Sevgilimin bakire olduğunu nasıl anlarım?

ciddi cevaplar bekliyorum evlenmeyi düşündüğün sevgilim var daha önce erkek arkadası olmuş kendi itiraf etti ilk defa senle öpüştüm diyor ama dilini bile kullanıyor. göğüs lerini öptügümde hiç utanma felanda yok gayet rahat ama vajinasına iç çamaşırı varken elletiyo diğer türlü müsade etmiyor içime kurt düştü nasıl anlarım yardımcı olun lütfen evlenip 1 ay içinde boşanmak istemiyorum.

1|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• dogal kurt bu gecer. opusse orspu opusmese mal olur. elletse bı turlu elletmese sıkıntı. kızların cogu aynalarla opusur kız arkadaslarıyla. bunu ınceden cevrede arastıracaksın. eskı arkadaslarından. buradan ne desem boş. ama sunu dıyebılırım. senden once senden sonra dıye bı dusun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sorularının cevaplarını bu sekılde bulamazsın asıl cevaplar sevdıgın kısıde saklı sor soylesın salak degıldır hazar evlendıgınde anlayacaksın zaten ona bunları anlat

0|1
    0|0
  • bak arkadasım. Hıc bır kız sevıyorsa sevgılıısnı ben sunla sukadar opustum demez. bırıncısı utanır dıgerı farklı dusunmenden korkar. Sana bu kadarmuaade eden dıgerlerıne de edıyordur. ama yargılama sakın belkı de ılk sensın. Ona sunu sor gayet acık ve net olarak bırıyle bırlıkte oldun mu daha once de. bu senın dogal hakkın sormakta ogrenmekte yoksa nasıl anlarımı yok bu ısın.

0|0
    0|0
  • Sacmalama ne var bunda ya .bende ilk defa sevgilimle opustum.dilde kullandim emdimde ama ilkti.Utanmiyordum da ayrica çünkü bin un kendine yakin hissedyorfum.cok isteklidir ondan sakin paranoya haline getripte suçlama .Burdan 40 s.. gecipde bakire rolü oynayanlar gibi mi yapsin.demkki değil ki rahat davraniyor kiz .yazik etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bunu kadına sorucaksın cevabı ben bakireyim derse o güvenilir bir kızdır abi doğruya doğru evlilik dürütslük ve güvenilik üstüne kurulur bir zarda bu güveni ve dürüstlüğü yıkamaz ki şu hayatta kimse bakire diyildir hayat herkezin* kor anladınmı yanisi şu hayat bir zardan ibaret diyildir

0|0
    0|0
  • Ne var bende ilkinde dil kullanmıştım

0|0
    0|0
  • Kıza güvenmiyorsan evlenme hocam,seviyorsan herşeyiyle kabulleneceksin !

0|0
    1|0
  • Bırak gitsin, bu şekilde bir şey olmaz. Öpüşürken yiyişirken iyi evlenmeyi düşünüyorum içime kurt düştü ile olmuyor. Kuşkular kimseye bir şey kazandırmaz, güven sorunu varsa bu iş olmaz. Kurulmaz o yuva...

0|1
    1|0
Yükleniyor...