sürünmeyen

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır. Yapmazdım.

0|0
    0|0
  • ben zaten anal oral vajinal seks yapıyorum

0|5
    4|1
    • +1 açık sözü kadınsın

• Redlin sende dötünü miktir hangi cagda yasiyoruz özgürluk cagi degilmi, biz geri kalmisiz sizin caga ayak uyduramiyoruz

• Sen de muhatap olacak kadar bile beyin olduğunu düşünmüyorum soran...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...